Hızlı Cevap: ₦ Hangi Para Birimi?

₺ hangi para birimi?

Türk lirası (TL; sembol: ₺; kod: TRY), Türkiye Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde resmî olarak, Suriye Geçici Hükûmetinin kontrol ettiği bölgelerde ise gayriresmî olarak kullanılan para birimidir.

Naira hangi para birimi?

Naira, Nijerya’nın para birimidir. Naira için para birimi kodu NGN olup simgesi ₦ şeklindedir.

1 dolar türk parası ne kadar yapar?

1 Dolar = 8,6649 TL.

Nijerya ucuz mu?

Nijerya temel ürünlerin fiyatları Türkiye göre daha düşüktür. Nijerya ‘da alışveriş yapmak için Türkiye ‘dan 1.06 kat daha az ödemeniz gerekiyor. Nijerya ortalama konaklama ücreti: 161 TRY (7,900 NGN) hostelde 795 TRY (39,000 NGN) in 3 yıldızlı otel.

6 sıfır ne zaman eklendi?

1 Ocak 2005 tarihinden itibaren, 1 milyon Türk Lirası (1.000.000 TL) 1 Yeni Türk Lirası (1 YTL) na eşittir. Diğer bir ifadeyle, paramızdan 6 sıfır atılmıştır.

Türkiye para birimi kaçıncı sırada 2021?

Türk Lirası Değer Bakımından Dünyada Kaçıncı Sırada? Dünyanın en değerli para birimlerini inceleyen B2Press’in araştırmasına göre, ilk sırada Kuveyt dinarı son sırada ise İran riyali yer alırken, Türk Lirası 193 ülke arasında 38’inci sırada bulunuyor.

Binance NGN nedir?

Değerli Binance Kullanıcıları, NGN bir itibari para birimidir ve başka herhangi bir dijital para birimini temsil etmemektedir. Kullanıcılar, nakit ve kripto bakiyelerini P2P cüzdanlarına transfer edebilir ve Binance P2P platformunda sıfır komisyonla, NGN ile kripto para alıp satabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *