Hızlı Cevap: Papara Hesabıma Nasıl Para Yüklenir?

Papara hesabıma nasıl para atarım?

Papara hesabına giriş yap ve Para Yatır sayfasından Havale/EFT ile yatır seçeneğine tıkla. Papara ‘nın hangi banka hesabına havale yapmak istediğini seç. Görüntülediğin IBAN numarasına banka hesabından havale yap.

Papara nereden para yüklenir?

Papara Card’ın ile tüm banka ATM’lerinden Papara hesabına para yatırabilirsin. ATM’den Papara Card ile para yatırmak için aşağıdaki adımları takip et: İstediğin ATM’ye giderek kartını tak ve kart şifreni gir. Para yükleme menüsünü seç ve yatırmak istediğin tutarı gir.

Paparaya hangi bankadan para gönderilir?

Papara ‘dan IBAN’a TL olarak para transferi yapılabilecek anlaşmalı bankalar arasında; QNB Finans Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, Vakıfbank, ING Bank, Türkiye Finans Katılım Bankası ve Ziraat Bankası yer alıyor.

Papara PTT para yatırma nasıl yapılır?

PTT şubesinden Papara hesabına para yatırmak için gişede bulunan görevliye cep telefonu numaranı söylemen yeterli. Paran anında hesabında olacaktır.

Başka biri Papara ya para gönderebilir mi?

Yalnızca kendi adına kayıtlı bir banka hesabından para yatırabilirsin. Eğer başka bir kişi Papara hesabına para yatırmak istiyorsa, o kişiden Papara hesabı açmasını ve Papara hesabından sana para göndermesini isteyebilirsin.

You might be interested:  Soru: Postaneden Nasıl Para Gönderilir?

Papara hesabına para ne zaman geçer?

Papara Card’ın ile ATM’den, Teknosa ve PTT şubelerinden para yatırdığında paran anında hesabına yüklenir. Havale/EFT ile ya da ATM’den kartsız işlemle para yatırdıktan sonra paran en kısa sürede hesabına yüklenir. İşlemin 7/24 birkaç dakika içinde gerçekleşeceği bankalar: Garanti Bankası

Papara hangi ATM para çekilir?

Evet. Papara Card ile 7/24 her ATM ‘den para çekebilirsin.

Papara karta en fazla kaç TL yüklenir?

Papara hesabına, Onaysız Hesap sahibiysen aylık 1.250 TL. Onaylı Hesap sahibiysen kendi banka hesabından ayda 100.000 TL, nakit yatırma kanallarından 1.250 TL. Sözleşmeli Hesap sahibiysen kendi banka hesabından 500.000 TL, nakit yatırma kanallarından 10.000 TL.

Papara hangi marketlerden para yatırılır?

PTT/Teknosa/CarrefourSA’dan.

Papara işlem ücreti nedir?

Para göndermek her zaman ücretsizdir. Para transferi alan kullanıcılardan ise aşırı/ticari kullanım halinde işlem ücreti tahsil edilir. Papara hesabına bir ay içinde 5 farklı kişiden toplam 5.000 TL veya döviz karşılığı üzerinde transfer geldiğinde sonraki işlemlerine %3.4 (BSMV dahil) işlem ücreti uygulanır.

Papara ya her saat para gönderilir mi?

Mesai saatleri dışında ve hafta sonu banka hesaplarımıza havale, EFT veya Papara kullanarak para yatırabilirsiniz. Akbank ve Papara ile gerçekleştirilen yatırma işlemleri 7/24 hesabınıza otomatik olarak yansır. Havale işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi yaklaşık 20 dakikadır.

PTT ile para gönderme nasıl yapılır?

Para göndermek için; Size en yakın PTT işyerine, geçerli kimlik belgeniz ile giderek para gönderme formunu doldurunuz. Gönderim tutarını ve ücretini gişe görevlisine veriniz. UPT işleminize ait referans numarasını alıcınıza iletiniz.

Papara sitesi güvenilir mi?

Papara Kart’ın güvenilirliği Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından işlem yapmasına izin verilmiş ve onaylanmıştır. Bu sayede tüm bankalar ile güvenli bir şekilde anlaşma yapılmıştır. Ayrıca sistem üzerinde sağladığı kolaylıklar sayesinde kart ile alakalı şikayet yok denecek kadar azdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *