Hızlı Cevap: Paraf Para Nasıl Harcanır?

Paraf 50 TL indirim nerede kullanılır?

Market Harcamalarınıza Özel 50 TL ParafPara. Paraf ile 2-30 Nisan 2020 tarihleri arasında gıda marketi sektöründe yurt içi tüm Banka POS’larından yapılacak ikinci 125 TL ve üzeri harcamadan itibaren her harcamaya 10 TL, toplamda 50 TL ParafPara verilecektir.

Paraf Para ne demek?

ParafPara Nedir? Paraf ile gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinizden kazandığınız ParafPara ‘ları Paraf Üye işyerlerinde para yerine kullanabilirsiniz. Mevcut ParafPara bilgilerinizi; Hesap Özetinizden, İnternet Şubesinden, 0850 222 0 400 Dialog’dan ve şubelerimizden öğrenebilirsiniz.

ParafPara nasıl?

Paraf ‘tan kazanacağınız ParafParalar, Artan ParafPara uygulaması ile artık daha değerli! Artan ParafPara uygulamasından yararlanmak için ARTAN yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini 3404’e göndermeniz yeterlidir. Paraf sahipleri harcamalarına göre, kazanacakları ParafPara ‘ları katlıyor.

Paraf indirim nasıl kullanılır?

Paraf ile Paraf üyesi marketlerde Paraf POS’ larından yapacağınız 100 TL ve üzeri peşin harcamalarınıza tek seferde maksimum 9,99 TL, ayda maksimum 25 TL indirim kazanabilirsiniz. ParafÜstü uygulamasından yararlanmak için PARA yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini 3404’e göndermeniz yeterlidir.

Paraf TL Nasıl Kullanılır?

Paraf Kartınızda biriktirdiğiniz ParafPara’nızı kullanmak çok kolay. Eğer fiziki olarak bir mağaza ya da işyerinden alışveriş yapıyorsanız ödeme kısmına geldiğinizde kasiyere ParafPara’nızla ödeme yapacağınızı belirtmeniz gerekiyor.

You might be interested:  Sık sorulan: E Spor Nedir Nasıl Para Kazanılır?

Paraf Para yıl sonunda siliniyor mu?

Halkbank’ta kredi kartı puanları yıl sonunda siliyor mu? Halkbank’tan yapılan açıklamada “Kazanılan para puanları silmiyor veya geri almıyoruz. Birikimler yeni yıla devrediliyor ve salgın sebebiyle de biriktirilen paraf paralar e-ticaret harcamalarında kullanılabilir.” denildi.

Paraf puan hangi petrolde kullanılır?

Paraf üyesi Opet ve Sunpet istasyonları, www.parafcard.com.tr veya Paraf Mobil’de Program Ortakları sayfasından firma adı alanına “OPET” yazılarak listelenebilmektedir. Aynı gün içinde yapılan 125 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanyaya dahilindedir.

Paraf Card kredi kartı mı?

Yeni Paraf, ilerleyen teknolojinin imkanlarını yenilikçi ürünleriyle sizlere sunuyor ve hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Yeni Paraf ‘ı artık tek başına hem banka kartı hem de kredi kartı olarak kullanılabilirsiniz. Ödeme sırasında tek şifre ile hangi kartla ödeme yapmak istiyorsanız onu seçebilirsiniz.

Trendyol da ParafPara kullanılıyor mu?

Trendyol ‘da 30 TL ParafPara! 01-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında Trendyol.com sitesinde ve mobil uygulamasında Paraf POS’larından tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri ilk taksitli işlemde 30 TL ParafPara kazanılacaktır. Bir müşteri kampanya süresince en fazla 30 TL ParafPara kazanabilecektir.

Kaç paraf param var?

Hesap bakiyesi öğrenmek için BAKIYE, Paraf bakiyesi öğrenmek için KKBAKIYE, Paraf ‘ınızın son ekstresini tekrar almak için EKSTRE, yazarak 3401’e SMS göndererek, bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Halkbank maaş kartı ile alışveriş yapılır mi?

Nerelerde Alışveriş Yapabilirim? Gerek yurt içi gerekse yurt dışında Visa ve/veya MasterCard logosu bulunan tüm işyerlerinde size özel 4 haneli şifrenizi girerek Halkbank Bank24 kartınız ile alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi kartı para puanları nerelerde kullanılır?

Cardfinans para puanları; marketlerde, mağazalarda, internet alışveriş sitelerinde ve akaryakıt istasyonlarında geçerlidir. QNB Finansbank ile anlaşmalı olan her işletmede para puanlarınızı kullanabilirsiniz. A101, Bizim Toptan, Carrefour SA, METRO gibi alışveriş mağazalarında kullanmak mümkün.

You might be interested:  Soru: Oyuncular Ne Kadar Para Alıyor?

N11 de para puan nasıl kullanılır?

⦁ Satın alacağınız ürünleri sepetinize attıktan sonra, ödeme kısmına geçin. ⦁ Ödeme aşamasına geldiğinizde, kredi kartı puanlarının dahil edilip edilmeyeceğine ilişkin bir kısım gelecektir. Kredi kartı puanlarımı kullan seçeneğine tıkladığınızda, kartınızdaki puanlar da ödemeye dahil edilir.

Paraf mobil nasıl indirilir?

Nasıl İndirebilirim? Paraf Mobil uygulamamızı Google Play Store ve Apple Store linklerimizden indirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *