Ininal Hangi Bankalardan Para Çekilir?

Albaraka, Akbank, DenizBank, Garanti Bankası, Halkbank, İş Bankası, Kuveyt Türk, QNB Finansbank, Şekerbank, Yapı Kredi ve Ziraat Bankası ATM’lerinden ininal’a para yükleme dönemi başladı!

Ininal karttaki parayı nasıl çekerim?

ininal Cüzdan veya ininal.com üzerinden eklediğin ininal Visa Kart’ın ile ATM’lerden nakit çekebilirsin, işlem ücreti çekilen tutar üzerinden %1,15+1,04 TL’dir.

Ininal hangi bankanin?

Yapı Kredi Bankası için IBAN numarası alanına: TR 62 0006 7010 0000 0077 5210 91 yaz ve açıklama alanına yalnızca aktif kullandığın sanal ya da fiziksel kartının arkasındaki 13 haneli barkod numarasını aralarında boşluk bırakmadan girerek işlemi tamamla.

Ininal karttan en fazla kaç TL çekilir?

Bir kullanıcı bir yıl içerisinde en fazla 500 TL tutarında nakit çekebilir.* MASAK mevzuatı gereği 1.250 TL limitli kartların aynı yıl içinde nakit çekim tutarı 500 TL ile sınırlıdır. What Is İninal?

Ininal karta yüklenen para çekilir mi?

PTTMatik’ler ve banka ATM’leri* * Bu işlem sadece Visa logolu yeni ininal Kart’lar ile gerçekleştirilebilir. Bir yılda 500 TL nakit çekilebilir. Çekilmek istenen tutarın %1.15’i + 1,04 TL’sidir. Yani 100 TL çektiğin takdirde bakiyenden toplamda 102,19 TL düşer.

Ininal kime satıldı?

Multinet, ininal’ın çoğunluk hissesini satın aldı! – Webrazzi.

Ininal karta tek seferde en az kaç tl yüklenir?

PTT ATM lerinden 5 TL ve katlarını yükleyebilirsiniz. Migros da ise en az 25 TL en fazla 300 TL yükletebilirsiniz. Fakat PTT ATM de işletim ücreti alınmıyor. Migros 2 TL alıyor.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Kripto Para Nasıl Üretilir?

Ininal ne kadar para kesiyor?

Yatırılan tutarın %1.15’i + 1,04 TL’dir. Yani 100 TL yatırdığın akdirde bakiyenden toplamda 2,19 TL düşer.

Bir kişi kaç tane Ininal kart alabilir?

Tek bir TC Kimlik numarasına en fazla 3 adet İninal kart tanımlaması yapabilir.

Karttan nasıl para çekilir?

En yakın ATM’ye gidiniz. Banka hesabınızdan para çekecekseniz, banka kartınızı, kredi kartı hesabınızdan para çekecekseniz, kredi kartınızı yanınızda bulundurun. ATM’ye gelin ve kartınızı soketten içeri yerleştirin. Kartınız ATM’den içeri yerleştirdikten şifrenizi girerek ATM ekranına giriş yapın.

Ininal kullanılabilir işlem limiti nedir?

Para yükleme ve harcama limitin aylık 1.250 TL’den 150.000 TL’ye yükselir.

Ininal Kart a101 de geçer mi?

Hectopat. Visa’nın geçerliği olduğu yerde geçer yani her yerde.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector