Juventus Kripto Para Ne Kadar?

Güncel fiyat, JUV başına $5,346232. Juventus Fan Token, $38,11 ile tüm zamanların en yüksek değerinin %85,97 altında. Güncel dolaşımdaki arz 1.315.932 JUV.

What is the price of Juventus fan token?

Juventus Fan Token bugünkü fiyatı ₺111.32 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺54,721,002 TRY. JUV / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Juventus Fan Token son 24 saatte yüzde düştü.

What is Kripto paraların?

Bu kripto paraların bazıları, birkaç ek özellik haricinde Bitcoin’e çok benzerken ( Litecoin gibi), bazıları ise güvenlik, piyasaya sürme yöntemi veya yönetişim modelleriyle büyük farklılıklar gösteriyor. Buna karşın, hepsi aynı kategoriye giriyor: Bitcoin sonrasında piyasaya çıkan her bir kripto para, altcoin adıyla anılıyor. ICO Nedir?

What is the history of Juventus Football Club?

Founded in 1897 by a group of Torinese students, the club has worn a black and white striped home kit since 1903 and has played home matches in different grounds around its city, the latest being the 41,507-capacity Juventus Stadium.

Juventus Coin en fazla ne kadar oldu?

Juventus Fan Token, Dec 21, 2020 (1 yıldan fazla) tarihinde $37,83 ile tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaştı.

Juventus token kaç TL?

Juventus Fan Token bugünkü fiyatı ₺90.71 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺83,555,542 TRY.

Juventus Coin ne zaman çıktı?

1.Ne zaman ve kim tarafından kuruldu? Juventus’un Socios.com iş birliğiyle hayata geçirdiği JUV, 28 Ocak 2020’de piyasaya sürüldü.

You might be interested:  1 Gram Altın Ne Kadar Para?

Juventus Coin nedir?

Juventus Fan Token (JUV), Socios işbirliği ile piyasaya sürülen bir taraftar tokendır.

Juventus Coin hangi borsada?

Paris Saint-Germain ($PSG) ve Juventus ($JUV) için Fan Token olarak bilinen dijital varlıklar, önde gelen Türk borsası Paribu’da saat 12:00’de ve en büyük Kore borsalarından Upbit’te 15:00’de listelenmeden önce, saat 09:00’da dünyanın lider kripto borsası Binance’te listelendi.

Ada Coin neden yükseliyor?

ADA NEDEN YÜKSELİYOR? Cardano’nun yükselişinin ardında 1 Mart itibari ile ana ağda kullanıma sunulacak ve halihazırda test ağında çalışan Mary güncellemesi bulunuyor. Mary güncellemesi ile geliştiriciler Cardano ağında token’lar oluşturmaya başlayabilecek. Bu durumda da Cardano talebinin artması bekleniyor.

JUV Coin alınır mı?

JUV Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu Binance aracılığı ile hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector