Kim Milyoner Olmak Ister Betül Kaç Para Aldı?

‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışmasına katılan 23 yaşındaki Betül Yoğurtçu azmiyle dikkat çekti. Büyük ödüle 2 soru kala yarışmadan çekilen Yoğurtçu 125 bin TL kazandı. Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla ekrana gelen ‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışmasına Betül Yoğurtçu damga vurdu.

Betül Yoğurtçu ne mezunu?

Atatürk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Bölümü mezunu serebral palsili (beyin felci) Betül Yoğurtçu, “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasında sadece başarısıyla değil, yaşam öyküsüyle de izleyenleri hayran bıraktı.

Betül Yıldız Kim Milyoner Olmak İster?

Hayalindeki mesleğin mimarlık olduğunu belirten Betül Hanım, yarışmada 60.000 TL kazanmayı hedefliyor ve hedefine ulaşması durumunda bu parayla bir vakıf üniversitesinde mimarlık bölümünde okumak istediğini söylüyor. Hüseyin Kabagöz ve 46 kişi daha bunu beğendi.

Beyin felci Kim Milyoner Olmak İster?

ATV ekranlarında yayınlana Kim Milyoner Olmak İster’in yeni bölümüne Sirga Asya Varol isimli yarışmacı damga vurdu. 5,5 aylıkken dünyaya gelen ve beyin felci geçiren Varol, mücadelesiyle herkese örnek oldu. Yarışmaya güzel başlayan genç kadın, ikinci soruda heyecanına yenik düşünce elendi.

Salvador Dali Kim Milyoner Olmak İster?

Doğru Cevap: Salvador Dali

You might be interested:  Ösym Para Ödeme Nasıl Yapılır?

Ünlü ressam Salvador Dali, İngiltere’de katıldığı sergiye dalgıç kıyafetiyle katılarak fenalaşmıştı. Kim Milyoner Olmak İster Salvador Dali cevabıyla başarılı yarışmacısı Betül Yoğurtçu’ya 125 Bin TL kazandırdı.

Kim Milyoner Olmak İster Betülün hastalığı?

atv’de yayınlanan ‘Kim Milyoner Olmak İster?’in son bölümünde 125 bin TL’lik soruya doğru cevap veren 23 yaşındaki Betül Yoğurtçu, tüm Türkiye’yi ekrana kilitledi. Doğuştan serebral palsi (beyin felci) hastası olan Yoğurtçu, yarışmaya Afyonkarahisar’dan katıldı.

Betül Yıldız kimdir?

İlkokul,ortaokul,lise öğrenimini Ordu´da tamamladı.On Dokuz Mayıs Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümünden mezun oldu.2000 yılında Batman Merkez Petrol Ofisi İlköğretim Okulu´nda sınıf öğretmeni olarak ataması yapıldı.Sırasıyla KKTC Lefkoşa´da,Bingöl Merkez Cumhuriyet İlköğretim Okulu´nda ve İzmir Urla Jale

Kim milyoner olmak ister şok eden olay?

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla Atv ekranlarında yayınlanan ve herkesin severek takip ettiği Kim Milyoner Olmak İster’de herkesi şoke eden bir olay yaşandı. Yarışmaya katılan bir yarışmacı ilk soruda elendi. Elenmesinin ardından söylediği ‘Çok basitti vuruldum’ sözü herkesi şaşırttı.

Tülin Acar Kim milyoner olmak ister?

Evli ve iki çocuk annesi olan 51 yaşındaki Tülin Acar, aslen İskenderunlu ve yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Hacettepe Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Bölümü mezunu olan Tülin Hanım, şu anda bir fizik tedavi hastanesinde laborant olarak çalışıyor.

Kim Milyoner Olmak İster serebral palsi?

Şu anda Ankara Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü öğrencisi olan Asya Hanım, 5,5 aylık olarak ‘Serebral Palsi’ yani beyin felciyle dünyaya gelmiş. 10 yaşında yürümeyi öğrenen ve çevresi tarafından mucize meleği lakabı takılan Asya Hanım, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayı sağlık masrafları için

Kim Milyoner Olmak İster sirga Asya Varol?

Fenomen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster’in yeni bölümüne Sirga Asya Varol isimli yarışmacı damga vurdu. 5,5 aylıkken dünyaya gelen ve beyin felci geçiren Varol, mücadelesiyle herkese örnek oldu. Yarışmaya güzel başlayan kadın, ikinci soruda heyecanına yenik düşünce elendi.

You might be interested:  Oruç Tutmayan Ne Kadar Para Verecek 2021?

Kim Milyoner Olmak İster görme engelli?

Bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster’e çıkan doğuştan yüzde 90 görme engelli yarışmacı Şafak Bey, peş peşe doğru cevaplar vererek 100 bin TL değerindeki soruya ulaştı. Uluslararası Matematik Olimpiyatları’yla ilgili soruda takılan yarışmacı, 100 bin TL’lik soruda çekilmek zorunda kaldı ve yarışmaya veda etti.

Salvador Dali’nin hangi adda tablosu?

Salvador Dali’nin hangi adda bir tablosu vardır? Doğru cevap ise D Şıkkı Belleğin Azmi.

TDK sözlüklerine girmiş hangi adda bir yürüyüş yoktur?

İşte, ‘TDK sözlüklerine girmiş hangi adda bir yürüyüş şekli yoktur?’ sorunun yanıtı TDK sözlüklerine girmiş hangi adda bir yürüyüş şekli yoktur? Doğru cevap: D seçeneği. Diri diri gömüldüğü mezardan kazıya kazıya çıkmıştı!

TDK sözlüklerine girmiş hangi adda bir yürüyüş şekli yoktur?

Doğru Cevap: Timsah yürüyüşü

Askeri bir terim olan fil yürüyüşü, bir tehlikeye karşı uçakların tam mühimmatlı bir şekilde belli düzene göre kalkışa hazır pozisyona geçmesine denir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector