Kpss Para Hangi Bankaya Yatırılıyor?

KPSS sınav ücreti Ziraat Bankası’nın tüm şubelerinden ve internet bankacılığından, Halk Bankasının tüm şubeleri ve internet bankacılığı, Akbank’ın tüm şubeleri ve internet bankacılığı (KKTC hariç), Türk Ekonomi Bankası’nın tüm şubeleri ve internet bankacılığı, Denizbank’ın tüm şubeleri ve internet bankacılığı (KKTC hariç) ve tüm PTT iş yerlerinden (KKTC’den başvuracak adaylar Aspos – Gazi Magusa) yatırılabilmektedir.

KPSS odeme hangi banka?

Ücretlerin yatırılacağı bankalar; T.C. Ziraat Bankası, Akbank, Türk Ekonomi Bankası (TEB), Deniz Bank, Kuveyt Türk PTT ve Halk Bankası.

KPSS para yatırma nasıl yapılır?

Bankamatik (Kartlı/Kartsız) ÖSYM Sınav Ücreti Ödemesi

Bankamatik kartsız menüden Ödemeler -> Eğitim Ödemeleri -> Sınav adımlarını seçip T.C. Kimlik numarası girerek ödemenizi yapabilirsiniz.

KPSS para nereye yatacak?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi. Adaylar KPSS ortaöğretim para yatırma işlemlerini ÖSYM’nin internet sitesinden ya da belirlenen bankalar, mobil bankacılık uygulamaları ve internet bankacılığı uygulamalarından gerçekleştirebilecekler.

ÖSYM ödemeleri hangi banka 2022?

11 Şubat-7 Mart 2022 tarihleri arasında 2022-YKS başvurusunu yapmayan adaylar, geç başvuru günlerinde (16-17 Mart 2022 tarihinde) 2022-YKS başvurularını yapabilecekler. Ziraat Bankası sadece internet bankacılığı ve mobil bankacılık (Şubelerden ve ATM’den ücret yatırılmaz.)

KPSS bankadan ödeme nasıl yapılır?

Ziraat Bankası sadece internet bankacılığı ve mobil bankacılık (Şubelerden ve ATM’den ücret yatırılmaz.) Sınav ücreti, ÖSYM’nin internet sayfasında e-İŞLEMLER’de yer alan “ÖDEMELER” alanından kredi kartı/banka kartı ile de yatırılabilecektir. Ücret ödeme için son tarih 15 Haziran 2021 tarihi olacak.

You might be interested:  Halk Bankası Şans Oyunları Para Yatırma Nasıl Yapılır?

KPSS ödemesi internetten nasıl yapılır?

Evden çıkmadan ÖSYM başvuru ödemeni yap

  1. Akbank Mobil’e giriş yap, ‘Ödeme Yap’ menüsünden ‘ÖSYM Ödemeleri’ni seçerek başvuru yapılan sınavı ve adayın T.C. Kimlik numarası bilgisini girdikten sonra ödemeni anında gerçekleştirebilirsin.
  2. Akbank İnternet’te ‘Ödemeler’ menüsündeki ‘Kurum-> Eğitim-Sınav’ seçeneğine tıkla.

ÖSYM para yatırma işlemi nasıl yapılır?

2022-YKS’ye başvuran adaylar seçmiş oldukları oturumlara bağlı olarak sınav ücretini kılavuzun son sayfasında belirtilen bankalardan herhangi birine veya ÖSYM’nin internet sayfasında e-İŞLEMLER’de yer alan “ÖDEMELER” alanından kredi kartı/banka kartı ile süresi içinde yatıracaklardır.

ÖSYM para yatırma hangi ATM?

ÖSYM’nin bankalardan ödenebilir kabul ettiği tüm sınav ücretlerini hiçbir masraf ödemeksizin, banka sırası beklemeden Kuveyt Türk Mobil Şube’sine, Kuveyt Türk İnternet Şube’sine giriş yaparak ya da tüm Kuveyt Türk ATM’lerinden, tüm Kuveyt Türk şube ve XTM’lerinden kolay ve hızlıca yatırabilirsiniz.

YKS Başvuru ücreti ne zaman yatırılacak 2022?

SINAV ÜCRETİNİZİ 7 MART 2022 TARİHİNE KADAR YATIRMALISINIZ

Bu ücretin yatırılması için son gün 7 Mart, mesai bitimine kadardır. Bankaya giderek ücret yatırmak isteyen adayların banka görevlisine başvuruda bildirdikleri T.C.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector