Kredi Kartından Paparaya Nasıl Para Gönderilir?

Papara’ya karttan para transferi nasıl yapılır?

  1. Ana sayfadaki ‘Yatır’ butonuna dokun, ‘Banka/kredi kartı’ seçeneğini seç.
  2. Hesabına tanımlı bir kart yoksa yenisini ekle, kart numarası girmekle uğraşmamak için kartını taratabilirsin.
  3. Kartını seç, yatırmak istediğin tutarı gir ve onayla.

Kredi kartından Papara ya para gönderilir mi?

Detaylara gelirsek; “Kredi kartı ile yatır” seçeneği olacak ve bu seçeneğe basıldığında kredi kartı numarası, skt ve cvv isteyecek tüm bilgiler doğru girildiğinde 3d secure sistemiyle “Papara” adına ödeme yapılacak ve yatırılan para, Papara hesabımıza düşecek.

Paparaya nasil para gonderilir?

Diğer Papara kullanıcılarına para göndermek için Para Transferi>Para Gönder adımından alıcının cep telefonu veya Papara numarasını yazmalısın. Alıcının banka hesabına para göndermek için Para Transferi>Para Gönder>Papara No/IBAN adımından alıcının banka hesabına ait IBAN’ını yazmalısın.

Banka kartından Paparaya para atılır mı?

EFT sistemini 7/24 hale getirdik.

Papara hesabına 15 farklı bankadan 7/24 para yatırabilir, dilediğin kişinin Papara hesabına ya da banka hesabına para gönderebilirsin. Papara hesabındaki bakiyeyi istediğin banka hesabına 7/24 gönderebilirsin.

Başka banka hesabından Paparaya nasıl para atılır?

Yalnızca kendi adına kayıtlı bir banka hesabından para yatırabilirsin. Eğer başka bir kişi Papara hesabına para yatırmak istiyorsa, o kişiden Papara hesabı açmasını ve Papara hesabından sana para göndermesini isteyebilirsin.

Kredi kartından nakit para çekilebilir mi?

Kredi kartından para çekmek mümkündür. Ancak çekilen para tutarına göre işlem ücreti ve faiz yansıtılmaktadır. Bu durumda bankaların belirlediği oran ve işlem ücreti değişiklik göstereceği için net bir oran belirlemek mümkün olmamaktadır.

You might be interested:  Crypto.Com Nasıl Para Yatırılır?

Papara kredi kartı var mı?

Papara hesabınıza yüklediğiniz tutar kadar harcama yapabildiğiniz, harcama kontrolünün tamamen size ait olduğu ön ödemeli bir karttır. Kredi kartı veya banka kart’ının işlem yapabildiği her yerde güvenle işlem yapabilirsiniz.

Paparaya hangi bankadan para gönderilir?

Papara Dolar ve Euro hesabından, Garanti BBVA. Akbank. Yapı Kredi.

Papara da IBAN var mı?

İnsanlar geçerli durumlarda birbirine para transferi yapmak durumunda kalabilir. Bunun için de IBAN bilgisine gereksinim duyulur ancak Papara ödeme yöntemlerinde IBAN numarası diye bir şey yoktur. Yalnızca hesap numarası üzerinden hesap yapabilme şansınız bulunur.

Paparaya hangi bankadan para yatırılır?

Papara ile para transferi yapabileceğiniz bazı bankalar şunlardır: Yapı Kredi Bankası Vakıfbank. Finansbank.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector