Kurtlar Vadisi Pusu Oyunculari Ne Kadar Para Aliyor?

Polat Alemdar karakteri ile Necati Şaşmaz’ı, 40.000 TL ile Cahit karakterine hayat veren Cahit Kayaoğlu takip ediyor. Onun arkasından 27.000 TL ile Zeynep rolünü canlandıran Defne Samyeli geliyor. Defne Samyeli’nden sonra ise bölüm başı 18.000 TL ile Güllü rolündeki Erhan Ufak geliyor.

Kurtlar Vadisi oyunculari ne kadar kazanıyor?

Diziden ayda 10 bin TL kazanıyor. Erkeklerde ise en yüksek ücreti 60 bin TL ile Kurtlar Vadisi Pusu’nun başrol oyuncusu Necati Şaşmaz kazanıyor.

Gürkan Uygun ne kadar kazanıyor?

Bölüm başına 30 bin TL’ye anlaşan Uygun’a ilk 5 bölümün ödemesi de yapıldı. Geçmişte “Adanalı” dizisi büyük ses getiren Tayfun Güneyer’in yazıp yöneteceği dizinin “Kurtlar Vadisi Pusu”nun yayınlandığı kanalda ekrana gelecek olması ilginç bir tesadüfü de beraberinde getirdi.

Kurtlar Vadisi toplam kaç bölüm oldu?

Kurtlar Vadisi, 15 Ocak 2003 tarihinde Show TV’de ‘Bu bir mafya dizisidir’ sloganıyla yayımlanmaya başlayan aksiyon, dram ve politik türündeki Türk televizyon dizisidir. 4 sezondan ve 97 bölümden oluşmaktadır. 1. sezonunda (ilk 20 bölüm) çarşamba günleri sonrasındaysa perşembe günleri yayımlanmıştır.

Kurtlar Vadisi Cahit nasıl girdi?

Cahit Kayaoğlu, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Polat Alemdar rolünü oynayanNecati Şaşmaz’ın daveti ile Polislik görevinden istifa ederek diziye katılmıştır.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Artı Para Nasıl Kullanılır?

Polat Alemdar bölüm başına ne kadar alıyor?

Dizinin Polat karakterini canlandıran Necati Şaşmaz’ın bölüm başına 60 bin TL aldığı yönündeki haberler üzerine Pana Film’den bir açıklama yaptı.

Polat Alemdar nasıl para kazanıyor?

POLAT ALEMDAR 75 BİN YTL ALIYOR

Dizilerde önemli rolleri genellikle tiyatro ve sinemadan gelen oyuncular oynuyor. Oyuncuyu direkt yapımcı şirket çağırırmışsa, bir cümlelik yani 10-20 saniyelik diyaloğlu bir rol için aldığı ücret 50 YTL’den başlıyor; 200 YTL’ye kadar çıkabiliyor.

Gürkan Uygun bölüm başı ne kadar alıyor Kurtlar Vadisi?

‘Kurtlar Vadisi’ndeki ‘Memati’ karekterini canlandıran Gürkan Uygun da bölüm başına 5 bin YTL kazanıyor. Dizilerde figüranların ücretleri ise diğer ücretlerle kıyaslanamayacak kadar düşük.

Yargı Dizi oyuncuları ne kadar kazanıyor?

Dizinin kuralcı Pars’ı Mehmet Yılmaz Ak 50 bin, Metin Komiser’i oynayan Hüseyin Avni Danyal ise 65 bin TL alıyor. Dizinin Ceylin Erguvan’ı Pınar Deniz bölüm başına 70 bin alırken, Ilgaz Kaya’yı canlandıran Kaan Urgancıoğlu’nun da 75 bin TL aldığı düşünülüyor.

Kurtlar Vadisi Pusu kaçıncı bölümde bitti?

10 sezondan oluşan dizi 16 Haziran 2016 tarihinde yayınlanan 300. bölümü ile sezon finali yaparak son kez yayınlandı.

Kurtlar Vadisi 300 bölümden sonra ne oldu?

Fenomen dizi ‘Kurtlar Vadisi Pusu’, geçtiğimiz perşembe günü yayınlanan 300’üncü bölümüyle sezon finali yaptı. Özgür Teke’nin hayat verdiği ‘Mister Ozi’ karakteri, sezon finalinde ‘Karun’ tarafından sırtından bıçaklanarak öldürüldü. ‘Ozi’ hayranları, bu sahnenin ardından sosyal medyada Teke’ye övgü dolu yorumlar yaptı.

Kurtlar Vadisi 97 bölümde ne oldu?

Kurlar Vadisi Pusu’nun 97. bölümünde Polat’ın planı işe yarıyor ve Amerikalılar nükleer bombayı durduruyor. geçtiğimiz hafta İstanbul’u yerle bir edecek bir bomba ile başbaşa kalan Polat Alemdar, bu bölümde kıvrak zekası sayesinde Türkiye’yi büyük bir faciadan kurtarmış oldu.

You might be interested:  Papara'Ya Ne Kadar Para Yüklenir?

Cahit Kurtlar Vadisi hangi bölümde girdi?

Cahit’in Kurtlar Vadisi Pusu’da İlk Sahnesi | Kurtlar Vadisi Pusu 77.Bölüm.

KVP Cahit kimin adamı?

kurtlar vadisi pusuya sessizce dahil olmuş, polat alemdar’ın her işinden haberi olan baş adamlarından cahiti canlandıran oyuncu.

Cahit gerçekten hain mi?

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin son bölümde Cahit tapınakçılar için hizmet eden gerçek bir haine dönüşür. KVP yeni bölümün tüm detayları haberimizde. Kurtlar Vadisi Pusu 247.bölümde neler yaşandı? Kurtlar Vadisi Pusu son bölümde Polat Alemdar Brandon’dan intikamını acı bir şekilde alır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector