Martı Ne Kadar Para?

Yapılan fiyat değişikliği ile birlikte Martı’nın başlangıç ücreti 1,99 TL oldu. Her 1 dakika için ise 0,59 TL ücret talep ediliyor.

Martının dakikası kaç TL?

Martı elektrikli scooter kiralama 1,99 TL’den başlıyor ve kullandığınız her bir dakika için 1,49 TL olarak ücretlendiriliyor.

Martıya binmek için ne gerekli?

15 yaşını doldurmuş, akıllı telefona ve geçerli bir kredi/banka kartına sahip herkes Martı’yı ve Martı Mobilet’i kullanabilir.

Martı ücreti nasıl ödenir?

Martı scooter ücret kolay bir şekilde internet üzerinden işlemlerle ödenmektedir. Uygulama üzerinden paranızı yükleyebilir ve Martı’yı kiralayabilirsiniz.

Martıya en az ne kadar yüklenir?

Martı Uygulamasına Nasıl Bakiye Eklenir? Martı Cüzdanım seçeneğine geldiğinizde ise ‘yükle’ yazısına dokunuyor ve 25, 50, 100 TL olmak üzere girdiğiniz kredi kartınızla uygulamanıza bakiye ekliyorsunuz.

Martı 10 dk ne kadar?

Martı Scooter Fiyatları 2022

Martı Scooter Ücret Tarifesi Fiyat
5 Dakika Martı Scooter Fiyatı 7,45 TL
10 Dakika Martı Scooter Fiyatı 14,90 TL
15 Dakika Martı Scooter Fiyatı 22,35 TL
20 Dakika Martı Scooter Fiyatı 29,80 TL

BinBin dakikası kaç TL?

Uygulamada yer alan haritayı kullanarak sana en yakın BinBin’i bul. Mevcutta hizmet verdiğimiz iller arasında İstanbul, İzmir, Konya, Kayseri, Samsun, Eskişehir, Antalya, Kocaeli, Bursa, Adana, Gaziantep, Trabzon, Diyarbakır ve Sakarya bulunmaktadır. Güncel ücretlendirme açılışta 1,99 TL, dakika başına ise 1,29 TL’dir.

You might be interested:  Hesabımda Ne Kadar Para Var E Devlet?

Martı sürmek zor mu?

More videos on YouTube

Martı’nın kullanımının oldukça kolay olduğunu da belirtelim. Hiç elektrikli scooter kullanmayan biri olarak yaklaşık 1 dakika içinde Martı’yı kullanmaya alıştım. Martı’yı sürerken uygulama üzerinden sürüşünüzün kaçıncı dakikasında olduğunuzu görebildiğinizi de ekleyelim.

BinBin ücreti ne kadar?

Trafik çilesini keyife dönüştürmek isteyenlerin kullanmak istedği BinBin Scooter ücretleri belli oldu. 2022 yılında son güncelleme ile BinBin açılışta 1,99 TL ücret ödemek gerekiyor. Ardından dakika başına ise 1,29 TL ücretlendirme yapılıyor.

Martı cüzdan para iadesi nasıl yapılır?

Martı Cüzdan Bakiye İadesi

Kullanıcı, Martı Cüzdan hesabındaki bakiyeyi iade almak istediğinde Martı [email protected] elektronik posta adresine kullanıcı bilgileri ile birlikte iade talebini içeren bir mail atarak iade talebi oluşturma hakkına sahiptir.

Martı motor nasıl kiralanır?

Martı scooter kiralama yapabilmek için telefonlarınıza Martı uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulama üzerinden gerekli kayıt bilgilerinizi doldurup banka ya da kredi kartınızı uygulamaya tanımladığınız taktirde üye işlemleriniz tamamlanır ve kiralamaya hazır duruma gelirsiniz.

Martı banka kartı kabul ediyor mu?

1- Öncelikle telefonunuza (İOS-Android) Martı uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. 2- Uygulama üzerinden gerekli kayıt bilgilerinizi doldurup banka ya da kredi kartınızı uygulamaya tanımlamanız gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector