Martı Uygulamasına Nasıl Para Yüklenir?

Martı uygulamasına para yüklemek için ilk olarak cep telefonuna Martı uygulamasını indirmek gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra cep telefonu numarası girilerek bir hesap oluşturulur. Daha sonra kimlik bilgileri doğrulaması yapılır ve son olarak da ödeme yöntemi eklenir.
Martı Uygulamasına Nasıl Bakiye Eklenir? Martı Cüzdanım seçeneğine geldiğinizde ise ‘yükle’ yazısına dokunuyor ve 25, 50, 100 TL olmak üzere girdiğiniz kredi kartınızla uygulamanıza bakiye ekliyorsunuz. Bir kuponunuz olduğunda ise kupon kodunuzu fotoğraf gördüğünüz ‘ekle’ yazısına dokunarak giriyorsunuz.

Martı saati kaç TL?

Martı elektrikli scooter kiralama 1,99 TL’den başlıyor ve kullandığınız her bir dakika için 1,49 TL olarak ücretlendiriliyor.

Martı nasıl kullanılır ödeme?

Uygulama üzerinden kredi kartı giriş işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ardından kredi kartından uygulamaya para aktarmanız gerekiyor. Yüklediğiniz para ile Martı’nızı kiralayabilir ve ulaşıma başlayabilirsiniz.

Martı scooter nasıl yüklenir?

– Martı Scooter & Moped uygulamasını indir! – Haritadan etrafındaki Martı Scooter’lara bak ve seçtiğin scooter’ın yanına git. – Uygulamadan SÜRÜŞE BAŞLA butonuna bas, scooter QR kodunu tara, kilidi aç. – Martı Scooter’ı ayağınla biraz itip, gaz butonuna bastığında harekete geçecektir.

Martilar nasil calisir?

Her Yerde.

  1. Martı uygulamasını ücretsiz indir. Saniyeler içinde kaydol.
  2. En yakınındaki Martıyı bul. Haritada Martılar seni bekliyor.
  3. QR Kodu okut ve Kilidi aç Sürüşün keyfini çıkar.
  4. Kurallara uygun park et. Sürüşünü bitir. Türkçe.
You might be interested:  Msü Para Yatırma Hangi Bankalar 2022?

Martı 10 dk kaç TL?

Martı Scooter Fiyatları 2022

Martı Scooter Ücret Tarifesi Fiyat
1 Dakika Martı Scooter Fiyatı 2,78TL
5 Dakika Martı Scooter Fiyatı 7,45 TL
10 Dakika Martı Scooter Fiyatı 14,90 TL
15 Dakika Martı Scooter Fiyatı 22,35 TL

Martı nasil Kiralanir?

Martı scooter kiralama yapabilmek için telefonlarınıza Martı uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulama üzerinden gerekli kayıt bilgilerinizi doldurup banka ya da kredi kartınızı uygulamaya tanımladığınız taktirde üye işlemleriniz tamamlanır ve kiralamaya hazır duruma gelirsiniz.

Martı cüzdan para iadesi nasıl yapılır?

Martı Cüzdan Bakiye İadesi

Kullanıcı, Martı Cüzdan hesabındaki bakiyeyi iade almak istediğinde Martı [email protected] elektronik posta adresine kullanıcı bilgileri ile birlikte iade talebini içeren bir mail atarak iade talebi oluşturma hakkına sahiptir.

Martı kaldırımda sürülür mü?

Yolculuk sonunda kullanıcıya, kullanım süresi, kullanım tutarı ile saat ve tarihi yazan fatura kesilmesi zorunlu olacak. Elektrikli scooter yalnızca bisiklet yolu ile karayolunda kullanılacak, kaldırımda kullanımı yasak olacak. Scooter ile toplu taşıma araçlarına girilemeyecek.

Martı kullanmak zor mu?

Martı’nın kullanımının oldukça kolay olduğunu da belirtelim. Hiç elektrikli scooter kullanmayan biri olarak yaklaşık 1 dakika içinde Martı’yı kullanmaya alıştım. Martı’yı sürerken uygulama üzerinden sürüşünüzün kaçıncı dakikasında olduğunuzu görebildiğinizi de ekleyelim.

Martı için hangi uygulama?

– Martı Scooter & Moped uygulamasını indir! – Haritadan etrafındaki Martı Scooter’lara bak ve seçtiğin scooter’ın yanına git. – Uygulamadan SÜRÜŞE BAŞLA butonuna bas, scooter QR kodunu tara, kilidi aç. – Martı Scooter’ı ayağınla biraz itip, gaz butonuna bastığında harekete geçecektir.

Martıyı nereye park edilir?

Sürüşünü, haritada kırmızı görünen ‘Park Edilemez’ alanlarda ya da gri görünen ‘Alan Dışı’ bölgelerde sonlandıramazsın. Eğer bu alanlardaysan, Martı Mobilet’i en yakın kullanım alanına götürmen gerekiyor.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Araba Satışında Para Nasıl Alınır?

Martı şarjı kaç km gider?

Tüm dünyada yapılan sürüşlerde ortalama elektrikli scooter kullanım yaşı 32’dir. Dünya çapındaki mikromobilite araçları ortalama 25 km/sa hıza çıkabiliyorken Martı elektrikli scooterlarının hızını güvenlik açısından 18 km/sa ile limitlemiştir. Martı’nın belirlediği hız limiti maraton koşucusu hızının dahi altındadır.

Martı menzili kaç km?

MARTI SCOOTER KAÇ KM HIZ YAPAR? Saatte en fazla 18 km hızla gidebilirsiniz. MARTI SCOOTER FİYATI NE KADAR? Bugüne kadar Martı ile yolculuğa başlamak için 3 TL ve her 1 dakika için 0,75 TL ödemeniz gerekiyordu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector