Masterchef Deki Şefler Ne Kadar Para Alıyor?

MasterChef’in köstebeği olarak bilinen ve elenecek yarışmacıları önceden açıklayan isim, MasterChef Türkiye jüri üyelerinin bölüm başına 60 bin lira kazandığını ileri sürmüştü. Bir diğer iddia ise Danilo Zanna 50 bin lira, Mehmet Yalçınkaya 60 bin lira, Somer Sivrioğlu ise 65 bin lira kazanıyor.

MasterChef Yarismacilari para aliyor mu?

Her yarışmacıya ilerlediği her hafta belli bir ücret ödeniyor. Yarışmanın sonlarına doğru bu ücret artıyor. Ancak yarışmacılara tam olarak ne kadar ödendiği bilinmiyor. İddialara göre MasterChef’te yarışmacılara bölüm başı 10 bin TL ile 30 bin TL arasında ücret veriliyor.

Master Şef oyuncuları kaç para alıyor?

MasterChef 2021 yarışmasında programa katılanların bütün ihtiyaçları karşılanıyor. Bunun yanında MasterChef yarışmacılarının bölüm başına 10 bin ila 40 bin TL arasında değişen miktarlarda para aldıkları iddia ediliyor.

MasterChef in ödülü ne 2021?

14 Ocak Cuma MasterChef final gecesinde yarışmacılar üçer yemekten oluşan iki menü hazırladı. Sonrasında canlı yayında imza tabakları ile kıyasıya mücadele edildi. Canlı yayında hazırlanan imza tabağı yemeği, MasterChef şampiyonunu belirledi. Yarışmanın bu yılki büyük ödülü ise otomobil olarak belirlendi.

MasterChef Türkiye odulu nedir?

MasterChef Türkiye 2021’in birincisine verilecek ödül henüz açıklanmadı. Fakat MasterChef 3. sezonda birinciye 500 bin TL ödül vereceği açıklanmıştı. 2020 yılında yapılan MasterChef Türkiye birincisine şampiyonluk kupasının yanında lüks bir otomobil verilmişti.

You might be interested:  Tc Kimlik Yenileme Para Yatırma Nasıl Yapılır?

2020 Survivor Yarismacilari ne kadar para alıyor?

Acun Ilıcalı getirdiği yeniliklerle hem izleyicileri hem yarışmacıları şaşırtmaya devam ediyor.

Survivor’da Yarışmacılar Ne Kadar Kazanıyor?

 • Nisa Bölükbaşı: 10 bin.
 • Ogeday Girişken: 10 bin.
 • Atakan Arslan: 9 bin.
 • Ayşe Yüksel: 9 bin.
 • Batuhan Karacakaya: 9 bin.
 • Nagihan Karadere: 9 bin.
 • Adem Kılıççı: 9 bin.
 • Sema Aydemir: 8 bin.
 • MasterChef seçmeleri nasıl oluyor?

  Masterchef 2022 için başvurular başladı. Yarışmacı olmak isteyenler, TV8’in internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurmak zorunda. Ardından çektikleri videoyu bu başvuruya yüklemeleri gerekiyor.

  Burcu Eminoğlu kimdir?

  Tv8 ekranlarına damga vuran Masterchef yarışma programının en çok dikkat çeken isimleri arasında yer alan genç isim Burcu Eminoğlu 29 yaşındadır. Yarışma gereği birçok farklı yemek yapsa da Burcu’nun asıl uzmanlık alanı pastadır.

  MasterChef Eren nereli?

  Eren Kaşıkçı 1989 yılında Kırıkkale’de dünyaya gelmiştir. 32 yaşındaki Eren Kaşıkçı aslen Tokatlıdır. Bir kardeşi bulunan Eren Kaşıkçı’nın babası asker annesi ise ev hanımıdır.

  MasterChef Birincisi ne ödül aldı?

  14 Ocak Cuma MasterChef final gecesinde yarışmacılar üçer yemekten oluşan iki menü hazırladı. Sonrasında canlı yayında imza tabakları ile kıyasıya mücadele edildi. Canlı yayında hazırlanan imza tabağı yemeği, MasterChef şampiyonunu belirledi. Yarışmanın bu yılki büyük ödülü ise otomobil olarak belirlendi.

  MasterChef ödülü araba kaç para?

  MasterChef ödülü 2020 yılında da araba oldu. Masterchef ödülü araba fiyatı yaklaşık 300 bin TL’ydi.

  MasterChef ödülü ne kadar 2022?

  Masterchef 2022 büyük ödül nedir açıklanmadı. Geçtiğimiz yıl 1. olan kupa ve lüks bir otomobil sahibi olmuştu. Bu yıl ise tahminlere göre birinci olan yarışmacıya 500 bin TL ödül verilecek.

  Survivor 2022 ödülü Nedir?

  Acil durum konseyi sonrası Survivor All Star’da heyecan ödül oyunu mücadelesi ile devam etti. Rekabetle birlikte zorluk seviyesi de giderek artan Survivor 2022 All Star’ın 22 Şubat tarihinde ekranlara gelen 29. bölümünde sandviç ödülü için ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları parkurda galibiyet için ter döktü.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector