Mefete Ye Nasıl Para Yatırılır?

Ücretsiz bir şekilde mobil cihazınıza indirebileceğiniz uygulamaya giriş yaptıktan sonra uygulamanın anlaşmalı olduğu bankalardan herhangi birine dilediğiniz zaman para gönderebilir ve Mefete cüzdanınıza yükleme yapabilirsiniz.

MEFETE para nasıl yüklenir?

MEFETE ile para transferi yapabilmek için Google Play ya da App Store’dan uygulamasını indirip üye olmanız ve MEFETE uygulamasının verdiği kodu anlaşmalı bankaların internet şubesine girmeniz yeterli.

MEFETE işlem ücreti ne kadar?

Kullanıcılarına 7/24 para transferi yapma imkânı sunan MEFETE ile şu anda cüzdandan para çekme işlemi ve para transferi ücreti sadece 1 TL.

MEFETE nedir nasıl kullanılır?

EFT Yapamıyorsan MEFETE Yap

  1. Kullanıcı Dostu Arayüz. Basit ve kullanıcı dostu arayüz ile işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde yap.
  2. Düşük İşlem. Ücreti.
  3. Bankan Sürekli Yanında. MEFETE ile dilediğin zaman dilediğin kişiye kolayca para transferi yapabilirsin.
  4. 7/24 Hızlı Para Transferi.

Para nasıl aktarılır?

IBAN numarası bilinen hesaba para göndermek için mobil şube üzerinden veyahut ATM üzerinden bu işlem kolaylıkla yapılır. Mobil şube üzerinden, para transferleri bölümüne giderek alıcının IBAN numarası, alıcının adı ve soyadı ve gönderilecek miktar girilerek işlem tamamlanır.

Hesaptan hesaba para transferi nasıl yapılır?

Alıcının hesap numarası ya da IBAN numarası ile birlikte isim ve soyismi belirtilerek havale işlemi yapılabiliyor. Benzer şekilde EFT işlemleri de alıcı kişinin ya da kurumun adı, banka şubesi ve hesap numarası yazılarak, ya da alıcının adı soyadı ve IBAN numarası belirtilerek yapılabiliyor.

You might be interested:  Bakaya Idari Para Cezası Nereye Ödenir?

Bankadan para gönderme nasıl yapılır?

Banka havalesi, gönderici tarafından banka şubelerine mesai saatleri içinde havale talimatı iletilerek yapılabildiği gibi ATM’lerden internet bankacılığı veya mobil bankacılık uygulamaları üzerinden her zaman gerçekleştirilebilir.

Para transferi en fazla ne kadar?

MAKSİMUM NE KADAR HAVALE/EFT GÖNDERİLİR? Yapı Kredi Bankası – 300.000 TL; Geç EFT limiti – 50.000 TL, Ziraat Bankası – 100.000 TL.

EFT tehlikeli mi?

Elektronik para transferi (EFT), para gönderip almanın hızlı ve elverişli bir yoludur. Genellikle sorunsuz şekilde yaygın olarak kullanılır ancak para ile ilgili her şeyde olduğu gibi siber suçluların hedefi olabilir.

Para gönderme işlemi ne kadar sürer?

Eft ile gönderilen tüm para gönderme işlemleri, 10 ile 15 dakika arasında tamamlanıyor. Hesaplara gönderilen tüm ödemeler, bankaların yoğunluğuna göre ortalama 10 ile 15 dakika arasında hesaplara geçiyor.

Transfer numarası nedir?

Para Transferi Kontrol Numarası (MTCN) transferinize verilen benzersiz bir numaradır. Alıcınız parasını alırken bu numaraya ihtiyaç duyacaktır ve transferinizi takip etmek için de kullanılabilir.

Hesaba para yatırma nasıl yapılır?

Para yatırılacak hesaba ait şube kodu, hesap numarası ya da IBAN numarası tuşlanır ve yatırılacak miktar girilir. Aidat, kira vb. bir açıklama girilir, daha sonra göndericinin kimlik numarası ve doğum tarihi istenir. Daha sonra parayı yatıran kişinin telefon numarası istenir, son olarak onay ekranı çıkar.

Hesabıma nasıl para yatırabilirim?

Öncelikle ATM’deki “GİRİŞ” seçeneği seçilir. Kartsız İşlemler ana menüsünden “Hesaba Para Yatırma” adımı seçilir. Parayı yatıracak kişi, beliren ekran üzerinden kendi cep telefonu numarasını girer. Para gönderimi gerçekleşmesi istenen hesabın numarası ve “Şube Kodu” yazılarak “Evet” tuşuna basılır.

Telefondan para gönderme nasıl yapılır?

Cebe para gönderme nasıl yapılır? Uygulamaya giriş yap, giriş ekranı veya ”İşlemler” menüsünden ”Para Gönder” butonuna tıkla. Ardından para göndermek istediğin kişinin telefon numarasını ve göndermek istediğin tutarı girip onaylaman yeterli. Eğer alıcının telefon numarası rehberinde kayıtlıysa işin daha da kolay.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector