Money Para Ne Işe Yarar?

Moneylerini tüm Migros ve Macrocenter’larda 1 Money = 1 TL olarak harcayabilirsin. Moneylerini kullanmak istediğini kasiyere söylemen yeterli. Eğer kartın yanında değilse ve cep telefonun ile alışveriş yapıyorsan, Moneylerini kullanmak için sana gönderilen şifreyi kasiyerle paylaşman gerekir.

Money Kart paralı mı?

*Money kart 2 TL karşılığında kasalarımızdan temin edilebilinir.

Money puan nerelerde kullanılır?

Money Kart’lar Veya Positive Card’lar Nerelerde Kullanılır?

 • Anlaşmalı tüm Petrol Ofisi istasyonlarında Positive Card özelliği ile.
 • Migros, Macrocenter, 5M Migros ve Migrosjet mağazalarında ve Migros Sanal Market’te Money özelliği ile kullanılabilmektedir.
 • Moneylerimi nasil ogrenirim?

  Money’lerimi ve harcamalarımı nasıl takip edebilirim? Yapmış odluğun harcamaları, kazandığın/harcadığın Money’lerini ve alışveriş geçmişine buraya tıklayarak, Migros Mobil Uygulaması’na giriş yaparak ve ya 0850 200 40 00 Çağrı Mekrezimizi arayarak takip edebilirsin.

  Money Bonus kart ücreti ne kadar?

  Faiz ve Ücretler

  Ürün Yıllık Üyelik Bedeli* Ek Kart Yıllık Üyelik Bedeli*
  Money Bonus 215,50 TL 107,50 TL
  Money Bonus Gold 251,00 TL 125,00 TL
  Money Bonus Platinum 282,00 TL 140,50 TL

  Money Kart üyelik iptali nasıl yapılır?

  Üyelik iptali 530 300 1300 numaralı Whatsapp hattımız üzerinden iptal talebi iletilerek yapılabilmektedir.

  Migros Money para nasıl kullanılır?

  Migros. Moneylerini tüm Migros ve Macrocenter’larda 1 Money = 1 TL olarak harcayabilirsin. Moneylerini kullanmak istediğini kasiyere söylemen yeterli. Eğer kartın yanında değilse ve cep telefonun ile alışveriş yapıyorsan, Moneylerini kullanmak için sana gönderilen şifreyi kasiyerle paylaşman gerekir.

  You might be interested:  Soru: Erasmus Öğrencileri Ne Kadar Para Alıyor?

  Migros Money Pro kart nerelerde geçerli?

  Money Pro kart ile çalışanlarınıza Migros, Macrocenter, MigrosJet, 5M Migros, Sanal Market, Migros Hemen, Macrocenter Kiosk ve Macroonline’da kullanılabilecekleri alışveriş imkanları sağlayabilirsiniz. Money Pro kartlar aynı zamanda Money kartın tüm özelliklerini ve ayrıcalıklarını taşımaktadır.

  Migros hediye kart nerelerde geçerli?

  Dijital Alışveriş Kodu tüm Migros ve Macrocenter mağazalarında, Macroonline, Sanal Market ve Migros Hemen’de HediyeM Kart, İyilik Kart ve E-Hediyem Kart ise tüm Migros mağazalarında kullanılabilir.

  Money kart hangi bankaya ait?

  Perakendenin öncüsü Migros Ticaret A.Ş. ile sektörün en büyük bankalarından Garanti Bankası’nın ortak markalı (co-branded) kredi kartıdır. Tek bir kart ile hem Money Kart’ın tüm avantajlarını hem de Bonus kredi kartının tüm avantajlarını kazandırır.

  Migros Kumbaram nasıl kullanılır?

  Money Kart’ın içerisinde Kumbaram bakiyesi olarak biriken madeni paralar, Migros güvencesiyle alışverişlerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Sunulan “Kumbaram” hizmeti kapsamında alışverişlerinde nakit ödemeyi seçenler, 5 TL’den az madeni para üstü tutarını Money Kartlarına aktarabiliyor.

  Migros kayıt nasıl yapılır?

  Yine işbu formu doldurarak Migros’a daha önce bildirilen ve Migros sisteminde kayıtlı bulunan elektronik posta adreslerinizi kullanmak suretiyle, [email protected] adresine e-posta ile iletilmesi yöntemi ile de başvuruda bulunabilirsiniz.

  Garanti Bankası ücretsiz kredi kartı hangisi?

  Bonus Flexi’de yıllık kart ücreti yok, Türkiye’nin en yaygın işyeri ağında bol taksit ve bol bonus var!

  Bonus para card ne işe yarar?

  Paracard Bonus kredilendirmek ya da taksitlendirmek istemediğiniz alışverişleriniz için nakitten çok daha pratik, güvenli ve kazançlı bir banka kartıdır. Paranın kartı Paracard Bonus’unuzu kullanarak dünyanın her yerinde alışveriş yapabilir ve tüm alışverişlerinizde bonus kazanırsınız.

  Bonus Money kart ne işe yarar?

  Migros, Tansaş, 5M, Migros Jet, Sanal Market Migros ve Macrocenter mağazalarında size özel fırsatlar sunan, bol bol Money kazanmanızı sağlayan, ürüne özel anında indirim veren Türkiye’nin ilk kredi kartı.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector