Msp Nasıl Para Kazanılır?

MSP 2 Nasıl Para Kazanılır?

MSP 2 ‘ye ilk girdiğiniz 750 SC kazanırsınız. MSP 2 ‘ye kayıt olduktan sonra oyun içinde tekrar kayıt olma ekranı geliyor. O ekranda yaşınızı seçiyorsunuz ve 500 SC kazanıyorsunuz. Her gün MSP 2 ‘ye giriş yaparak 100 SC kazanabilirsiniz.

MSP nasıl kolay SC kazanılır?

MSP ‘de SC kasma yöntemleri

  1. 1 1- Günlük çark çevirme.
  2. 2 2- Oyun oynama.
  3. 3 3- E-posta adresini onayla.
  4. 4 4- Film izleme.
  5. 5 5- Görev yapma.
  6. 6 6- MSP ‘yi bilgisayara indirin.

MSP de nasıl bedava vip olunur 2020?

Çok basit: bedava VIP olmanın tek yolu, Film Şehri’ndeki haftalık yarışmayı kazanmak. Parolanı veya e-posta adresini değiştirerek VIP olamazsın. Seni VIP yapabileceğini söyleyen bir başka kullanıcıyla hesabını paylaşarak VIP olamazsın.

Mspde Elmas nasıl kazanılır?

Diamond ‘lar sadece bir VIP paketi ile veya VIP üyelere özel paketlerle birlikte satın alınabilir. Elite ve Star VIP üyeler, her gün kumbalarından belli bir miktar Diamond veya StarCoin kazanabilirler. Ayrıca Haftanın Yarışması’nı kazanarak da Diamond kazanabilirsin.

MSP StarCoin nedir?

StarCoin, MovieStarPlanet ‘in sanal para birimidir. Bütün movie star’lar StarCoin kazanabilir. Mesela çarkıfeleği her gün bir kere çevirebilirsin. Reklam izleyebilir, her gün sana bırakılan hediyeleri toplayabilirsin (almak için giriş yapmayı unutma) ve çok daha fazlasını yapabilirsin.

MSP toplu mesaj nasıl atılır?

Eğer aynı anda birden fazla movie star’la sohbet etmek istiyorsan, arkadaşlarını çoklu sohbete davet edebilirsin. Sağ üst köşedeki “Arkadaş ekle” ikonuna tıklaman yeterli: Ayrıca arkadaşlarınla MSP uygulamasından da sohbet edebilirsin. Uygulamada mesajlara girmek için, sol alt köşedeki ” Mesajlar “a dokun.

You might be interested:  Sık sorulan: Youtubedan Ne Kadar Para?

Mspde nasıl bedava vip olunur?

MSP’de ücretsiz VİP nasıl olunur? MSP’de ücretsiz VİP olabilmenin tek bir yoldu vardır. O da MSP’de haftalık düzenlenen yarışmalara katılmaktır. Bildiğiniz gibi MSP’de her hafta yarışmalar düzenleniyor ve bu yarışmalara katılıp 1. 2. ve 3. olanlar ücretsiz VİP olabiliyor.

MSP VIP Ticket nasıl alınır?

Önce profillerine, sonra da “Hediye ver”e tıklayın.

  1. “Hediye ver”e tıkladığınızda, tüm öğelerinizi gösteren bir pencere açılacak.
  2. Parıldayan VIP kuponunu gördüğünüzde doğru sayfadasınız demektir.
  3. VIP hediyesini seçin ve “Hediye ver”e tıklayın.
  4. Bir hediye alacağı arkadaşınıza bildirilecek.

MSP 2020 Rare haftası ne zaman?

MSP Rare Haftası hangi ay gelecek. MSP Rare Haftası bu yıl 10 Eylül 2020 tarihinde gelecek. Rare Haftası için Eylül ayını beklemelisiniz.

Movie Star Planet hediye nasıl verilir?

Uygulamadan girmek için de önce “Şan & Şöhret”e sonra da “Hediyelerim”e dokun: Birine uygulamadan hediye vermek için, sağ üst köşedeki mor hediye ikonuna tıkla, önce bir arkadaş sonra da vermek istediğin hediyeyi seç.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *