Müge Anlı Bölüm Başı Ne Kadar Para Alıyor?

Sizler için Müge Anlının aldığı maaşı derledim gelin hep beraber inceleyelim.Elde edilen bilgilere göre, televizyon programı sunucuları maaşlarını genelde aylık değil haftalık alıyor. Çünkü maaşlar bu düzene göre kurulu. Müge Anlı’nın ATV ile olan anlaşması haftalık 80 Bin TL.

Müge Anlı kaç kez evlendi?

Müge Anlı bir kere evlenmiştir. O da 1993 yılında hayatını birleştirdiği 2008 yılında ayrıldığı Burhan Akdağ’ladır. Burhan Akdağ’da Müge Anlı gibi gazetecidir. Burhan Akdağ 3 kere evlenmiştir.

Müge Anlı nereli ve kaç yaşında?

Müge Anlı 19 Aralık 1973, İstanbul doğumlu Türk sunucu ve gazetecidir. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde hukuk üzerine yaptı.

Müge Anlı eşinden neden ayrıldı?

İddiaya göre Müge Anlı, eşi Burhan Akdağ’ı, kendisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle şikayet etmişti. Ayrılık süreçleri epey olaylı geçen çift, 2008 yılında boşandılar.

Müge Anlı kaç yaşında hayatı?

MÜGE ANLI KİMDİR? 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Müge Anlı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’ndne mezun olmuştur. Lisans eğitiminin ardından akademik kariyerine devam etmek isteyen Anlı, Kadir Has Üniversitesi’nde Hukuk üzerine Yüksek Lisans yapmıştır.

Müge Anlı kaç olayı çözdü?

Müge Anlı 23 cinayeti çözdü 930 aileyi kavuşturdu – Son Dakika Magazin Haberleri.

Şevki Sözen kaç yaşında?

Prof Dr. Mehmet Şevki Sözen 1963 yılında Afganistan Kabil’de doğdu. Baba tarafı Makedon olan Mehmet Şevki Sözen, ilkokulunu Ataköy İlköğretim Okulunda tamamladıktan sonra Saint Benoit Fransız lisesini bitirdi. Şevki Sözen, üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde sürdürdü.

You might be interested:  Süper Ligde Yenen Takım Ne Kadar Para Alıyor?

Müge Anlı kızı ne okuyor?

Lidya Müge Akdağ – Koç Üniversitesi – İstanbul, İstanbul, Türkiye | LinkedIn.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector