Müge Anlı Ne Kadar Para Kazanıyor?

Fenomen sunucu Müge Anlı’nın ise ATV ile olan anlaşması haftalık 80.000 TL. Dolayısıyla Müge Anlı, 2021 yılında her ay 320.000 TL kazanç elde ediyor. Böylece Anlı’nın yıllık kazancı ise 3.840.000 TL’ye denk geliyor.

Müge Anlı ayda ne kadar maaş alıyor?

Yani kısacası Müge Anlı’nın aylık 320 bin Lira maaş alması gerekirken ek gelir ve reklam tanıtımlarla, hürriyetin yayınını yaptığı ilana göre Müge Anlı ayda tam tamına 900 Bin TL maaş alıyor.

Müge Anlı’ya nasıl ulaşabilirim 2022?

MÜGE ANLI – Whatsapp ihbar hattı : 0 535 365 52 52 | Facebook.

Esra Erol kaç para alıyor 2021?

ESRA EROL NE KADAR MAAŞ ALIYOR? Eşi Ali Özbir ile beraber çalışmakta olduğu düşünülen Esra Erol’un, aylık 1 milyon 100 bin TL maaş aldığı öğrenildi. Ayrıca Esra Erol’un 2021-2022 yılı için net maaşı henüz bilinmiyor. Fakat 1 milyon 100 bin TL’den daha fazla olacağı kesin.

Esra Erol bölüm başı kaç para alıyor 2021?

Bugün ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert Esra Erol’un programı ne kadar kazanıyor Esra Erol’da Cengiz. 4 Ağu 2021 — Ortaya çıkan rakam görenleri resmen deliye çeviriyor. ATV ekranının vazgeçilmezi olan Esra Erol’un her ay 1 milyon 100 bin TL para kazandığı.

You might be interested:  Youtube Izleme Ne Kadar Para?

Müge Anlı’ya nasıl mesaj atabiliriz?

Müge Anlı – Direk Müge Hanıma mesaj göndermek için E-posta : [email protected] adresine mail atabilirsiniz. | Facebook.

Müge Anlı’ya nasıl çıkılır?

Başvuru yapmak oldukça basit; bize ulaşın sekmesinden başvuru yapabilir veya 0212 354 44 25 ve 0212 354 44 26 numaraları ile ulaşarak seyirci olarak katılma şansına ulaşabilirsiniz.

Müge Anlı ile Tatlı Sert stüdyosu nerede?

Kuyumcukent durak, Bahçelievler içindeki Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Studyosu.

Müge Anlı bolum basi kaç para alıyor 2021?

Kanallarda, sunucuların maaşları bu düzen üzerine kurulu. Fenomen sunucu Müge Anlı’nın ise ATV ile olan anlaşması haftalık 80.000 TL. Dolayısıyla Müge Anlı, 2021 yılında her ay 320.000 TL kazanç elde ediyor. Böylece Anlı’nın yıllık kazancı ise 3.840.000 TL’ye denk geliyor.

Ahmet Kuran Hülya Kuran’ın akrabası mı?

Esra Erol’da programına katılan Ahmet Faruk Kuran, Hülya ve Selami kuran çiftinin 2 çocuğundan biridir. Zeynep Kuran isminde bir kız kardeşi bulunan Ahmet Faruk Kuran avukatlık yapmaktadır. Ayrıca Ahmet Kuran Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası’nın Gençlik Kolları Genel Sekreterliğini yapmaktadır.

Ali Özbir ne iş yapıyor?

Ali Özbir ailesi özellikle de babasının hikayesi onu daha çok merak edilen bir isim haline getirdi. Ali Özbir iş adamı. Ali Özbir mesleki çalışmaları turizm sektöründe. Otel ve eğlence merkezleri bulunan Ali Özbir babası ise Kürt İdris lakaplı mafya babasının oğlu.

Av Hülya kuran kaç yaşında?

Avukat Hülya Kuran 1972 yılında Çanakkale’de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini memleketi Çanakkale’de tamamladı.1996 yılında Marmara Üniversitesi’nin hukuk bölümünden mezun olan Hülya Kuran aslen Çanakkaleli.

Avukat Hulya kac yasinda?

Esra Erol programında ekran yüzü olarak Hülya Kuran karşımıza çıkmaktadır. Avukat Hülya Kuran 1972 yılında Çanakkale’de doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini memleketi Çanakkale’de tamamladı.

You might be interested:  Etsy Para Birimi Ne Olmalı?

Esra Erola izleyici olarak nasıl gidilir?

ESRA EROL PROGRAMINA SEYİRCİ OLARAK KATILMAK İSTEYENLER @esraerolseyircibasvuru SAYFASINA BAŞVURUDA BULUNABİLİRSİNİZ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector