Nihat Hatipoğlu Program Başına Ne Kadar Para Alıyor?

Nihat Hatipoğlu ATV’den kaç para alıyor 2020?

Dr. Nihat Hatipoğlu, ATV ekranlarında yayınlanan sahur ve iftar programları karşılığında haftalık 20 bin TL ücret alacak. Aylık 60 ila 80 bin TL ücret alacağı öğrenilen Nihat Hatipoğlu bu bilgiyi doğrulamadı ancak 600 bin TL ücret yanında 60 veya 80 bin TL makul bir ücret olarak görülüyor.

Nihat Hatipoğlu aylık geliri ne kadar?

Hatipoğlu ‘nun, 2019 yılında ATV’de yaptığı Ramazan programı için 600 bin lira maaş aldığı ortaya çıkmıştı.

Mustafa Karataş program başı ne kadar alıyor?

ATV ekranlarında Ramazan boyunca ekrana gelen Nihat Hatipoğlu 600 bin lira alırken onu, 400 bin lirayla Kanal D’de program yapan Mustafa Karataş ve 150 bin lirayla Star TV çıkan Fatih Çıtlak takip ediyor.

Nihat Hatipoğlu’nun eşleri kimdir?

Nihat Hatipoğlu (d. 11 Mayıs 1955, Diyarbakır), Türk akademisyen ve ilâhiyatçı. Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü olarak görev yapmaktadır. Günümüzde atv’de haftalık programları devam etmektedir.

Mustafa Karataş ne kadar kazanıyor 2020?

bütün bu soruların cevabını şimdi vereceğiz. Tüm bu programların sunucularını bir liste haline getirirsek aylık 600 bin TL kazançla Nihat Hatipoğlu listede ilk sırada yer alır. Onu aylık 400 bin TL ile Mustafa Karataş takip etmektedir. Mustafa Karataş ‘ın ardından aylık 150 bin TL kazançla Fatih Çıtak gelmektedir.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Devlet Üniversite Öğrencilerine Ne Kadar Para Veriyor?

Esra Erol maaşı ne kadar 2020?

Hürriyet’in haberine göre Esra Erol; ayda 1.100.000 TL maaş alıyor.

Nihat Hatipoğlu’nun kac karisi var?

Nihat Hatipoğlu ATV ‘de yayınlanan Nihat Hatipoğlu İle Sahur ve İftar programlarını sunuyor. Nihat Hatipoğlu maaşı 600.000₺ civarı arkadaşlar. Listemize ikinci sırada giren sunucu ise Mustafa Karataş.. Mustafa Karataş ramazan programı için 400 bin Lira maaş alıyor.

Mehmet Fatih Çıtlak kaç para alıyor?

Bu hocalar daha popüler ve sürekli ekranda olduğu için Ramazan’da aldığı ücretler de diğer bütün hocalara kıyasla daha yüksekti. Star TV’de ekrana gelen Fatih Çıtlak Hoca ise 150 bin liraya anlaşmıştı. 2021 yılında Fatih Çıtlak hoca tahminen yine 150.000 ile 200.000 arasında bir rakama anlaşmış olabilir.

Mustafa Karataş Hoca hangi kanalda?

Kanal 7 ekranlarının sevilen ismi Prof. Dr. Mustafa Karataş ‘ın sunumuyla Muhabbet Kapısı yeniden izleyicisiyle buluşuyor.

Emel Hatipoğlu kiminle evli?

Emel Hatipoğlu 1964 doğumlu, Nihat Hatipoğlu ise 1955 doğumludur. Çiftin 3 çocuğu bulunuyor. Hatipoğlu çiftinin çocukları ise Said, Mustafa ve Osman’dır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *