Okuyucular soruyor: Beyazıt Öztürk Ne Kadar Para Alıyor?

Beyazıt Öztürk Vestel reklamından kaç para aldı?

Şimdi ise, Türkiye’nin en büyük beyaz eşya markalarından Vestel ile anlaşma yaptı. Beyaz ‘ın bir yıllık kampanya için 6 milyon TL aldığı bilgisi ortaya çıktı.

Beyazıt Öztürk Pepsi reklamından kaç para aldı?

Türkiye’nin en büyük beyaz eşya firmalarından biriyle reklam anlaşması yapan ünlü komedyen Beyazıt Öztürk ‘ün, bir yıllık kampanya için 6 milyon TL aldığı öğrenildi.

Beyaz Show bölüm başına ne kadar alıyor?

O Ses Türkiye’de jüri olan Seda Sayan, Hadise ve Murat Boz yarışmadan bölüm başına 70 bin TL alırken Beyazıt Öztürk 90 bin TL alıyordu.Murat Boz, Hadise ve Beyazıt Öztürk ise bu sezon da jüri üyeliği koltuğunda devam edecek.

O Ses Türkiye jüri üyeleri ne kadar para alıyor?

Geçen yıl bölüm başına 60 bin lira alan jüri üyeleri bu yıl koltuklarına zamlı fiyatlarla oturdu. Jüri üyelerinden üçü bölüm başına 70 bin, biri ise 90 bin lira alacak.

Beyazıt Öztürk nerede oturuyor?

Beyazıt Öztürk ‘ün Evi – Beyazıt Öztürk Nerede Oturuyor? Beyazıt Öztürk ‘ün evi Bebek Arif Paşa Korusu’nda yer alıyor. Gayrimenkul yatırımlarına ara vermeden devam eden şovmen Beyaz’ın mal varlığı dudak uçuklattı!

O Ses Türkiye hangi jüri kazandı?

Oylamaların sonucuna göre ise Bihter 4., Fatma 3., İbrahim 2. ve Oğuz 1. olarak yarışmanın şampiyonu olmuştur. Yarışmanın 1.si olan Oğuz Berkay Fidan Murat Boz’un ekibinden olduğu için şampiyon jüri Murat Boz olmuştur.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Youtube Ta Nasıl Para Kazanılır?

Hadise O Ses Türkiye ayrıldı mı?

Ilıcalı O Ses Türkiye ‘den ayrılan Hadise ‘nin yerine Oğuzhan Koç’la görüştüğünü belirtti. Hem Hadise çok başarılı oldu hem de program çok başarılı oldu” dedi.

O Ses Türkiye Elemeleri nasıl olur?

O Ses Türkiye seçmeleri, yarışma başlamadan önce belirli şehirlerde daha önce duyurulmuş olan mekanlarda gerçekleştirilmektedir. Yarışmacılar bu mekanlara giderek performanslarını sergiler ve kabul edilirlerse yarışmaya katılabilirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *