Okuyucular soruyor: Ersağ Nasıl Para Kazanılır?

Ersağ para kazandırıyor mu?

150 tl lik sipariş verdiğinizde alacağınız hediye ürün miktarı seçeceğiniz hediye ürüne göre 60-80 tl yi bulmaktadır. Ersağ şirketi üyelerine yüksek kazanç imkanı sunmaktadır. Sonuç olarak kaliteli temizlik ve kozmetik ürünleri kullanırken bunu kazanca dönüştürebilirsiniz.

Ersağ ın sahibi kim?

Ersağ temizlik ürünleri şirketinin sahibi,kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Bekir SARI’dır.

Ersağ prim nasıl kullanılır?

Örneğin kişinin 100 TL net primi varsa girmiş olduğu siparişin ödenecek bedeli 125 TL ise sipariş ödeme sayfasının üstünde ÖDEME METODU’nun altında bulunan KULLAN butonunu bastığınızda 100 TL priminizi kullanıp geri kalan 25 TL yi ise Kredi Kartı, Bürolardan Nakit, Havale veya Posta Çeki olarak ödeme yapabileceklerdir.

Ersağ ürünleri gerçekten organik mi?

ERSAĞ ÜRÜNLERİ DOĞAL ve BİTKİSELMİDİR? Temizlik Ve Kozmetik Ürünlerinde % 100 Doğal, Bitkisel Ya Da Doğal İçerikli Denilmesi İlgili Bakanlıklar Tarafından Yasalaştırılmıştır. Bir Ürüne % 100 Bitkisel Diyebilmek İçin Su Hariç Sadece Bitki Ya Da Bitki Ekstraktından Elde Etmiş Olduğunuz Ürün % 100 Bitkiseldir.

Ersağ kariyer puan nedir?

Aylık aktiflik Puanı; %10 Kariyer için 1, %15 Kariyer için 2, %21 Kariyer için 3, Öncü Yardımcısı için 4, Öncü için 5 puandır. Kendi ferdi alışınız ya da o ay içerisinde yeni yaptığınız üyelerin ilk 2 puanı aktifliğinize sayılır.

You might be interested:  FAQ: 3.Lige Çıkan Takımlar Ne Kadar Para Alıyor?

Ersağ hangi ülkenin malı?

Ersağ firması, temizlik ve kozmetik ürünlerini tamamen yerli imkanlarla üretim %100 TÜRK MALIDIR.Paranız ülkemizde kalsın.

Ersağ ürünleri helal mi?

ERSAĞ 52 İSLAM ÜLKESİNİN konsorsiyum ŞEKLİNDE İMZASI BULUNAN ICRIC HELAL BELGESİNE SAHİPTİR. ERSAĞ BİLDİĞİNİZ GİBİ 2006 YILINDA FAALİYETE GEÇMİŞ VE ÜRÜNLERİNE HELAL SERTİFİKASI ALMAYA BAŞLAMIŞTIR. O YILLARDA GİMDES SADECE GIDA ÜRÜNLERİNE HELAL SERTİFİKASI VERİYORDU. TEMİZLİK ÜRÜNLERİNE VERMİYORDU.

Ersağ Sağlık Bakanlığı onayı var mı?

SORU: Ersağ sağlık bakanlığı onaylı mıdır? CEVAP: Piyasadaki her ürün Sağlık Bakanlığı Denetimindedir. Üretim,satış ve içerik olarak onay olmaz ise üretim, satış ve dağıtım yapılamaz.

Ersağ yüzde 27 kariyer kaç puan?

Ersağ üye olduktan sonra birbirini takip eden iki ay içerisinde toplamda 6.000 ₺ sipariş verdiğinizde yüzde 27 kariyerine ulaşılırsınız. Yani 1 puan 50 ₺ olduğuna göre 120 puanlık sipariş verdiğiniz yüzde 27 kariyerine adım atmış olursunuz.

Ersağ da sponsor nasıl olunur?

Yardım

  1. 1-SAYFANIN SAĞ ÜST KÖŞESİNDE ”ÜYE OL” BUTONUNDAN GİRİŞ YAPINIZ.
  2. 2-AÇILAN SAYFADAKİ ÖN BİLGİLENDİRME FORMUNU OKUYUP ”DEVAM” BUTONUNA BASINIZ.
  3. 3-AÇILAN SAYFADA İLK OLARAK SPONSOR BİLGİSİNİ DOLDURMANIZ GEREKİR.
  4. 4-KİŞİSEL BİLGİLERİ EKSİKSİZ VE BÜYÜK HARFLE DOLDURMANIZ GEREKİR.

Ersağ üye numaramı unuttum ne yapabilirim?

Lütfen üyelik numaranızı ve e posta adresinizi/cep numaranızı yazin. Yeni parolaniz e mail adresinize/cep numaranıza gonderilecektir.

Ersağ primler ne zaman ödenecek?

9. PRİMLER ÇALIŞILAN AYIN SON İŞ GÜNÜNÜ TAKİP EDEN AYIN 20-25′ İ ARASINDA ÖDENİR.

Sponsor primi Sizin ürünlere ödediğiniz tutar ile alt ekibinizdeki Distribütörlerin kendi aldıkları ürünlere ödedikleri tutar arasındaki farktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *