Okuyucular soruyor: Halk Bankası Hesabımda Ne Kadar Para Var?

Halkbank bakiye nasıl öğrenilir?

Ayrıca Halkbank İnternet Şubesi’nden bir kereye mahsus olmak üzere vereceğiniz talimat ile, daha sonra istediğiniz zaman;

  1. Hesap bakiyesi öğrenmek için BAKIYE,
  2. Paraf bakiyesi öğrenmek için KKBAKIYE,
  3. Paraf ‘ınızın son ekstresini tekrar almak için EKSTRE, yazarak 3401’e SMS göndererek, bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Kredi Kartimda ne kadar para var nasil ogrenirim?

SMS ile bakiye öğrenmek için “BAKIYE boşluk kartın son 6 hanesi”ni yazıp 0850 988 99 99’a SMS gönderilmelidir. Yemekmatik Kart kullanıcıları ise bakiyesini öğrenmek için “BAKIYE boşluk kartın son 6 hanesi”ni yazıp 0850 988 99 99’a SMS göndererek yemek ve serbest cüzdanındaki bakiyeyi öğrenebilir.

Hisse bakiyesi yetersiz ne demek Halkbank?

Hisse Bakiyesi Yetersiz Hatası Hisse bakiyesi yetersiz uyarısı görmenizin sebebi, brüt takas ile işlem gören hisse senedi almanız ve aynı gün satmaya çalışmanızdır. Brüt takas uygulamasına tabi olan bir hisse senedini aldığında en erken ertesi işlem gününde satış işlemi yapabilirsiniz.

Halkbank açık hesap borcu nasıl ödenir?

Halkbank Ek Hesap Borcu Nasıl Ödenir? Ek hesap borcunuzu ödemek için ekstra bir işlem yapmanız gerekmiyor. Ek hesabınızın bağlı olduğu vadesiz hesabınıza para girişi olduğu zaman otomatik olarak ek hesabınızda ki borçlarınız ödeniyor.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Toki Para Iadesi Nasıl Yapılır?

Hesabımdaki parayı nasıl öğrenebilirim?

Bankamızda tanımlı cep telefonunuzdan BAKIYE yazıp 4747’ye SMS gönderdiğinizde ilk 10 hesabınıza ait bakiye bilgileri cep telefonunuza gelecektir. Örn: BAKIYE. BAKIYE (Ek No) yazıp 4747’ye SMS gönderdiğinizde ise yalnızca mesajda belirtilen hesabın bakiyesi cep telefonunuza gönderilecektir. Örn: BAKIYE 5001.

Vakıfbank BAKIYE sorgulama nasıl yapılır?

Ayrıca Vakıfbank internet bankacılığını da kullanarak talimatınızı verebilirsiniz. Talimatı verdikten sonra, cep telefon kısmınıza girerek, BAKIYE yazın. Bunu yaptıktan sonra 3401’e mesaj atarak, hemen bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

Ptt’ye yatan paramı nasıl öğrenebilirim?

TC İLE PTT PARA SORGULAMA Bunun için ALO PTT numarası olan 444 1 788 hattını aramanız yeterlidir. Zaten menüden hangi seçeneği seçmeniz gerektiği size telefon ile anons ediliyor. Ayrıca PTT ‘nin web sitesindeki online işlemler kısmını kullanarak da PTT kart hesap bakiyesi öğrenme işlemi yapabilirsiniz.

Ininal kartta ne kadar param var?

İninal kart bakiye sorgulama işlemi yapılabilecek ilk yol, İninal internet sitesi üzerinden İninal Online İşlemler’e giriş yapmaktır. Ayrıca İninal Cüzdan mobil uygulaması da İninal kart bakiye durumunu görüntüleyebileceğiniz ve kart işlemlerini yapabileceğiniz bir diğer seçenektir.

Komşu kart bakiye sorgulama nasıl yapılır?

www.cevrecikomsukart.com adresinde yer alan bakiye sorgulama alanından, Çevreci Komşu Kart mobil uygulamasından (15.05.2021 tarihine kadar uygulama marketlerinden yayınlanacak.) SMS ile bakiye öğrenmek için ” BAKIYE boşluk kartın son 6 hanesi”ni yazıp 0850 988 99 99’a veya 0850 540 05 95 SMS gönderebilirsiniz.

Işlem limiti nedir borsa?

Yatırımcıların borsadaki alım-satım işlemlerinin gerçekleştirebilmeleri için aracı kuruma birtakım emirler vermeleri gerekiyor. Bir borsa emri olan limitli emir; emri veren alıcının işlemin gerçekleşmesini kabul ettiği en yüksek miktarı, satıcının ise satmayı kabul ettiği en düşük fiyatı belli ettiği emir tipidir.

You might be interested:  Sık sorulan: Sosyal Yardımlaşma Para Yardımı Ne Kadar?

Borsada TL bakiye ne demek?

İlk olarak borsada hisse senedi satışı sonrası oluşan T Bakiye dediğimiz şey zamandır. T olarak gösterilen bakiye zamanı temsil eder. T harfinin yanında bulunan rakam ise gün sayısını temsil eder.

Ziraat borsadan para nasıl çekilir?

Ziraat yatırım hisse senedi hesabındaki parayı çekmek çok kolay bir işlemdir. Dilerseniz ziraat bakası şubesine giderek yada telefon ile ziraat müşteri hizmetlerini arayarak borsa hesabınızdaki parayı çekebilirsiniz.

Açık hesap borcu nedir?

Açık Hesap Müşterinizden bedelini almadan ürün satışı yapmanız ve ya hizmet vermenizdir. Müşterilerimize yapmış olduğumuz Satışlar ve ya vermiş olduğumuz Hizmetler sonrasında Satış – Hizmet tutarının tamamının Tahsil edilmeyip Müşterimizin bize Borçlu Kalması durumuna Açık Hesap ve ya Veresiye denir.

Açık hesap aylık faizi nedir?

Halkbank Açık Hesap Günlük ve Aylık Faiz Oranları Açık Hesabınızdan herhangi bir komisyon ya da hesap işletim ücreti alınmaz. Hesap limitinizden yaptığınız harcamaların günlük faiz oranı %1.25’tir. Son ödeme tarihi geçen borçlara aynı faiz oranı üzerinden günlük faiz uygulanmaya devam edilir.

Ek hesap borcu nasıl ödenir?

Ek Hesap borcumu nasıl öderim? Ek Hesap ‘tan kullanılan tutar, diğer bir deyişle anapara borcu, vadesiz hesabınıza para girişi olduğunda hesabınızdan otomatik olarak kesilir. Faiz tutarınız ise Ek Hesap açılışı sırasında belirlemiş olduğunuz faiz ödeme gününde yine hesabınızdan otomatik olarak tahsil edilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *