Okuyucular soruyor: Ininal Kartta Ne Kadar Para Var?

Ininal kartı da ne kadar para var?

İlk / tek seferde ne kadar yükleme yapabilirim? ininal Kart ‘a ilk yüklemede 1.250 TL’ye kadar bakiye yüklenebilir. İlk yüklemeden sonraki yüklemeler için kartın ininal.com veya ininal Cüzdan uygulamasından hesabına eklenmesi gerekmektedir.

Ininal para yüklemede ne kadar kesiyor?

Bakiye Yükleme Ücretleri Yatırılan tutarın %1.15’i + 1,04 TL’dir. Yani 100 TL yatırdığın takdirde bakiyenden toplamda 2,19 TL düşer. Kartına 97,81 TL yüklemiş olursun. Kartsız işlemlerde ücretsiz.

ininal Kart hangi marketlerde var?

Türkiye’nin güvenli alışveriş kartı ininal ‘ı; D&R, KİM Market, Migros, Pratik İşlem, Şok Market, Teknosa ve Vatan Bilgisayar’dan satın alabilirsin. Sana en yakın satış noktasını öğrenmek için, görsellere tıkla!

ininal Kart sahibi kim?

2012 senesinde Bülent Tekmen ve Çelik Ören tarafından kurulan İninal, Türkiye’nin ilk ve tek yeni nesil ön ödemeli alışveriş kart markasıdır.

Ininal karta para nasıl yüklenir?

Bakiye Yükleme Noktaları

  1. Banka ATM’leri ve PttMatik’ler.
  2. Migros, CarrefourSA, Şok, Teknosa mağazaları
  3. NKolay ve Pratik İşlem noktaları

Ininal kart limiti nasıl arttırılır?

ininal Cüzdan > Profil > Hesap Bilgileri > Limitini Artır sekmesini tıklayıp limit artırma işlemlerine başlayabilirsin.

Papara ne kadar kesiyor?

Papara hesabına bir ay içinde 5 farklı kişiden toplam 5.000 TL veya döviz karşılığı üzerinde transfer geldiğinde sonraki işlemlerine %3.4 (BSMV dahil) işlem ücreti uygulanır.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Akbank Atm Den En Fazla Ne Kadar Para Çekilir?

Paycell kaç tl kesiyor?

Kredi Geri Ödemeleri: Müşterinin kredi ve/veya kiralama ile satın aldığı cihazların kredi geri ödemelerinde; Paycell ile mobil ödeme kullanan Müşterilerden her bir kredi ve/veya kiralama başına işlem ücreti ve kredi geri ödemeleri devam ettiği sürece aylık olarak 2,49 TL üyelik ücreti alınmaktadır.

Tosla kart para kesiyor mu?

(*) Banka hesabından para yüklemek istediğinde Tosla hiçbir ücret almıyor. Ancak birlikte çalıştığın banka Akbank değilse senden transfer (EFT) ücreti alabilir. Unutma Tosla ‘ya yalnızca kendine ait banka hesabından yükleme yapabilirsin, bunun için de 18 yaşını doldurmuş olman gerek.

Ininal hangi atm?

Ziraat Bankası, İş Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi, Halkbank ve Akbank ATM ‘lerinden yatırılabilir.

Ininal kart nasıl kullanılıyor?

İninal kartı satış noktalarından aldıktan sonra her alanda kullanabilirsiniz. İnternetten yapılan alışverişlerde ya da marketten yapılan alışverişlerde kullanılır. Kullanım alanı kredi kartı ve banka hesap kartı kadar geniştir. İçerisine yüklenilen bakiye kadar harcama yapılır.

ininal Kart ne zaman kapanır?

31 Ağustos’ta gri ininal Kart ‘lar kullanıma kapatılacak. Bu tarihe kadar ininal Visa Kart ‘a geçmediysen kartlarındaki bakiye, senin için oluşturulacak ininal Sanal Visa Kart ‘a otomatik olarak aktarılacaktır.

ininal Kart restoranlarda geçerli mi?

ininal Kart ‘ını internette, mağazalarda, yurt içinde ve yurt dışında her yerde kullanabilirsin. Banka kartının geçtiği her yerde rahatlıkla, güvenle işlem yapabilirsin. ininal Kart ‘ı ŞOK Market, D&R, Kim Market, Kipa, Macrocenter, Migros, Pratik İşlem noktaları, Teknosa ve Vatan Bilgisayar’dan satın alabilirsin.

ininal Kart ile Trendyol dan alışveriş yapılır mı?

Her yerde geçerli ininal Kart ile oyun, giyim, kitap ya da yemek gibi farklı alanlarda alışverişlerini güvenle yaparsın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *