Okuyucular soruyor: Steam Nasıl Para Yatırılır?

Steam hesabına nasıl para atabilirim?

Sonrada steam den ” Steam Cüzdanim” a tıklayın ve para hatıra basın. Para hatıra bastıktan sonra da yatiracaginiz para miktarını seçin ve o miktara tıklayın. Tıkladıktan sonra ise oraya kart bilgilerinizi yazın ve ordaki işlemleri tamamlayın.

Steam Cüzdan nasıl girilir?

Satın almış olduğun Steam Cüzdan Kodu’nu, platform üzerinden hesabına tanımladıktan sonra kullanmaya başlayabilirsin. Bunun için önce Steam platformuna giriş yapmalısın. Giriş yaptıktan sonra, sayfanın üst tarafında yer alan menüdeki “Oyunlar” başlığı içerisindeki “ Steam Cüzdan Kodu Kullan” seçeneğine tıklamalısın.

Steam cüzdanına nereden bakılır?

Nerede yaşadığınıza bağlı olarak Steam hesabınızda kullanabileceğiniz Steam cüzdan kartlarının fiziksel hâllerini birçok elektronik mağazasında, markette, oyun mağazasında bulabilirsiniz.

Paycell Steam de geçerli mi?

Kampanyadan Paycell Kart sahibi tüm kullanıcılar yararlanabilir. 10 TL Hediye Para, 19 Şubat – 31 Mart tarihleri arasında Paycell Kart sahibi müşteriler tarafından, Paycell Kart ile Steam ‘de toplam 50 TL ve üzeri alışveriş yapılması durumunda kazanılacaktır. Kampanya 5000 kullanım ile sınırlıdır.

Steam cüzdan kodunu nereden bulabilirim?

Nerelerden Steam Cüzdan Kodu Alabilirim? Steam cüzdan kodları ve Steam hediye kartları dünyanın her tarafında satılmaktadır. Bunları, binlerce perakende mağazasından veya yerel ödeme yönteminizi kullanarak çevrimiçi mağazalardan alabilirsiniz.

You might be interested:  Soru: Avukat Ne Kadar Para Kazanır?

Steam kaç tl kesiyor?

Steam işlem ücreti, Steam tarafından alınır ve parasal sahtekârlık durumlarına karşı korunmak, bu ve gelecek Steam ekonomi özelliklerinin geliştirilme mâliyetini karşılamak amacıyla kullanılır. An itibarıyla ücret %5’tir (alınan en düşük ücret 0,01 USD’dir).

Promosyon kodu nasıl kullanılır steam?

Sepetinize geçerli bir ürün eklediğiniz zaman, kullanılabilecek bir kuponunuz varsa Steam bunu otomatik olarak kullanacaktır. “Satın Al” düğmesine tıklamadan önce, sepetinizdeki o kupon için ” Kuponu Sil/Değiştir” bağlantısına tıklayarak kuponunuzu daha sonra kullanmak üzere saklayabilirsiniz.

Steam Cüzdanı ne işe yarar?

Steam cüzdan kodu ne işe yarar? Steam cüzdan kodu, Steam platformundaki hesabınıza, değişen tutarlarda bakiye yüklemenizi sağlayan kodlardır. Satın almış olduğunuz Steam cüzdan kodunu Steam platformunda kullanarak, kullanmış olduğunuz kodun tutarı kadar bakiyeyi Steam hesabınıza yüklemiş olursunuz.

Steam cüzdan Kredisi nedir?

Steam cüzdan kodu, Steam üzerinde oyun, eşya ya da herhangi bir öğeyi satın alabilmek için kullanabileceğiniz kredilere verilen addır. Steam cüzdan kodu, çoğunlukla Steam üzerinden doğrudan bir oyunu satın alamayanların tercih ettiği, kolay bir yoldur. Öte yandan, hediye ya da çekiliş yapmak için de oldukça idealdir.

Steam Gift ne demek?

Steam gift dediği steam hediyesi. Yazdığına göre satın aldığında key olarak gelicek sen de steamden ürün olarak etkinleştireceksin.

Paycell kart ile oyun alınır mı?

Kampanyadan Paycell Kart sahibi kullanıcılar yararlanabilir. 5 TL Hediye, 18-31 Ocak tarihleri arasında Paycell Kart sahibi müşterileri tarafından, Paycell Kart ile 50 TL ve üzeri oyun harcaması yapılması durumunda kazanılacaktır.

Paycell hazır limit nedir?

Paycell Mobil Ödeme yani yeni adıyla Paycell Hazır Limit; anlaşmalı Paycell noktalarında sadece cep telefonu numaranızı kullanarak, kolay ve güvenli ödeme yapmanızı sağlar. Yaptığınız harcamalarınızsa Turkcell faturanıza yansır.

You might be interested:  FAQ: Pos Cihazından Para Nasıl Çekilir?

Paycell kart ile neler yapılabilir?

Paycell Kart ‘ın ile banka ATM’lerinden ve PTTmatiklerden para çekilebilir. Paycell Kartlara Paycell uygulamasından banka kart ile, Turkcell Mağazaları’ndan nakit olarak, banka hesaplarından EFT/havale yöntemi ile veya banka ATM’lerinden ve PTTmatiklerden bakiye yükleme işlemi yapılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *