Okuyucular soruyor: Zulada Para Nasıl Kazanılır?

Zula parası nasıl kazanılır?

Zula Oynarken ZP Kazanmak İçin Bilmeniz Gereken 10 Şey

 1. Tahmin edebileceğiniz gibi, mümkün olduğunca fazla kişiyi elimine edin.
 2. Zp kasası açın.
 3. 3. Bonus veren paketler elde edin.
 4. İlk 3’e girin, podyuma çıkın!
 5. 5. Zula ‘nın yeni battle royale oyun modunda şansınızı deneyin.
 6. Battle royale modunda kasa kazanın.

Zulada nasıl HP kazanılır?

Zula HP kazanmak için yapılabilir şeylerden biri E-Pin almaktır. Oyuna girip yukarıdaki Altın / E-Pin yerinden Zula Altın alırsanız HP kazanabilirsiniz. Ne kadar yüksek ZA alırsanız o kadar fazla HP gelmektedir.

Zulada ZP ne demek?

Perdigital.com’dan Zula Altın satın alan kullanıcılarımız, Zula Parası ( ZP ) kazanıyor! Perdigital.com’dan Zula Altın (ZA e-pin) satın alıp, ZA’larını oyun içinde 04.07.2018 Çarşamba günü saat 11:00’den 06.07.2018 Cuma günü saat 23:59’a kadar aktive eden kullanıcılar, Zula Oyun’dan ZP kazanacaklar.

Zulada zula parası ne işe yarar?

Oyunda kazandığınız Zula altınları ile daha gelişmiş silahlar alabilir ya da karakteriniz için daha gelişmiş teçhizatlar satın alabilirsiniz. Dilerseniz oyunu bu siteden de rahatlıkla uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Zula çıkartma nasıl kullanılır?

Zula sprey kullanımı şu şekildedir:

 1. Oyunda yer alan markete girin ve ürünler kısmına ilerleyin. Ürünler içerisinden spreyi bulup satın alın.
 2. Satın aldıktan sonra çantanıza eklenen spreyi görüntüleyin. Spreyi seçince ekranda görünen “kullan” ifadesini aktif hale getirin.
 3. Sonra oyununuza dönün.
You might be interested:  Soru: Icra Dosyasına Yatan Para Nasıl Alınır?

Zulada XP ne işe yarar?

Deneyim puanı (kısaltma olarak XP veya EXP ), uluslararası kabul görmüş bir oyun terimidir. Çevrimiçi olarak oynanılan birçok oyunda kullanılan bir ödüllendirme sistemidir. Bu sistem dahilinde karakter gelişimini sağlar ve seviye atlar.

Zula yaz jetonu nasıl kazanılır?

Zula Yaz Jetonları Nasıl Kazanılır?

 1. Zula PASS Yaz Sezonu,
 2. Su Savaşı Modu,
 3. Rekabet, Hızlı Lobi TDM, Battle Royale,
 4. Özel Görev Kartları,
 5. Günlük Görevler ve ÖTS ile Yaz Jetonu kazanabilirsiniz.

Zula da za ne demek?

ZA, Zula Altınının kısaltılmış halidir. Oyun içerisinde yapacağın alışverişlerde kullanabileceğin ZA ile envanterini kolayca dizebilirsin. Öncelikle envanterinde yer alan setleri belirlemen gerekiyor.

ZP nedir?

ZP, Zero Pressure yani Sıfır Basınç anlamına gelmektedir. Başka bir deyişle ZP lastik Michelinin run flat teknolojisine sahip lastikleridir. Michelin ZP Lastikler özel kauçuk bir malzemeyle güçlendirilmiş yanak bölgesi sayesinde lastiğin içinde hava kalmadığında aracın ağırlığını taşıyabilecek şekilde üretilmişlerdir.

Zula Maximus kodu nereye girilir 2020?

Giriş yaptığınızda sayfanızda Zula kampanyaları için ayrılmış bir alan göreceksiniz. Bu alanda Eti Maximus ‘a tıklayın. Tıkladığınızda direkt olarak kodu girebileceğiniz sayfa açılır.

Kazandırio Zula Altın nedir?

KazandıRio Kasası ve hediye Zula Altınlar senin olsun! Kampanya hediyesi, içerisinden farklı miktarlarda ZA çıkabilecek özel KazandıRio Kasası’dır. Her KazandıRio Kasası’ndan 250 ZA ile 2.500 ZA arasında hediye kazanabilirsiniz. Kampanyaya hesap başına ayda en fazla 30 şifre ile katılabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *