Papara Hesabıma Başkası Nasıl Para Gönderilir?

Yalnızca kendi adına kayıtlı bir banka hesabından para yatırabilirsin. Eğer başka bir kişi Papara hesabına para yatırmak istiyorsa, o kişiden Papara hesabı açmasını ve Papara hesabından sana para göndermesini isteyebilirsin.

Papara hesabına baskasi para gonderebilir mi?

EFT sistemini 7/24 hale getirdik.

Papara hesabına 15 farklı bankadan 7/24 para yatırabilir, dilediğin kişinin Papara hesabına ya da banka hesabına para gönderebilirsin. Papara hesabındaki bakiyeyi istediğin banka hesabına 7/24 gönderebilirsin.

Başka hesaptan Paparaya para nasıl gönderilir?

Diğer Papara kullanıcılarına para göndermek için Para Transferi>Para Gönder adımından alıcının cep telefonu veya Papara numarasını yazmalısın. Alıcının banka hesabına para göndermek için Para Transferi>Para Gönder>Papara No/IBAN adımından alıcının banka hesabına ait IBAN’ını yazmalısın.

Başkası benim Papara hesabıma para atabilir mi?

Maalesef sizin üstünüze olmayan banka hesaplarından Papara’nıza para gönderilemiyor. Henüz böyle bir özellik yok.

Başka hesaptan Paribuya para atılır mı?

Para gönderimini başkasına ait banka hesabı üzerinden yaptıysanız, Paribu üye girişinizi yaptıktan sonra, Yardım sayfası Destek İste bağlantısına tıklayıp Türk Lirası Yatırma, Çekme ve İade İşlemleri başlığını seçerek durumu anlatan bir talep oluşturun.

You might be interested:  Kripto Para Chiliz Ne Kadar?

Paparanın Ibanı var mı?

İnsanlar geçerli durumlarda birbirine para transferi yapmak durumunda kalabilir. Bunun için de IBAN bilgisine gereksinim duyulur ancak Papara ödeme yöntemlerinde IBAN numarası diye bir şey yoktur. Yalnızca hesap numarası üzerinden hesap yapabilme şansınız bulunur.

Isimsiz para gönderme nasıl yapılır?

Hangi bankayı kullanıyorsanız o bankanın ATM’sine gitsin ve kartsız olarak hesaba para yatırsın, bu şekilde gözükmüyor olması lazım. Ya da cebe havale özelliği vardı, cep telefonu numarasına gönderiyor parayı, telefon numarasına gelen SMS ile çekiyorsunuz.

Hangi bankalardan Papara ya para gönderilir?

Papara Dolar ve Euro hesabından, Garanti BBVA. Akbank. Yapı Kredi.

Kredi kartından Paparaya para gönderilir mi?

Benzersiz bir deneyim yaşaman ve ihtiyaç duyduğun tüm finansal hizmetleri kolaylıkla yapabilmen için Papara dünyasına yeni bir özellik daha eklendi. Artık Papara hesabına, banka ya da kredi kartından para transferi yapabilmen mümkün.

Papara hangi bankaya bağlı?

Papara Card’ın ile ATM’den, Teknosa ve PTT şubelerinden para yatırdığında paran anında hesabına yüklenir.

İşlemini 7/24 birkaç dakika içinde gerçekleştirebileceğin bankalar:

 • Garanti Bankası
 • İş Bankası
 • Finansbank.
 • Yapı Kredi.
 • Vakıf Bank.
 • Ziraat Bankası
 • Akbank.
 • Papara para gönderirken isim görünür mü?

  Papara’da isim ve soyisim bilgini Ayarlar > Gizlilik Ayarları > İsim Görünümü adımından gizleyebilirsin. Böylece diğer kullanıcılar sana para gönderirken isim ve soyisminin sadece baş harflerini görüntülerler.

  Papara sitesi güvenilir mi?

  Papara kart, ATM’den para çekebilme, yatırabilme, online ödemelerde ve bir çok alanda kullanabilen fiziksel bir karttır. Kredi kartlarının aksine borçlanma durumu olmaz ve eksi bakiyeye düşmez, limiti kendiniz belirlersiniz. Papara güvenilir mi? Evet güvenilirdir.

  Papara kullanmak yasak mı?

  Merkez Bankası’nın ödemelerde kripto varlıkların kullanılmamasına dair yönetmeliği Resmi Gazete’de yayımlandı. ‘Kripto varlıklar, ödemelerde doğrudan veya dolaylı şekilde kullanılamaz’ ifadelerinin yer aldığı yönetmeliğin 30 Nisan 2021 tarihinde yürürlüğe gireceği açıklandı.

  You might be interested:  Osym Para Yatirma Nasil Yapilir?

  Paribu hangi bankalarla anlaşmalı?

  Mesai saatleri dışında ve hafta sonu dahil, Akbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Fibabanka, Şekerbank, Yapı Kredi, İşbankası, Odeabank veya Türkiye Finans hesaplarımıza havale yaparak üzerinden 7/24 TL yatırabilirsiniz.

  Paribu hangi bankalardan para gönderilir?

  Conversation. Akbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Fibabanka, Papara’dan yapacağınız TL yatırma çekme işlemlerine 28 Ekim 12.30’dan sonra ve 29 Ekim resmi tatilinde devam edebilirsiniz. Diğer bankalardan yapacağınız EFT işlemleri 30 Ekim’de banka mesai saatlerinin başlamasıyla gerçekleşecektir.

  Paribuya para transferi nasıl yapılır?

  Paribu mobil uygulamasındaki “Cüzdan” sekmesine tıklayıp “Türk Lirası Yatırma” seçeneği üzerinden Paribu hesabınıza TL yatırabilirsiniz. TL yatırma kuralları ile ilgili önemli uyarıları okuduktan sonra “TAMAM” butonunu seçin. Ardından banka havale/EFT işleminde kullanacağınız bilgileri içeren ekran açılacak.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector