Papara Hesabıma Nasıl Para Gönderilir?

En kısa yöntem ile Ziraat Bankasından Papara’ya Para Gönderme: Ziraat Bankası hesabına giriş yap, Para gönder sayfasından Havale/EFT ile yatır seçeneğine tıkla, Daha önce Papara hesabından kopyaladığın IBAN numarasını seç, IBAN numarasından Papara hesabına istediğin miktardaki parayı gönder.
Diğer Papara kullanıcılarına para göndermek için Para Transferi>Para Gönder adımından alıcının cep telefonu veya Papara numarasını yazmalısın. Alıcının banka hesabına para göndermek için Para Transferi>Para Gönder>Papara No/IBAN adımından alıcının banka hesabına ait IBAN’ını yazmalısın.

Papara hesabıma başkası nasıl para gönderilir?

Yalnızca kendi adına kayıtlı bir banka hesabından para yatırabilirsin. Eğer başka bir kişi Papara hesabına para yatırmak istiyorsa, o kişiden Papara hesabı açmasını ve Papara hesabından sana para göndermesini isteyebilirsin.

Paparanın Ibanı var mı?

İnsanlar geçerli durumlarda birbirine para transferi yapmak durumunda kalabilir. Bunun için de IBAN bilgisine gereksinim duyulur ancak Papara ödeme yöntemlerinde IBAN numarası diye bir şey yoktur. Yalnızca hesap numarası üzerinden hesap yapabilme şansınız bulunur.

Hangi bankalardan Papara ya para gönderilir?

Papara Dolar ve Euro hesabından, Garanti BBVA. Akbank. Yapı Kredi.

Papara Ibana nasıl para atılır?

Hesabına giriş yaptıktan sonra Para Transferi menüsünde yer alan Para Gönder seçeneğine girerek Papara No/IBAN adımlarını takip edip ışık hızında para gönderebilirsin. Unutma, işlem ücreti ve zaman kısıtlaması olmadan dilediğin kişinin IBAN’ına para gönderebilirsin.

You might be interested:  Ptt Kart Ile Hangi Bankalardan Para Çekebilirim?

Başka bankalar Paparaya para atabilir mi?

Maalesef sizin üstünüze olmayan banka hesaplarından Papara’nıza para gönderilemiyor.

Başka hesaptan Paribuya para atılır mı?

Para gönderimini başkasına ait banka hesabı üzerinden yaptıysanız, Paribu üye girişinizi yaptıktan sonra, Yardım sayfası Destek İste bağlantısına tıklayıp Türk Lirası Yatırma, Çekme ve İade İşlemleri başlığını seçerek durumu anlatan bir talep oluşturun.

Papara kartın IBAN numarası nerede yazar?

Hiçbir yerde yazmaz. Papara hesabınız, IBAN’e sahip değil. Sadece banka hesaplarında IBAN olur. Papara numaranız ise hesabınıza para gönderilirken kullanılır fakat IBAN yerine geçmez.

IBAN numarası nerede yazar?

IBAN numarası nerede yazar? IBAN numarası banka ya da kredi kartlarının ön ya da arka yüzünde yazılı olmaz. Kartların ön yüzünde 16 haneli rakam grubu genellikle IBAN numarası ile karıştırılsa da IBAN numarası yalnızca hesap açılımı esnasında banka kullanıcısına verilen hesap döküm cüzdanının üzerinde yazılı olur.

Paparaya hangi kartlardan para atılır?

Papara Black Card ücretsizdir, aylık kart ücreti alınmaz.

 • Papara hesabına giriş yap ve Para Yatır sayfasından Havale/EFT ile yatır seçeneğine tıkla.
 • Papara’nın hangi banka hesabına havale yapmak istediğini seç.
 • Görüntülediğin IBAN numarasına banka hesabından havale yap.
 • Papara hangi ATM lerden para yatırılır?

  Papara Card’ın ile ATM’den, Teknosa ve PTT şubelerinden para yatırdığında paran anında hesabına yüklenir.

  İşlemini 7/24 birkaç dakika içinde gerçekleştirebileceğin bankalar:

 • Garanti Bankası
 • İş Bankası
 • Finansbank.
 • Yapı Kredi.
 • Vakıf Bank.
 • Ziraat Bankası
 • Akbank.
 • Paparaya hangi ATM’den para atılır?

  Papara Card sisteminin anlaşmalı oldukları bankaların bankamatiklerinden para işlemleri yapılabilmektedir. Diğer bankaların bankamatiklerinde ise herhangi bir işlem yapılamayacağı gibi bazı bankamatikler büyük oranda hizmet bedeli talep edebilmektedir.

  Paparadan ziraate para gönderilir mi?

  EFT saatini beklemeden ışık hızında transfer

  You might be interested:  Papara Para Iadesi Nasıl Yapılır?

  Papara’dan IBAN’a TL olarak para transferi yapılabilecek anlaşmalı bankalar arasında; QNB Finans Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, Vakıfbank, ING Bank, Türkiye Finans Katılım Bankası ve Ziraat Bankası yer alıyor.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector