Papara Hesabıma Nasıl Para Yüklerim?

Papara hesabına Papara Card’ın ile ATM’den para yatırabilirsin

  1. İstediğin bir ATM’ye git, kartını tak ve şifreni gir.
  2. Para yükleme menüsünü seç ve yatırmak istediğin tutarı gir.
  3. İşlemi onayla.

Banka hesabından Paparaya nasıl para gönderilir?

Diğer Papara kullanıcılarına para göndermek için Para Transferi>Para Gönder adımından alıcının cep telefonu veya Papara numarasını yazmalısın. Alıcının banka hesabına para göndermek için Para Transferi>Para Gönder>Papara No/IBAN adımından alıcının banka hesabına ait IBAN’ını yazmalısın.

Papara hesabıma başkası nasıl para gönderilir?

Yalnızca kendi adına kayıtlı bir banka hesabından para yatırabilirsin. Eğer başka bir kişi Papara hesabına para yatırmak istiyorsa, o kişiden Papara hesabı açmasını ve Papara hesabından sana para göndermesini isteyebilirsin.

Paparaya şoktan para yüklenir mi?

Tüm ŞOK ve ŞOK Mini mağazalarında para transfer işlemi yapılabilmektedir. Cepte Şok’tan para transferi yapabilir miyim? Cepte Şok üzerinden para transfer işlemi yapılamamaktadır.

Paparaya ATM’den nasıl para yüklenir?

Papara uygulaması üzerinden seçtiğin banka ATM’sinin menüsünden “Kartsız işlemler”i seçtikten sonra “Para yatırma” menüsüne ilerlediğinde TC Kimlik Numarası ve IBAN numarası bölümlerini göreceksin. Doğru bilgileri girdikten sonra parayı ATM’ye yatır ve onayla. İşlem tamam!

You might be interested:  Hızlı Cevap: Kosgeb Den Nasıl Para Alınır?

Başka banka hesabından Paparaya para atılır mı?

EFT sistemini 7/24 hale getirdik.

Papara hesabına 15 farklı bankadan 7/24 para yatırabilir, dilediğin kişinin Papara hesabına ya da banka hesabına para gönderebilirsin. Papara hesabındaki bakiyeyi istediğin banka hesabına 7/24 gönderebilirsin.

Hangi bankalardan Papara ya para gönderilir?

Papara Dolar ve Euro hesabından, Garanti BBVA. Akbank. Yapı Kredi.

Başka hesaptan Paribuya para atılır mı?

Para gönderimini başkasına ait banka hesabı üzerinden yaptıysanız, Paribu üye girişinizi yaptıktan sonra, Yardım sayfası Destek İste bağlantısına tıklayıp Türk Lirası Yatırma, Çekme ve İade İşlemleri başlığını seçerek durumu anlatan bir talep oluşturun.

Papara da IBAN var mı?

İnsanlar geçerli durumlarda birbirine para transferi yapmak durumunda kalabilir. Bunun için de IBAN bilgisine gereksinim duyulur ancak Papara ödeme yöntemlerinde IBAN numarası diye bir şey yoktur. Yalnızca hesap numarası üzerinden hesap yapabilme şansınız bulunur.

Isimsiz para gönderme nasıl yapılır?

Hangi bankayı kullanıyorsanız o bankanın ATM’sine gitsin ve kartsız olarak hesaba para yatırsın, bu şekilde gözükmüyor olması lazım. Ya da cebe havale özelliği vardı, cep telefonu numarasına gönderiyor parayı, telefon numarasına gelen SMS ile çekiyorsunuz.

Paparaya marketten para yüklenir mi?

Kullanıcılar artık Papara hesaplarına marketten para yatırabilecek.

Papara karta hangi marketlerden para yüklenir?

PTT/Teknosa/CarrefourSA’dan.

Papara karta nerelerden para yüklenir?

Tüm ortak ATM’leri kullanabilirsiniz. İsterseniz kardeşinizi (tabii varsa) gönderin. Para yüklemek için yaş sınırı yok. ‘Papara Card’ın ile tüm banka ATM’lerinden Papara hesabına para yatırabilirsin.’

Papara para yükleme hangi ATM?

Evet, tüm banka ATM’lerinden 7/24 para yatırabilirsin.

Papara hangi ATM ücretsiz?

Evet. Papara Card ile 7/24 her ATM’den para çekebilirsin. Üstelik her ay ilk 500 TL ücretsiz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector