Papara Hesabından Nasıl Para Çekilir?

Papara hesabından para çekmek isteyenlere 2 seçenek sunulmaktadır: Banka hesaplarını Papara’nın Para Çek menüsüne tanımlayarak Papara hesaplarındaki parayı banka hesaplarına aktarabilmeleri mümkün olmaktadır. Papara Kart sahipleri kart aracılığı ile para çekimi yapabilmektedirler.
Papara’daki bakiyeni banka hesabına aktarmak için:

 1. Web sitesi üzerinden Para Çek veya uygulama üzerinden Para Çek/Yatır sayfasını aç,
 2. Kendi banka hesabına çek menüsünden Papara’ya kaydettiğin banka hesabını seç,
 3. Aktarmak istediğin tutarı gir.

Papara para nereden çekilir?

Papara Card ile 7/24 her ATM’den para çekebilirsin.

Papara hesabına nasıl para atılır?

Diğer Papara kullanıcılarına para göndermek için Para Transferi>Para Gönder adımından alıcının cep telefonu veya Papara numarasını yazmalısın. Alıcının banka hesabına para göndermek için Para Transferi>Para Gönder>Papara No/IBAN adımından alıcının banka hesabına ait IBAN’ını yazmalısın.

Paparaya gönderilen para ne zaman hesaba geçer?

Papara Card’ın ile ATM’den, Teknosa ve PTT şubelerinden para yatırdığında paran anında hesabına yüklenir. Havale/EFT ile ya da ATM’den kartsız işlemle para yatırdıktan sonra paran en kısa sürede hesabına yüklenir. İşlemini 7/24 birkaç dakika içinde gerçekleştirebileceğin bankalar: Garanti Bankası

Papara ne kadar para çekebilirim?

Türk Lirası Dolar Euro Sterlin Türk Lirası Hesabı Onaysız HesapKimlik bilgilerini tamamlamamış kullanıcı Sözleşmeli HesapPapara Black Card sahibi kullanıcı
ATM’den para çekme tutar limiti Papara Card ile çekilebilecek nakit tutar limiti. Günde / Ayda₺10.000 / ₺50.000

Papara dan hangi bankadan para çekilir?

Papara hesabı ile ATM üzerinden para yükleme ve para çekme yapılabilir.

You might be interested:  Bir Öğrenci Nasıl Para Kazanabilir?

Papara hesabınız ile TL yerine sterlin, dolar veya Euro döviz transferi yapmak isterseniz, Papara ile anlaşmalı olan bankalar ise şunlardır:

 • QNB Finansbank.
 • Yapı Kredi Bankası
 • Vakıfbank.
 • Garanti BBVA.
 • Akbank.
 • Papara kart hangi banka?

  Banka değiliz, Papara’yız; sizin için buradayız.

  MasterCard, Visa ve Bankalararası Kart Merkezi üyesi olarak Türkiye’de ilk defa bankaya bağımlı olmayan MasterCard logolu bir ön ödemeli kart ürettik ve kullanıma sunduk.

  Papara hesabına baskasi para gonderebilir mi?

  EFT sistemini 7/24 hale getirdik.

  Papara hesabına 15 farklı bankadan 7/24 para yatırabilir, dilediğin kişinin Papara hesabına ya da banka hesabına para gönderebilirsin. Papara hesabındaki bakiyeyi istediğin banka hesabına 7/24 gönderebilirsin.

  Paparanın Ibanı var mı?

  İnsanlar geçerli durumlarda birbirine para transferi yapmak durumunda kalabilir. Bunun için de IBAN bilgisine gereksinim duyulur ancak Papara ödeme yöntemlerinde IBAN numarası diye bir şey yoktur. Yalnızca hesap numarası üzerinden hesap yapabilme şansınız bulunur.

  Kredi kartından Papara ya para gönderilir mi?

  Benzersiz bir deneyim yaşaman ve ihtiyaç duyduğun tüm finansal hizmetleri kolaylıkla yapabilmen için Papara dünyasına yeni bir özellik daha eklendi. Artık Papara hesabına, banka ya da kredi kartından para transferi yapabilmen mümkün.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector