Para Kart Hangi Bankanın?

Banka Kartı – Paracard Bonus | Garanti BBVA.

Para para hangi bankanın?

Papara’nın bağlı olduğu herhangi bir banka bulunmamaktadır. Papara, diğer bankalardan bağımsız olarak kurulmuş elektronik bir kuruluştur. Elektronik olarak para transferi yapılabilen ve kredi kartı işlevi gören papara hesabı 2016 yılında ortaya çıkmıştır.

Papara Card hangi bankanın?

Banka değiliz, Papara’yız; sizin için buradayız.

MasterCard, Visa ve Bankalararası Kart Merkezi üyesi olarak Türkiye’de ilk defa bankaya bağımlı olmayan MasterCard logolu bir ön ödemeli kart ürettik ve kullanıma sunduk.

Papara hangi bankanın kuruluşu?

Papara, FinTech alanında faaliyet gösteren Türkiye merkezli bir elektronik para kuruluşudur. Şirket 2016’nın Nisan ayında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ndan yetkili lisans alarak aynı yılın Ağustos ayında faaliyetlerine başlamıştır. Kartları 16 Mart 2021’den beri BKM Express desteklemektedir.

Papara hangi ATM lerle Anlaşmalı?

Evet, tüm banka ATM’lerinden 7/24 para yatırabilirsin. Üstelik her ay ilk 500 TL ücretsiz!

Ilker diker kim?

Papara CEO

İstanbul doğumlu olan İlker Diker evli ve 2 çocuk babasıdır. Çalışma hayatına 1999 yılında Garanti Bankası’nda Shop&Miles ve Bonus’un program ortaklarının yönetildiği birimde başladı.

Papara Kimin şirketi?

Papara’nın asıl sahibi, Ahmed Faruk Karslı’dır. 2016 yılında Papara’yı kuran Karslı’nın ortağı ise İlker Diker’dir. Papara’nın İstanbul’da 4, Ankara’da ise bir temsilciliği bulunmaktadır.

Papara numarası IBAN mi?

İnsanlar geçerli durumlarda birbirine para transferi yapmak durumunda kalabilir. Bunun için de IBAN bilgisine gereksinim duyulur ancak Papara ödeme yöntemlerinde IBAN numarası diye bir şey yoktur. Yalnızca hesap numarası üzerinden hesap yapabilme şansınız bulunur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector