Paribu Hesaba Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Paribuya bankadan para yatırma Paribu.com hesabınıza giriş yapın. Sırasıyla Cüzdan / TL Yatır butonunu seçin. Para yatırmak istediğiniz banka hesabı bilgisini kopyalayın.
Paribu’ya TL yatırma işlemi nasıl yapılır?

  1. Adım 1: “Cüzdan” seçeneğine tıklayın.
  2. Adım 2: “TL Yatır” butonuna tıklayın.
  3. Adım 3: Ekranda banka havale/EFT işleminde kullanacağınız bilgiler görüntülenecek.
  4. Adım 4: Bu bilgileri kullanarak bankadan yatırma işleminizi yapın.

Paribu hesaba nasıl para yatırılır?

PARİBU’YA NASIL PARA GÖNDEREBİLİRİM? Paribu hesabınıza TL yatırma işleminizi web sitemizin yanı sıra Paribu mobil uygulaması üzerinden de yapabilirsiniz. Paribu mobil uygulamasındaki “Cüzdan” sekmesine tıklayıp “Türk Lirası Yatırma” seçeneği üzerinden Paribu hesabınıza TL yatırabilirsiniz.

Paribu hangi bankalarla Anlaşmali?

Conversazione. Akbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Fibabanka, Papara’dan yapacağınız TL yatırma çekme işlemlerine 28 Ekim 12.30’dan sonra ve 29 Ekim resmi tatilinde devam edebilirsiniz.

Paribu havale hangi banka?

Mesai saatleri dışında ve hafta sonu dahil, Akbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Fibabanka, Şekerbank, Yapı Kredi, İşbankası, Odeabank veya Türkiye Finans hesaplarımıza havale yaparak üzerinden 7/24 TL yatırabilirsiniz.

Paribu Atm’den nasıl para yatırılır?

Paribu hesabınıza ATM yatırmak için CÜZDAN menüsünden Atletico De Madrid’i seçebilirsiniz. Açılan ekranda YATIR sekmesini seçin. Adresinizi QR kodunu tarayarak veya KOPYALA butonuna basarak kopyalayabilirsiniz. Paribu hesabınıza ATM gönderirken, yatırma adresinizin mutlaka doğru yazılması gerekir.

Paribu para yatırma açıklama kısmına ne yazılır?

Alıcı adı/unvanı kısmına Paribu Teknoloji Anonim Şirketi ya da Paribu Teknoloji A.Ş yazılmalıdır. Bu iki seçeneğin dışında yanlış unvan bilgisi ile yapılmış olan gönderimler iade edilir.

You might be interested:  FAQ: N11 De Chip Para Nasıl Kullanılır?

Paribu para yatırma ne zaman hesaba geçer?

Havale ile yapılan gönderimler transferinizin ardından yoğunluk durumuna göre mümkün olan en kısa süre içerisinde, EFT ile yapılan gönderimler ise bankaların mesai saatleri içerisinde işleme alınmaktadır.

Paribu hangi banka 7 24?

Yapı Kredi Mobil’den BtcTurk ve Paribu’daki hesaplarınıza 7/24 anlık olarak ve kolayca para yatırabilirsiniz.

Paribuya hangi saatlerde para gönderilir?

Merhaba, TL yatırma ve çekme işlemlerinizi belirtilen bankalar üzerinden hafta sonu da dahil olmak üzere 7 gün 24 saat yapabilirsiniz.

Paribu para çekme kaç dk?

Paribu’da Türk Lirası çekmek anında.

Paribu dan Gate io nasıl para yatırılır?

Yapmanız gereken işlem ise gate io hesabında yatır sekmesine gelip ilgili adresi kopyalamak sonra da paribu hesabında ise çekme işlemine girip ilgili yere kopyalamak olmalı. Ağ seçerken de her iki hesap için de trc20 ağını seçmelisiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector