Passolig Karta Nasil Para Yuklenir?

Size en yakın ATM’e giderek, kartınızı takıp, şifrenizi girin. Açılan ekranda “Para Yatırma” menüsünü seçin. Para yatırma haznesine yatırmak istediğiniz tutarı yerleştirerek, onay ekranında tüm bilgileri onaylayıp, işleminizi tamamlayın.

Passolig banka Kartımdaki parayı nasıl çekerim?

Nakit avansınızı yurt içi ve yurt dışındaki tüm ATM’lerden, 0 850 724 33 44 Passolig İletişim Merkezi’nden ya da Passolig İnternet Şubesi’nden anında çekebilirsiniz.

Passolig ödeme nasıl yapılır?

Ödeme

 1. Banka Adı: “Aktif Bank” seçin.
 2. İl: “İstanbul” seçin.
 3. Şube: “997-Passolig Şubesi” seçin.
 4. Alıcı Adı: “Ad-Soyadınızı” yazın.
 5. Hesap Numarası: “Passolig Kredi Kart numarası” yazıp, ödeme tutarını yazarak onaylayın.

Passoligden para çekilir mi?

Passolig Banka Kartınızı para yerine kullanarak yurt içi ve yurt dışı her yerde alışveriş yapabilirsiniz. Yaptığınız tüm işlemler, Passolig hesabınıza anında yansır ve işlemlerinizi anlık olarak takip edebilirsiniz. Passolig Banka Kartı ile yurt içi ve yurt dışı tüm ATM’lerden para çekebilirsiniz.

Passolig hangi banka ile çalışıyor?

Yer Sağlayıcı : Aktif Yatırım Bankası A.Ş.

Passolig cüzdan para çekilir mi?

Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart’a yüklediğiniz tutarı sadece bilet alımı ve alışverişlerinizde kullanabilirken nakit para çekimi yapamazsınız.

Passolig hangi Atm’den para yatırılır?

Türkiye çapındaki binlerce N Kolay İşyeri’nden, Vakıfbank ATM’lerinden, tüm PTT şubeleri ile PTTmatik’lerden, Passolig Kartınıza kolayca nakit para yükleyebilirsiniz. Başka banka kartlarından Passolig Kartınıza hemen para yüklemek için lütfen Para Yükle butonunu tıklayınız.

You might be interested:  En Değersiz Para Hangi Ülkenin?

Passolig kart kapıda ödeme var mı?

5. Ödemenizi kredi kartınızla, nakit, mobil ödeme veya promosyon kodunuzla gerçekleştirin. 6. Passolig Kartınız kurye aracılığıyla belirttiğiniz adrese gönderilecektir. Pasaport ile başvuran yabancı uyruklular, kartlarını stadyum gişelerinden teslim alabileceklerdir.

Passolig kaç TL 2022?

Beşiktaş, Galatasaray, TFF logolu Passolig Kart ve logosuz Passolig Kart için 48,50 TL, Fenerbahçe için 48 TL, Trabzonspor için 40,50TL, Ankaragücü için 36 TL, Bursaspor 35 TL, diğer kartlar için 27,5 TL’dir. Passolig kartların kullanım süresi ise 1 yıl.

Passolig kartı olmadan maça gidebilir mi?

14 Nisan 2014’te yürürlüğe giren 6222 sayılı “Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun” uyarınca Passolig Kart sahibi olmadan stadyumlara giriş yapılamamaktadır. Maç biletinizi www.passo.com.tr sitesinden, Passo Mobil Uygulaması’ndan, N Kolay İşyerleri’nden ve N Kolay İşlem Merkezlerinden satılmaktadır.

Passolig başvuru ücreti ne kadar?

Passolig fiyatları her takım için değişken ücretlere sahiptir. Beşiktaş, Galatasaray, TFF logolu Passolig Kart ve logosuz Passolig Kart için 48,50 TL, Fenerbahçe için 48 TL, Trabzonspor için 40,50TL, Ankaragücü için 36 TL, Bursaspor 35 TL, geri kalan kartlar için 27,5 TL’dir.

Passolig yaş sınırı kaç?

Passolig’in çocuk taraftarlar ile ilgili düzenlemesi: **passolig.com.tr: Maça girecek herkesin bir Passolig Kart’ı olması ve bu karta tanımlanmış bir bileti olması gerekmektedir. 7 yaşını doldurmamış çocuklar için Passolig Kartı gerekmemektedir.

Passo hangi banka?

Ticaret Unvanı : Aktif Yatırım Bankası A.Ş. Yer Sağlayıcı : Aktif Yatırım Bankası A.Ş.

Aktifbank hangi bankaya ait?

Aktif Bank, 1999 yılında Çalık Holding bünyesinde kurulan, 2007’de yeniden yapılandırılan ve 2008 yılında Aktif Bank adını alan, Türkiye’nin özel sermayeli yatırım bankasıdır. Aktif Yatırım Bankası A.Ş.

Passolig çıkartmak için ne gerekiyor?

Passolig Karta Nasıl Başvururum?

 1. WEB’den veya CEP’ten.
 2. 2. www.passolig.com.tr’ye girin.
 3. Hemen Başvur’u tıklayın!
 4. Başvuru formunu doldurun.
 5. Cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu yazın.
 6. Kartınızı seçin.
 7. 7. Fotoğrafınızı yükleyin.
 8. 8. Ödemenizi gerçekleştirin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector