Pegasus Para Iadesi Ne Zaman?

Pegasus bilet iptali para iadesi ne zaman hesaba geçer sorusunu biletini iptal eden herkes tarafından merak ediliyor. Pegasus tüm müşterilerine koşulsuz şartsız bileti aldıktan sonraki 24 saat içerisinde iptal hakkı sunuyor.
İçin rahat, arkadaşın tatile gidemeyeceğini söylese bile 24 saat içerisinde bileti kesintisiz iptal ederek paranın tamamını iade alabilirsin. Unutma! Bunu sadece www.flypgs.com veya Pegasus mobil uygulama üzerinden aldığın biletler için yapabilirsin!

Pegasus bilet iptali para iadesi ne zaman?

Biletinizi iptal etmek istediğinizde ise uçuşunuza 12 saat ve 12 saatten fazla bir süre kaldığında tarafınıza herhangi bir ücret iadesi gerçekleşmeyecektir. Yine 12 saatten az bir süre kaldığında da ücret iadesi yapılmamaktadır.

Iptal edilen biletin para iadesi ne zaman yapılır?

Para iadesi gereken işlemler kredi kartınızın bulunduğu bankaya göre 3 (üç) iş günü ile 5(beş) iş günü arasında değişiklik gösterebilir. Banka kartları (debit) ile yapılan işlemlerin iade süresi, bankalar arası prosedürlerden dolayı 7 (yedi) iş gününe kadar uzayabilir.

Uçak bileti iade ücreti ne zaman yatar?

İadesi mümkün olan ve ilgili havayolu tarafından iadesine karar verilen biletin bedel iadesi, bileti satın alırken kullanılan ödeme yöntemine uygun olarak yapılır. Kredi kartına 10 iş günü, banka kartlarına 15-20 iş gününe kadar iadeniz hesabınıza geçebilir.

You might be interested:  Tiktoktan Nasıl Para Kazanılıyor?

Pegasus para iadesi yapıyor mu?

Eğer biletinizi flypgs.com, mobil kanallar veya çağrı merkezi aracılığıyla satın aldıysanız bu bölümden ücretsiz olarak uçuş değişiklik veya iptal / iade işleminizi yapabilirsiniz.

Otobüs bileti parası iade edilir mi?

Otobüs firmaları ve bilet satışı yapan tüm kurumlar, Karayolu Taşıma Yönetmeliği’ne uymak zorundadır ve bu yönetmeliğin 36.8 maddesine göre, bilet iptalleri için yolcuların seferden 24 saat öncesine kadar iptal talep etme hakları bulunmaktadır.

Otobüs bileti geri iade edilir mi?

Otobüs firmaları ve bilet satışı yapan tüm kurumlar, Karayolu Taşıma Yönetmeliği’ne uymak durumdadır. Bu yönetmeliğin Madde 36.8’e göre bilet iptalleri için yolcuların seferden 24 saat öncesine kadar iptal talep etme hakları bulunmaktadır.

THY iptal edilen bilet parası ne zaman yatar?

Business Esnek bilet iptal iade şartları ise uçuşunuza 1 saat kala tarafınıza herhangi bir para iadesi gerçekleşmezken, 12 saat kala aldığınız bilet tutarından 200 TL ve biletleme servis ücret kesintisi yapılarak kalan tutar tarafınıza iade edilir.

Uçak bileti ücretsiz iptal ne demek?

Bilet İptal Güvencesi ile hiçbir neden göstermeden uçuştan 3 saat öncesine kadar bilet iptal edilebilir ve bilet tutarının %90’ı geri alınabilir. Bilet tutarının iade edilecek olan %90’ı, sigorta tazminatı ödemesi ve müşterinin uçak bileti sağlayıcısından geri alacağı bilet iade tutarlarının toplamıdır.

Pegasus Uçak Bileti iptalinde para iadesi ne kadar?

Uçuşunuza 12 saat kaldığında iptal ve iade etmek isterseniz o zaman almış olduğunuz biletin fiyatı üzerinden %40 tutarında bir kesinti gerçekleşmektedir. Biletleme servis ücreti de kesildikten sonra kalan tutar tarafınıza iade edilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector