Ps3 Para Puan Kodu Nasıl Alınır?

PlayStation para puan kodu nereden alınır?

Çevrimiçi bir mağazadan PlayStation Store hediye kartı satın aldığınızda, e-posta yoluyla PlayStation konsolunuz ya da herhangi bir web tarayıcısı kullanarak dijital mağazamızda kullanabileceğiniz bir kod alacaksınız.

PlayStation cüzdana nasıl para yüklenir?

Hesabınızı, eklenecek tutarı ve ödeme yönteminizi seçin.

  1. Ayarlar > Hesap Yönetimi > Hesap Bilgileri > Cüzdan > Para Ekle öğesine gidin.
  2. Cüzdanınıza para eklemek için bir ödeme yöntemi ve tutar belirleyin.

PlayStation hediye kartı nasıl alınır?

PSN hediye kartı, web siteleri üzerinden satın alınır. Ayrıca eTail.com.tr web sitesi sayesinde de kolaylıkla PSN hediye kartı alınabilir. Online alışverişin güvenilir adresi olan eTail sayesinde kullanıcılar, diledikleri miktarlarda hediye kartına sahip olabilir.

PS Store hangi kartlar geçerli?

Öncelikle kullandığınız kartın Visa, MasterCard, Discover, American Express logolu banka kartlarından biri olduğuna emin olun, çünkü sadece bu kartlar PlayStation Store ‘da kabul ediliyor.

PlayStation hediye kartı nedir?

Playstation Network Kart, PSN Store’dan alış veriş yapmanızı sağlayan ve numaralardan oluşan bir kodtur. PSN kartı sitemizden satın alabilirsiniz. Sitemizde satılan PSN kartlar US kartıdır ve sadece US serverinde kullanılabilir.

PS Plus ne demek?

PlayStation Plus, mevcut ücretsiz PlayStation Network hesabınızı geliştiren ve PS4 ‘ünüzden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan bir abonelik hizmetidir. PlayStation Plus, PlayStation Store’a erişimi olan tüm ülkelerde satın alınabilir.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Ne Satsam Iyi Para Kazanırım?

PlayStation Store Alışveriş Nasıl Yapılır?

PlayStation Store üzerinden oyun almak için öncelikle PlayStation Store ‘a giriş yapın. Ardından satın almak istediğiniz oyunu seçin ve sepete ekleyin. Ardından kredi kartı bilgilerinizi doldurarak oyunu satın alabilirsiniz.

Ps4 Plus üyelik ne kadar?

Oyun Bilgileri ve Yasal Bilgiler PlayStation Plus, her yıl otomatik olarak alınan 240 TL tutarında yinelenen ücretin bulunduğu devam eden bir aboneliktir. Ayrıntılı bilgi için bu bölümü genişletin.

Ön ödemeli kredi kartı ne demek?

Ön ödemeli kart, bir kredi kartı veya bankamatik kartından farklıdır. Bir vadesiz hesaba bağlı olmasına gerek olmadan kullanıcının karta yüklediği miktar kadar harcama yapmasını sağlar. Bu sayede çocuğunun harcamalarını da kolaylıkla kontrol edebilir.

Kart reddedildi ne demek?

Ödeme bankanız tarafından reddedildi Başarısız kart ödemesinin en yaygın nedeni bankanızın ödemeyi reddetmesidir. Yani bankanız Wise’a parayı almamasını söylemiştir. Bu durumu çözmenin en iyi yolu bankanızı arayıp bu işlemi sizin yaptığınızı ve Wise’ın güvenilir bir alıcı olduğunu belirtmektir.

Ininal kredi kartı ne demek?

İninal Kart, herhangi bir hesap açmadan, kredi kartı sahibi olmadan, karta para yüklenerek ödeme yapılabilen bir ön ödemeli kart çözümüdür. Kredi kartı ve banka kartının geçtiği her yerde kullanılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *