Ptt Kart Ile Hangi Bankalardan Para Çekilebilir?

ziraat bankası atm aşağıda bulunan bütün kamu (devlet) bankalarından ptt kartınızla hiç bir komisyon ödemeden para çekebilir, ptt hesabınıza para yatırabilir ve ptt hesabınızda bulunan bakiyeyi sorgulayabilirsiniz.
Vakıf Katılım, EmlakBank, Ziraat Katılım, Halkbank, VakıfBank, Ziraat Bankası ve PTT Müşterileri İmzalanan Protokol ile Bu Bankaların Tüm ATM’lerini İşlem Limitleri Dâhilinde Hiçbir Ücret Ödemeden Kullanabilecek.

PTT Kart ile nerelerden para çekebilirim?

PTT Anlaşmalı Bankalar Para Çekme

 • Garanti Bankası,
 • Burgan Bank,
 • Citibank,
 • Aktifbank,
 • Akbank,
 • PTT Bank Şubesi. NOT: Aktif Bank müşterisiyseniz, her türlü bankacılık işlemlerinizi direkt olarak PTT üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün olur.
 • PTT hangi banka ile çalışıyor?

  PTT 2021 yılı için kredi için Aktif Bank ile çalışmaktadır. PTT’ye yaptığınız bütün kredi başvuru işlemleri bu banka üzerinden değerlendirilir. 80.000 TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunabileceğiniz kredide faiz oranları %1.99’dan başlar ve 1.79’a kadar düşebilir.

  PTT ATM’den hangi işlemler yapılır?

  PttMatik’lerde hangi işlemler yapılabilmektedir? Müşterilerimize sıra bekletilmeksizin nakit çekim-yatırma, fatura tahsilatı, maaş ödemeleri, HGS bakiye yükleme ve PTTBank işlemleri ile anlaşmalı bankalara ait işlemleri yapabilmeleri sağlanmıştır.

  PTT bankasından nasıl para çekilir?

  Bugünden itibaren PTT’de hesabı olan veya olmayan tüm vatandaşlar kimliklerini ATM’ye okutarak kendisine yatan parayı çekebiliyor. Kart şifresi olarak kimlik çıkartılırken nüfus müdürlüklerinden verilen PIN şifresi giriliyor.

  You might be interested:  Tik Tok Ta Nasıl Para Kazanılır?

  PTT TC Me para yatmış mı?

  T.C. KİMLİK NO İLE PTT PARA SORGULAMA

  Bunun için ALO PTT numarası olan 444 1 788 hattını aramanız yeterlidir. Zaten menüden hangi seçeneği seçmeniz gerektiği size telefon ile anons ediliyor. Ayrıca PTT’nin web sitesindeki online işlemler kısmını kullanarak da PTT kart hesap bakiyesi öğrenme işlemi yapabilirsiniz.

  PTT hangi bankalarla anlaşmalı 2021?

  Kredi başvurularının PTT şubeleri üzerinden yapılmasını sağlayan anlaşmalı bankalar şunlardır:

 • Aktif Bank.
 • TEB.
 • Denizbank.
 • Halkbank.
 • Ziraat Bankası
 • Vakıfbank.
 • Hangi bankaların ATM’si ortak?

  Kamu Ortak ATM platformuna dahil olan Bankaların (VakıfBank, Ziraat Bankası, Halk Bankası, PTT, Emlak Katılım Bankası, Vakıf Katılım Bankası ve Ziraat Katılım Bankası) müşterileri kartlarıyla bu Bankaların ATM’lerinden aşağıdaki işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirir.

  PTT yardım parası ATM’den alınır mı?

  PTT ve ATM’den çekebilirsiniz! Başvurana 300, 400 ve 600 TL para yardımı!

  Postaneye gitmeden paramı nasıl alabilirim?

  Postaneye Gitmeden Paramı Nasıl Alabilirim? PTT şubelerine gitmeden adınıza gönderilen parayı almanın en kolay yolu ATM’lerden çekmektir. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey çipli yeni kimlik kartıdır. Kart şifresi olarak yeni kimlik çıkartma esnasında nüfus müdürlüklerinden verilen PIN şifresi girilmektedir.

  Para çekimi nasıl yapılır?

  ATM’den Kartsız Para Çekme

  1. İnternet veya mobil şubeye giriş bilgilerinizle erişiniz.
  2. En yakın ATM’ye girin ve ATM ekranından kartsız işlemler menüsünü seçin.
  3. Kartsız işlemler menüsünü seçtikten sonra, telefonunuzdan ATM’den kartsız para çekme menüsünü bulun ve çekmek istediğiniz tutarı girin.

  ATM de para nasıl çekilir?

  ATM’den Kartsız Para Çekme

  Müşterisi olunan bankanın mobil uygulamasına girilir. QR işlemlerinden para çekme seçeneği ya da para çekme menüsünden QR ile para çekme seçeneğine tıklanır ve çekilecek miktar tuşlanır. Daha sonra ATM ekranında görülen QR kod telefonun kamerasına okutularak para çekme işlemi tamamlanır.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector