Seda Sayan Ne Kadar Para Alıyor?

Ayda 400 Bin ytl, yılda yaklaşık 5 Milyon YTL yapıyor.

Seda Sayan program başına ne kadar para alıyor?

Acun Ilıcalı, geçen yıl jüri üyelerine bölüm başı 60 bin lira veriyordu. Acun Ilıcalı’nın, yeni sezon öncesi bölüm başı fiyatını 70 bin liraya çıkardığı iddia edildi. Bu sezon jüri koltuğunda oturacak olan Seda Sayan, Hadise ve Murat Boz bölüm başı 70 bin lira alacak.

Seda Sayanın nişanlısı kaç yaşında?

Çağlar Ökten, 21 Haziran 1987 tarihinde Mersin’in Tarsus ilçesinde dünyaya geldi. Babası elektrik teknisyeni, annesi ev hanımı olan Ökten, küçük yaşlardan itibaren müzik ile iç içe yaşadı.

Seda Sayan kaç kere evlendi?

Mayıs 1987’de ilk eşi Rıdvan Kılıç’la evlenen Seda Sayan, Aralık 1987’de boşandı. 1990 yılında evlendiği ikinci eşi Sinan Engin’den 1995 yılında boşandı. Bu evlilikten Oğulcan adında bir oğlu dünyaya geldi. Mahsun Kırmızıgül ile üç yıl süren bir birliktelik geçirdi.

Çaglar Ökten kimdir?

Çağlar Ökten Mersin, Tarsus’ludur. 1987 doğumlu olan Ökten’in annesi ev hanımı, babası ise elektrik teknisyeni olarak çalışmıştır. Küçük yaşlardan itibaren müzik ile iç içe olmuş, pop müzik dinlemiş ve seslendirmiştir.

Çağlar Ökten kaç yaşında şarkıcı?

1987 doğumlu olan Ökten’in annesi ev hanımı, babası ise elektrik teknisyeni olarak çalışmıştır. Küçük yaşlardan itibaren müzik ile iç içe olmuş, pop müzik dinlemiş ve seslendirmiştir.

Seda Sayan daki Çağlar kaç yaşında?

Ökten 1987 yılında Mersin, Tarsus’da dünyaya geldi. Ökten’in annesi ev hanımı, babası ise elektrik teknisyeni olarak çalışmıştır.

You might be interested:  Adım Para Nasıl Kullanılır?

Caglar Otken kaç yaşında?

Çağlar Ökten, 21 Haziran 1987’de Mersin’de dünyaya geldi. Aslen Tarsuslu’dur.

Seda Sayan kaç kocası var?

Seda Sayan’ın geride eskittiği 7 koca var.

Seda Sayan’ın yeni kocası kim?

Seda Sayan ve Çağlar Ökten dün gerçekleştirilen nikah ile evlendi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector