Sık sorulan: Axess Chip Para Hangi Sitelerde Kullanılır?

Axess chip para nerelerde kullanılır?

Akbank kartın anlaşmalı olduğu yerlerde biriken chip para puanları kullanılabilmektedir. Axess üyesi olan yerlerde, pos cihazından yapılan işlemlerde kartta biriken chip paralar kullanılabiliyor.

Chip para hangi sitelerde geçerli?

Akbank – Axess Chip Para Kullanabileceğiniz İnternet Siteleri

  • N11.com.
  • e-bebek.com.
  • teknosa.com.
  • hepsiburada.com.
  • gittigidiyor.com.
  • turna.com.
  • gramaltin.com.

Trendyol Axess chip para nasıl kullanılır?

​Akbank Kart’a özel 1 – 15 Aralık 2020 tarihleri arasında Trendyol ‘dan yapacağın 250 TL ve üzeri ilk alışverişinize 20 TL chip – para! Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce Axess Mobil’den veya Akbank Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayabilir veya ” TRENDYOL ” yazip 4566’ya SMS gönderebilirsiniz.

Axess Chip para hangi benzin istasyonlarında geçerli?

Kazanılan chip -paralar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 22 Temmuz 2019 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi Shell istasyonlarında yapılacak akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip -paralar 23 Temmuz 2019 tarihinde silinecektir.

Axess Chip para migrosta geçiyor mu?

Axess Chip Paranın Geçerli Olduğu Marketler Bu marketlerin başında Carrefour SA ve Migros gelir. Axess Chip paraların geçerli olduğu marketlerden diğerleri ise; Kiler, Dia, Şok Marketler, Kipa, Metro Toptan marketler, Happy Marketler ve Sarıyer Marketlerdir. En çok Chip para kazandıran market CarrefourSA’dır.

You might be interested:  Sık sorulan: Sanatçılar Nasıl Para Kazanıyor?

Axess Chip para internet alışverişinde nasıl kullanılır?

Axess kartınızda biriken Chip – para ‘yı kullanabilmek için alışveriş sırasında kasiyere Chip -paranızı kullanmak istediğinizi belirtmeniz gerekiyor. Kasada Akbank teknolojisiyle uyumlu pos cihazı varsa dilediğiniz tutarda Chip -parayı anında alışverişinizin ödemesi olarak kullanabiliyorsunuz.

n11 de para puan nasıl kullanılır?

⦁ Satın alacağınız ürünleri sepetinize attıktan sonra, ödeme kısmına geçin. ⦁ Ödeme aşamasına geldiğinizde, kredi kartı puanlarının dahil edilip edilmeyeceğine ilişkin bir kısım gelecektir. Kredi kartı puanlarımı kullan seçeneğine tıkladığınızda, kartınızdaki puanlar da ödemeye dahil edilir.

Finansbank ParaPuan nasıl kullanılır?

ParaPuan

  1. QNB Finansbank POS’larında yapılan harcamalarınızdan ve özel kampanyalardan ParaPuan kazanabilirsiniz.
  2. ParaPuan ‘larınız alışverişlerde kullanılırken 0,1 Kr ile çarpılır.
  3. ParaPuan ‘larınızı QNB Finansbank POS’u olan mağazalarda ve ParaPuan kullanımı yapılabilen e-ticaret sitelerinde kullanabilirsiniz.

Bonus puan hangi sitelerde kullanılır?

Hesabında biriken parapuanları kullanıcılar bir sonraki alışverişlerinde kullanarak harcamalarının bir kısmını veya tamamını karşılayabilirler. QNB Finansbank para puanların geçerli olduğu siteler şunlardır; koctas.com.tr, tchibo.com, bavul.com, ikea.com, n11.com, lidyana.com, tozlu.com, ciceksatis.com.

Gittigidiyor Axess chip-para nasıl kullanılır?

Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Free, Neo ve de Akbank sanal kart sahipleri yararlanabiliyor. Kampanyaya katılmak için harcamadan önce GİTTİGİDİYOR yazıp 4566’ya SMS gönderilmesi veya Axess Mobil üzerinden Hemen katıl butonuna tıklanması gerekiyor.

Kredi kartı puanı nasıl kullanılır?

Kartınızda biriken puanları kullanmak istediğiniz de ödeme yaptığınız esnada kasaya bonus kullanacağınızı belirtmeniz yeterli olacaktır. POS cihazlarının bazılarında puan kullandırma özelliği olmadığı için başka bankaların POS cihazlarından farklı banka kredi kartı bonus kullanımı imkanı da bulunmamaktadır.

1 chip-para kaç TL?

Axess ile yaptığınız alışverişlerden chip – para kazanırsınız. Kazandığınız chip – para ‘larla Türkiye’nin her yerindeki Axess üye mağazalarında anında bedava alışveriş yapabilirsiniz. 1 chip – para = 1 TL değerindedir. Axess’ten Otomatik Fatura Ödeme Talimatı verin, rahat edin!

You might be interested:  Sık sorulan: Youtubedan Para Nasil Kazanilir?

Chip para ile benzin alınır mı?

Kazanılan chip -paralar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 22 Şubat 2020 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında yapılacak akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir. Aynı gün içerisinde yapılan 125 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.

Chip para ile yakıt alınır mı?

Chip – para kullanılarak yapılan akaryakıt/otogaz alımları kampanya kapsamında değildir. İptal edilen işlemlerde chip – para kazanımları da iptal edilecektir. Chip -paranın kullanılmış olması halinde ekstreye ilgili tutar kadar borç yansıtılacaktır. Kazanılan chip -paralar, mil puana dönüşmeyecektir.

Axess Chip para nasıl öğrenilir?

İnternet bankacılığına giriş yapmanız ve hemen ardında kredi kartlarım sekmesi altında chip para kısmına tıklamanız neo kartlarınıza ait chip paralarınızı öğrenebilirsiniz. Kredi kartlarıma tıklayarak ta axess chip para sorgulaması yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *