Sık sorulan: Nihat Hatipoğlu Atv Den Ne Kadar Para Alıyor?

Nihat Hatipoğlu Atv’den kaç para alıyor 2020?

Dr. Nihat Hatipoğlu, ATV ekranlarında yayınlanan sahur ve iftar programları karşılığında haftalık 20 bin TL ücret alacak. Aylık 60 ila 80 bin TL ücret alacağı öğrenilen Nihat Hatipoğlu bu bilgiyi doğrulamadı ancak 600 bin TL ücret yanında 60 veya 80 bin TL makul bir ücret olarak görülüyor.

Nihat Hatipoğlu bölüm başı kaç para alıyor 2021?

Geçmiş yıllarda çok fahiş ücretler aldığı belirtilen Nihat Hatipoğlu 2019 yılında 600 bin lira kazandığını açıklamıştı. Nihat Hatipoğlu 2021 Ramazan ayı boyunca iftar ve sahur programında alacağı miktar ise yine benzer bir para olacak ve yaklaşık 600 bin lira civarında olacak.

Nihat Hatipoğlu ne kadar maaş alıyor 2019?

Ramazan ayında yaptığı programlardan yüksek ücretler alan Nihat Hatipoğlu aynı zamanda rektörlük görevini yaptığı üniversiteden de gelir sağlıyor. 2019 yılında ATV’den 600 bin lira maaş alan Hatipoğlu, bu yıl zamlanan maaşıyla ‘düşman olmayın’ dediği zengin sınıfında yer alıyor.

Mustafa Karataş program başı ne kadar alıyor?

ATV ekranlarında Ramazan boyunca ekrana gelen Nihat Hatipoğlu 600 bin lira alırken onu, 400 bin lirayla Kanal D’de program yapan Mustafa Karataş ve 150 bin lirayla Star TV çıkan Fatih Çıtlak takip ediyor.

You might be interested:  Soru: Burslulukta Ne Kadar Para Veriyorlar?

Nihat Hatipoğlu aylık geliri ne kadar?

Hatipoğlu ‘nun, 2019 yılında ATV’de yaptığı Ramazan programı için 600 bin lira maaş aldığı ortaya çıkmıştı.

Nihat Hatipoğlu’nun eşleri kimdir?

Emel Hatipoğlu

Nihat Hatipoğlu hangi otelin sahibi?

Sosyal medya kullanıcıları bu açıklamasının ardından Hatipoğlu ‘nun sahibi olduğu Sultanahmet’te yer alan Ayasultan Hotel’i içki iddialarıyla gündeme taşıdı.

Nihat Hatipoğlu’nun kac karisi var?

Nihat Hatipoğlu ATV ‘de yayınlanan Nihat Hatipoğlu İle Sahur ve İftar programlarını sunuyor. Nihat Hatipoğlu maaşı 600.000₺ civarı arkadaşlar. Listemize ikinci sırada giren sunucu ise Mustafa Karataş.. Mustafa Karataş ramazan programı için 400 bin Lira maaş alıyor.

Mehmet Fatih Çıtlak kaç para alıyor?

Bu hocalar daha popüler ve sürekli ekranda olduğu için Ramazan’da aldığı ücretler de diğer bütün hocalara kıyasla daha yüksekti. Star TV’de ekrana gelen Fatih Çıtlak Hoca ise 150 bin liraya anlaşmıştı. 2021 yılında Fatih Çıtlak hoca tahminen yine 150.000 ile 200.000 arasında bir rakama anlaşmış olabilir.

Mustafa Karataş Hoca hangi kanalda?

Kanal 7 ekranlarının sevilen ismi Prof. Dr. Mustafa Karataş ‘ın sunumuyla Muhabbet Kapısı yeniden izleyicisiyle buluşuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *