Soru: Akbank Neo Chip Para Nasıl Kullanılır?

Neo kart chip para nerelerde kullanılır?

Akbank kartın anlaşmalı olduğu yerlerde biriken chip para puanları kullanılabilmektedir. Axess üyesi olan yerlerde, pos cihazından yapılan işlemlerde kartta biriken chip paralar kullanılabiliyor.

Akbank 1 chip para kaç TL?

Kartınızın temassız özelliğini kullanmak istemiyorsanız Müşteri İletişim Merkezi’mizi arayabilirsiniz. Axess ile yaptığınız alışverişlerden chip – para kazanırsınız. Kazandığınız chip – para ‘larla Türkiye’nin her yerindeki Axess üye mağazalarında anında bedava alışveriş yapabilirsiniz. 1 chip – para = 1 TL değerindedir.

Chip para hangi sitelerde kullanılır?

Chip Para Kullanılabilen Giyim Siteleri

 • Cacharel.
 • Defacto.
 • Faik sönmez.
 • Joker.
 • Kaft.
 • İpekyol.
 • Trendyol.
 • Lidyana.

Akbank 20 TL chip para nasıl kullanılır?

Akbank Kart ile Toplam 300 TL Harcamanıza 20 TL Chip – para! Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayabilir veya ” UCYUZ ” yazip 4566’ya SMS gönderebilirsiniz. Kampanya 11 – 31 Mart 2020 tarihleri arasında geçerlidir.

Chip para hangi sitelerde geçerli?

Akbank – Axess Chip Para Kullanabileceğiniz İnternet Siteleri

 • N11.com.
 • e-bebek.com.
 • teknosa.com.
 • hepsiburada.com.
 • gittigidiyor.com.
 • turna.com.
 • gramaltin.com.

Axess Chip para nasil kullanilir?

Axess kartınızda biriken Chip – para ‘yı kullanabilmek için alışveriş sırasında kasiyere Chip -paranızı kullanmak istediğinizi belirtmeniz gerekiyor. Kasada Akbank teknolojisiyle uyumlu pos cihazı varsa dilediğiniz tutarda Chip -parayı anında alışverişinizin ödemesi olarak kullanabiliyorsunuz.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Katılım Bankaları Nasıl Para Kazanır?

Akbank chip para iade edilir mi?

Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip – para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip – para iade alınacaktır. Chip – para ‘nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır. Akbank T.A.Ş.

Akbank chip para hangi benzin istasyonlarında geçerli?

Kazanılan chip -paralar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 22 Şubat 2020 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında yapılacak akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.

Akbank chip para nasıl aktif edilir?

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank ‘ta kayıtlı cep telefonu numarasından “HOSGELDIN” yazıp 4566’ya SMS göndermesi veya Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklaması veya Akbank Mobil’den katılarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir.

Garanti kullanılabilir bonus nasıl harcanır?

Üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerde ödeme adımına geldiğinizde kasada görevli kişiye alışverişinizi Bonus ‘la ödemek istediğinizi belirterek pos cihazına şifrenizi Bonus kullanımı için girmeniz gerekiyor. Dilerseniz alışverişin bir kısmı, dilerseniz alışverişin tamamını Bonus ‘la ödeyebiliyorsunuz.

N11 de ParaPuan nasıl kullanılır?

⦁ Satın alacağınız ürünleri sepetinize attıktan sonra, ödeme kısmına geçin. ⦁ Ödeme aşamasına geldiğinizde, kredi kartı puanlarının dahil edilip edilmeyeceğine ilişkin bir kısım gelecektir. Kredi kartı puanlarımı kullan seçeneğine tıkladığınızda, kartınızdaki puanlar da ödemeye dahil edilir.

Axess Chip para migrosta geçiyor mu?

Axess Chip Paranın Geçerli Olduğu Marketler Bu marketlerin başında Carrefour SA ve Migros gelir. Axess Chip paraların geçerli olduğu marketlerden diğerleri ise; Kiler, Dia, Şok Marketler, Kipa, Metro Toptan marketler, Happy Marketler ve Sarıyer Marketlerdir. En çok Chip para kazandıran market CarrefourSA’dır.

You might be interested:  Sık sorulan: Nasıl Para Kazanılır Öğrenci?

Akbank chip-para Trendyolda kullanılır mı?

​ Akbank Kart’a özel 1 – 15 Aralık 2020 tarihleri arasında Trendyol ‘dan yapacağın 250 TL ve üzeri ilk alışverişinize 20 TL chip – para! Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce Axess Mobil’den veya Akbank Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayabilir veya ” TRENDYOL ” yazip 4566’ya SMS gönderebilirsiniz.

Chippin para nasıl kullanılır?

Chippin ile ödeme yapacağın zaman Chippin numaranı söylemen yeterli. Sonrasında mobil ekranına alışveriş yaptığın yer ve tutar bilgilerin gelecek, tek yapman gereken ödeme yapmak istediğin kredi kartını seçmen ve varsa taksiti belirlemen. Dilersen birikmiş Chippin bakiyeni de harcayabilirsin.

Akbank chip-para silinir mi?

Axess’te artık yepyeni bir dönem başlıyor ve kazanılan chip -paralar kaybolmuyor! Kampanyalarımızı yakından takip ederek dilediğine katılabilir; chip -paraları anında kazanıp, kazandığın chip -paraları biriktirebilir ve zaman kısıtı olmaksızın biriktirdiğin chip -paralarla hayallerini gerçekleştirebilirsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *