Soru: Multinet Tatlı Para Nasıl Kullanılır?

MultiNet up nasıl kullanılır?

MultiNet ‘iniz ile harcama yapabileceğiniz üye noktalarımızı websitemiz ve/veya MultiPay uygulaması üzerinden görüntüleyebilrisiniz. Ödeme esnasında MultiNet kartınız ile temassız ödeyebilirsiniz. Kartınızın yanınızda olmaması durumunda Multipay üzerinden karekod ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

MultiNet nedir ne işe yarar?

Sadece tek bir Multinet kart ile tüm yemek ödemelerinizi yapabilir, iş yemek ve toplantılarınızda misafirlerinizi ağırlayabilir, iş seyahat ve konaklama harcamalarınızı yönetebilir, firmanızın sizlere sunduğu ek teşvik ve prim haklarınızı kullanabilirsiniz.

MultiNet hangi bankaya bağlı?

Multinet işbirliğimiz ile artık Multinet POS makinalarınız DenizBank POS özelliği kazanıyor.

MultiPay nasıl yüklenir?

IOS ve Android cihazlara uyumlu, Multinet’ait MultiPay uygulamasına giriş yaptıktan sonra; Cüzdan menüsünden, MultiNet kartınızı seçin ve ‘Para Yükle’ butonuna tıklayın. Açılan menüden, MultiNet kartınıza bakiye yükleyebilir veya belirli gün ve tutar için otomatik yükleme talimatı oluşturabilirsiniz.

MultiNet ile neler yapılabilir?

Türkiye’de 30.000 noktada geçerli olan MultiNet Yemek Kartı sadece restoran, kafe ya da büfelerde değil aynı zamanda birçok market ve süpermarkette de gıda alışverişinde kullanılabilmektedir. (Deterjan, kozmetik, alkol gibi %18 KDV’li ürünlerde geçerli değildir.)

Kotonda MultiNet geçiyor mu?

İSTANBUL (AA) – Multinet Up kullanıcıları artık bakiyelerini moda ve giyim markası olan Koton’da değerlendiriyor. Multinet Up’dan yapılan açıklamaya göre, MultiPay üzerinden Koton mağazalarında geçerli sanal kartını oluşturan kullanıcılar, yükledikleri her 100 lira için 10 lira kazanıyor.

You might be interested:  Banka Kartına Ne Kadar Para Yatırılır?

MultiNet mi daha iyi Sodexo mu?

En iyi yemek kartı şirketleri Katılımcıların yüzde 25,1’inin en iyi yemek kartı olduğunu belirttiği Sodexo ‘yu yüzde 22,4 ile Multinet ve yüzde 20,6 oranla Ticket Restaurant takip ediyor.

MultiNet kart hangi marketlerde geçerli?

Tüm Türkiye’de 30.000 noktada geçerli olan MultiNet yemek kartının ayrıcalıklı dünyasına katılanlar lüks restoranlardan, ev yemekleri yapan küçük aile işletmelerine; fast food zincirlerinden, pastanelere; büfelerden, marketler ve süpermarketlere kadar birçok noktada MultiNet yemek kartı ile harcama yapabilirler.

Multimed kart nedir?

Daha önce de bahsettiğimiz gibi Multinet kart, firmaların çalışanlarına sağladığı yemek ödeneklerini aylık olarak yükleyip, kullanım kolaylıkları sunduğu ve kolay muhasebeleştirebildikleri karttır. Multinet kart, kullanıcılarına Türkiye çapındaki restoran, kafe ve market ağında özgürce seçim yapma fırsatı sunar.

MultiNet kartım ne zaman gelir?

Yeni kartınız firma yetkilinizden gelen talep doğrultusunda bakiyeniz ile beraber 3 iş günü içerisinde size ulaştırılacaktır.

MultiNet online ödeme nasıl yapılır?

MultiNet ile Online Alışveriş Nasıl Yapılır?

  1. MultiNet yemek kartının online alışverişte geçerli olduğu web sitelerine giriş yapın,
  2. Ürünleri sepetinize ekleyin,
  3. Ödeme sayfasında karşınıza çıkacak olan MultiNet seçeneğini tıklayın,
  4. MultiNet kart üzerinde bulunan kart numarasını girin,
  5. Arka yüzde bulunan CVV kodunu yazın,

MultiNet akaryakıtta geçiyor mu?

MULTİNET İLE TÜRKİYE GENELİNDEKİ TÜM SHELL AKARYAKIT İSTASYONLARINDAN ÜYELERİMİZE YÖNELİK AKARYAKIT ALIMLARINDA %3 LÜK İSKONTO ANLAŞMASI YAPILDI. Anlaşma tüm Shell istasyonlarında akaryakıtta %3 indirim içermektedir. Faydalanmak isteyen üyelerimizin belirtilen evraklarla birlikte Şubemize başvurması gerekmektedir.

Multinet CVV kodu nerede yazar?

Banka kartı güvenlik kodu, kredi kartlarının arka yüzeyinde imza bandının üzerinde bulunmaktadır. Bu bantta yazan rakamların son 3 hanesi CVV kodunu temsil eder. Örneğin, kredi kartının arka yüzeyinde imza bandının üzerinde 0000 2222 4444 666 777 yazıyorsa son 3 hane olan 777 kredi kartının CVV kodudur.

You might be interested:  Paycell Nasıl Para Çekilir?

Multinette şifre var mı?

Şifresi bulunmayan kartınıza şifre alabilmek için, POS cihazlarında yer alan “İşlemler” menüsüne tıklamalısınız. Ardından ” Şifre İşlemleri” altında yer alan ” Şifre Aktif” seçeneğine tıklayarak Multinet kart şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector