Soru: Netflix Iptal Edersem Para Ne Zaman Iade Edilir?

Netflixten para iadesi nasıl yapılır?

Netflix para iadesi nasıl alınır? Para iadesi ile ilgili en net bilgiye canlı sohbet üzerinden müşteri temsilcisiyle konuştuktan sonra ulaşabilirsiniz. Üyeliğinizi kapattığınızı ve bilgilerinizi söylediğinizde dakikalar içerisinde size gereken bilgiler verilerek tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Netflix hesabımı nasıl iptal edebilirim?

İlk olarak Netflix ana ekranında sağ üst köşede bulunan kullanıcı isminizin üzerine gelin ve ” Hesabınız “a tıklayın. Sonrasında ise açılan sayfada “Üyelik ve Ödemeler” bölümünde yer alan “Üyeliği iptal et”e basın.

Netflix te taahhüt var mı?

Netflix üyeliği gerçekleştirdiğinizde ilk ay ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Eğer sonrasında kullanmak istemiyorsanız, Netflix üyelik iptali için günün 24 saati hiçbir taahhüt, sözleşme ya da iptal ücreti olmadan üyeliğinizi iptal etmeniz mümkün.

Üyelik nasıl iptal edilir?

Google Play’de aboneliklerinizi yönetme

 1. Google Play uygulamasını açın.
 2. Sağ üst taraftaki profil simgesine dokunun.
 3. Ödemeler ve abonelikler. Abonelikler’e dokunun.
 4. İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
 5. Aboneliği iptal et’e dokunun.
 6. Talimatları uygulayın.

Netflix üyeliğimi iptal edince para geri gelir mi?

Netflix ‘i hesabım askıdayken iptal edersem ne olur? Hesabınız derhal kapatılır ve artık Netflix izleyemezsiniz. Hesabınızı yeniden başlatmadığınız sürece ücret tahsil edilmeyecektir.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Kağıt Para Nasıl Yapılır?

Netflix parayı ne zaman çekiyor?

Faturalama tarihinizi anlayın Netflix abonelik ücretiniz faturalama döneminizin başında tahsil edilir ve hesabınızda görünmesi birkaç gün alabilir. Faturalama tarihiniz her ayda olmayan bir güne denk geliyorsa (örneğin, Ayın 31’i) o ayın son gününde faturalanırsınız.

Netflix 1 ay ücretsiz kalktı mı?

Netflix ‘in kullanıcılara deneme sürümü olarak sunduğu ücretsiz 1 aylık üyelik sistemi Türkiye özelinde kaldırıldı. Bu konuda Netflix sözcüsü “ Netflix olarak Türkiye’de yeni üyeler kazanmak ve onlara harika bir Netflix deneyimi sunmak için farklı kampanyalar planlıyoruz.” dedi.

Netflix ilk 1 ay ücretsiz mi?

Online dizi ve film izleme platformu Netflix, üyelik ücretlerine zam yaptığını duyurdu. Geçtiğimiz dönemde ilk 1 ay ücretsiz planını da kaldıran Netflix, Türkiye’de bulunan üyelerine, kayıt yenileme veya yeni satın alım durumlarında yüzde 30 civarı farkla üyelik sağlayacak.

Netflix telefondan nasıl iptal edilir?

Netflix üyelik iptal etme – iOS ve Android

 1. Her şeyden önce Netflix Hesap Ayarları linkine tıklayın.
 2. İstendiğinde “E-posta adresi veya telefon numarası” ile “Parola” bölümlerine hesap bilgilerinizi yazarak giriş yapın.
 3. Sayfayı birazcık aşağı kaydırın, karşınıza çıkan “Üyeliği İptal Et” düğmesine basın.

Netflix 1 ay kaç TL?

Netflix ‘i akıllı telefonunuz, tabletiniz, Akıllı TV’niz, dizüstü bilgisayarınız veya yayın cihazınızda sabit bir aylık ücretle izleyin. Aylık plan ücretleri 26,99 TL ile 54,99 TL arasında değişmektedir. Ekstra maliyet yok, sözleşme yok.

Netflix üyelik ayda kaç TL?

1- Netflix Basic Paket: Aynı anda sadece tek bir cihazın yayın izlemesine imkan veriyor. İçerikte standart çözünürlük sağlıyor. Ücreti ise aylık sadece 17.99 TL. 2- Netflix Standart Paket: Aynı anda iki cihazdan yayın izleme olanağı mevcut.

Netflix nasil ucretsiz izlenir?

Netflix ‘i ücretsiz kullanmak için öncelikle bilgisayarınızda www. netflix.com adresine giriş yapın. Sayfaya girdikten sonra karşınıza ilk çıkan şey bir ay için ücretsiz katılın yazısı olacaktır. Oraya tıklayın. Eğer Netflix, başkası adına hesap açarsa, başka bir tarayıcı kullanarak sayfaya giriş yapın.

You might be interested:  Sık sorulan: Atm Den En Fazla Ne Kadar Para Çekilir?

Exxen Üyelikten nasıl çıkılır?

Uygulama üzerinde “Hesabım”, web üzerinde “Hesap ve Ayarlar” sayfasında bulunan “İptal Et” butonundan Exxen aboneliğini iptal edebilirsin.

beIN Connect üyelik nasıl iptal edilir?

beIN CONNECT Aylık Paketinizin yenileme iptali için sağ üst köşede yer alan “Profilim” sekmesinden “Paketlerim” alanına tıklayarak iptal seçeneğine gidebilir ya da Chat kanalımız üzerinden destek alabilirsiniz.

Google Play mobil ödeme iptali nasıl yapılır?

Bir kişiye gönderdiğiniz tutarı iptal etme

 1. Google Pay uygulamasını açın.
 2. Sol üst tarafta Menü Etkinlik’e dokunun.
 3. İptal etmek istediğiniz işleme dokunun.
 4. Ödemeyi iptal et’e dokunun. Bu seçeneği görmüyorsanız alıcı parayı zaten almıştır veya ödemeyi iptal etmek için çok geçtir. Alıcıdan parayı iade etmesini isteyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *