Soru: Paraf Para Puan Nasıl Kullanılır?

Paraf para nasıl kazanılır?

Kredi kartından yapılan taksitli harcamalarda, ekstreye yansıyan taksit tutarları üzerinden Artan ParafPara kazanılacaktır. Ek kartların yapacağı harcamalar, asıl kartın harcamalarına dahil edilecek olup, ayrıca sms ile katılım yapamayacaktır.

Paraf puanları yıl sonunda siliniyor mu?

2020 yılında biriken kredi ve banka kartı puanları yeni yıla devredecek. Kamu ya da özel banka ayrımı olmaksızın tüm banka müşterileri kartlarında biriken puanlarını 2021 yılında da kullanabilecek. Bir kampanyaya bağlı olmaksızın kazanılan puanlar silinmiyor.

Paraf 100 TL indirim nasıl kullanılır?

Paraf ile Paraf üyesi marketlerde Paraf POS’ larından yapacağınız 100 TL ve üzeri peşin harcamalarınıza tek seferde maksimum 9,99 TL, ayda maksimum 25 TL indirim kazanabilirsiniz. ParafÜstü uygulamasından yararlanmak için PARA yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini 3404’e göndermeniz yeterlidir.

Paraf Para ne demek?

ParafPara Nedir? Paraf ile gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinizden kazandığınız ParafPara ‘ları Paraf Üye işyerlerinde para yerine kullanabilirsiniz. Mevcut ParafPara bilgilerinizi; Hesap Özetinizden, İnternet Şubesinden, 0850 222 0 400 Dialog’dan ve şubelerimizden öğrenebilirsiniz.

Paraf ile 50 TL indirim nasıl kullanılır?

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce MARKET yazıp 3404’e SMS gönderilmesi ya da Paraf Mobil uygulamasından kampanyanın Hemen Katıl butonuna tıklanması gerekmektedir. Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olur.

You might be interested:  FAQ: Krom Hangi Ülkenin Para Birimi?

Kaç paraf param var?

Hesap bakiyesi öğrenmek için BAKIYE, Paraf bakiyesi öğrenmek için KKBAKIYE, Paraf ‘ınızın son ekstresini tekrar almak için EKSTRE, yazarak 3401’e SMS göndererek, bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Ziraat kredi kartı puanları yıl sonunda siliniyor mu?

Ziraat Bankası’ndan yapılan açıklamada “Müşterilerimizin yaptığı harcamalar nedeniyle kazandığı bankart liralar yıl sonunda silinmiyor. Yeni yıla devredilen para puanlar istenildiği zaman kullanılabilir.” denildi. 2020 yılında biriken kredi ve banka kartı puanları yeni yıla devredecek.

Maximum kredi kartı puanları yıl sonunda siliniyor mu?

Bir takvim yılı boyunca, süreli kampanyalar haricinde, yapılan alışverişlerden kazanılan MaxiPuanların, takip eden iki yıllık sürenin sonuna kadar kullanılması gerekmektedir. Kullanılmayan MaxiPuanlar söz konusu sürenin bitiminde silinecektir.

Puanlar sıfırlanıyor mu?

Kredi kartı kullanan vatandaşların giyim, market, havayolu, akaryakıt gibi pek çok yerde yaptığı harcamalarla biriktirdiği puanlar 31 Aralık 2020 tarihinde sıfırlanacak.

Paraf kart indirim nasıl kullanılır?

Paraf ile Paraf üyesi marketlerde Paraf POS’ larından yapacağınız 100 TL ve üzeri peşin harcamalarınıza tek seferde maksimum 9,99 TL, ayda maksimum 25 TL indirim kazanabilirsiniz. ParafÜstü uygulamasından yararlanmak için PARA yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini 3404’e göndermeniz yeterlidir.

Paraf indirimi nasıl kullanılır?

Paraf ile size özel ayrıcalıkların tadını çıkarın!

  1. Yararlanmak istediğiniz kampanya kodunu,
  2. Kartınızın son altı hanesini,
  3. Belirleyeceğiniz günü aralarında boşluk bırakarak 3404 numarasına SMS olarak gönderebilirsiniz.

Paraf puan hangi petrolde kullanılır?

Paraf üyesi Opet ve Sunpet istasyonları, www.parafcard.com.tr veya Paraf Mobil’de Program Ortakları sayfasından firma adı alanına “OPET” yazılarak listelenebilmektedir. Aynı gün içinde yapılan 125 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanyaya dahilindedir.

Paraf Card kredi kartı mı?

Yeni Paraf, ilerleyen teknolojinin imkanlarını yenilikçi ürünleriyle sizlere sunuyor ve hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Yeni Paraf ‘ı artık tek başına hem banka kartı hem de kredi kartı olarak kullanılabilirsiniz. Ödeme sırasında tek şifre ile hangi kartla ödeme yapmak istiyorsanız onu seçebilirsiniz.

You might be interested:  Bankamatiğe Nasıl Para Yatırılır?

Halkbank kredi kartı nasıl aktifleştirilir?

Halkbank İnternet Şubesine giriş yaparak “ Kredi Kartlarım / Şifre Üretme” seçeneğini kullanabilirsiniz. “Paraf MOBİL’e giriş yaparak “Kartlarım/Şifre Üretme” seçeneğini kullanarak şifrenizi oluşturabilirsiniz. 0850 222 0 400 Dialog’u arayabilirsiniz. Size en yakın Halkbank Şubesine uğrayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *