Soru: Steam Nasıl Para Yüklenir?

Steam hesabına nasıl para atabilirim?

Sonrada steam den ” Steam Cüzdanim” a tıklayın ve para hatıra basın. Para hatıra bastıktan sonra da yatiracaginiz para miktarını seçin ve o miktara tıklayın. Tıkladıktan sonra ise oraya kart bilgilerinizi yazın ve ordaki işlemleri tamamlayın.

Steam de ödeme nasıl yapılır?

Ödeme yöntemleri ise şu şekilde sıralanıyor: MasterCard/Visa tüm kredi ve banka kartları ve American Express tüm banka ve kredi kartları ve havale/EFT, mobil ödeme. Alışveriş işlemini ister web sitesinden ister mobil uygulamadan isterseniz de PC üzerinden yapabilirsiniz.

Steam cüzdanına nereden bakılır?

Nerede yaşadığınıza bağlı olarak Steam hesabınızda kullanabileceğiniz Steam cüzdan kartlarının fiziksel hâllerini birçok elektronik mağazasında, markette, oyun mağazasında bulabilirsiniz.

Paycell Steam de geçerli mi?

Kampanyadan Paycell Kart sahibi tüm kullanıcılar yararlanabilir. 10 TL Hediye Para, 19 Şubat – 31 Mart tarihleri arasında Paycell Kart sahibi müşteriler tarafından, Paycell Kart ile Steam ‘de toplam 50 TL ve üzeri alışveriş yapılması durumunda kazanılacaktır. Kampanya 5000 kullanım ile sınırlıdır.

Steam cüzdan nasıl açılır?

Satın almış olduğun Steam Cüzdan Kodu’nu, platform üzerinden hesabına tanımladıktan sonra kullanmaya başlayabilirsin. Bunun için önce Steam platformuna giriş yapmalısın. Giriş yaptıktan sonra, sayfanın üst tarafında yer alan menüdeki “Oyunlar” başlığı içerisindeki “ Steam Cüzdan Kodu Kullan” seçeneğine tıklamalısın.

You might be interested:  FAQ: Hangi Cezalar Para Cezasına Çevrilir?

Steam cüzdan kodunu nereden bulabilirim?

Nerelerden Steam Cüzdan Kodu Alabilirim? Steam cüzdan kodları ve Steam hediye kartları dünyanın her tarafında satılmaktadır. Bunları, binlerce perakende mağazasından veya yerel ödeme yönteminizi kullanarak çevrimiçi mağazalardan alabilirsiniz.

Steam de mobil ödeme var mı?

Cüzdana para atmak veya oyun satın almak için mobil ödemeyi seçemiyorum, Steam “an itibarıyla bu ödeme metodu ile gerçekleştirilen alımları işleyemiyoruz.

Steam de aile paylaşımı nasıl yapılır?

Steam Ayarlar panelinden Aile sekmesini seçin (ya da Geniş Ekran modundaysanız, Ayarlar > Aile Kütüphanesi Paylaşımı sekmesini). Buradan o bilgisayara önceden giriş yapmış kullanıcıları seçerek kütüphanenizi onlarla paylaşabilirsiniz. “Bu bilgisayara kütüphane paylaşımı için yetki ver” kutucuğunu işaretleyin.

Steam banka kartı ile ödeme nasıl yapılır?

Bize gereken tek şey arkasında CVV numarası olan, yani internette kullanılabilen bir banka kartı. Önce Steam ‘den alacağımız şeyi belirliyoruz. Sonra satın alım yerinde sağ tarafta Master Card /Visa resminin köşesinde Türk Bayrağı olanını seçiyoruz.

Steam Gift ne demek?

Steam gift dediği steam hediyesi. Yazdığına göre satın aldığında key olarak gelicek sen de steamden ürün olarak etkinleştireceksin.

Promosyon kodu nasıl kullanılır Steam?

Sepetinize geçerli bir ürün eklediğiniz zaman, kullanılabilecek bir kuponunuz varsa Steam bunu otomatik olarak kullanacaktır. “Satın Al” düğmesine tıklamadan önce, sepetinizdeki o kupon için ” Kuponu Sil/Değiştir” bağlantısına tıklayarak kuponunuzu daha sonra kullanmak üzere saklayabilirsiniz.

Steam Gift Card nedir?

Steam Hediye Kartları ve Cüzdan Kodları tıpkı Steam ‘de oyun, yazılım ya da Steam ‘de satılan herhangi bir başka ürünü satın olmak için kullanılabilen hediye sertifikaları gibi çalışırlar. Steam Hediye Kartlarını ve Cüzdan Kodlarını dünya çapında seçkin perakende mağazalarında bulabilirsiniz.

Paycell kart ile oyun alınır mı?

Kampanyadan Paycell Kart sahibi kullanıcılar yararlanabilir. 5 TL Hediye, 18-31 Ocak tarihleri arasında Paycell Kart sahibi müşterileri tarafından, Paycell Kart ile 50 TL ve üzeri oyun harcaması yapılması durumunda kazanılacaktır.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Hakaret Davası Para Cezası Ne Kadar?

Paycell hazır limit nedir?

Paycell Mobil Ödeme yani yeni adıyla Paycell Hazır Limit; anlaşmalı Paycell noktalarında sadece cep telefonu numaranızı kullanarak, kolay ve güvenli ödeme yapmanızı sağlar. Yaptığınız harcamalarınızsa Turkcell faturanıza yansır.

Paycell kart ile neler yapılabilir?

Paycell Kart ‘ın ile banka ATM’lerinden ve PTTmatiklerden para çekilebilir. Paycell Kartlara Paycell uygulamasından banka kart ile, Turkcell Mağazaları’ndan nakit olarak, banka hesaplarından EFT/havale yöntemi ile veya banka ATM’lerinden ve PTTmatiklerden bakiye yükleme işlemi yapılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *