Toslaya Nasıl Para Yüklenir?

ATM’den para yükleyebilmek için Tosla’na gir ve bakiyene tıkla. ‘Para Yükle’ bölümüne geldin bile! Yükleme seçeneği olarak ‘ATM’den’ butonuna tıkla ve yatırmak istediğin tutarı gir. Ekrana gelen sana özel referans kodunu ATM’ye girerek paranı kolayca yükle.

Tosla en fazla kaç TL yüklenir?

İşlem Limitleri

Tosla hesabında bulunan bakiye herhangi bir anda en fazla 1.250 TL olabilir. Tosla hesabında bulunan bakiye herhangi bir anda en fazla 50.000 TL olabilir. Banka hesabın varsa seni hemen doğrulanmış Toslalı yapalım! Bakiyen kadar!

Toslaya hangi Atmlerden para yüklenir?

Tosla ile artık tüm ortak ATM’lerden para yükleme ve çekme işlemleri tamamen ücretsiz ve limit yok. Bence artık Papara da 5 işleme kadar para yükleme ve çekmeyi kaldırmalı ve tamamen ücretsiz yapmalı.

Tosla kart nasıl eklenir?

Uygulamada profiline git ve ‘Tosla Kart’ın var mı’ sorusuna tıkla. Kartının arkasındaki QR kodu okut ya da altındaki kodu klavyeyi kullanarak gir. Şifreni belirle ve toslamaya başla!

Tosla hangi bankaya ait?

Akbank’ın E-para iştiraki AkÖde, geliştirdiği yenilikçi uygulaması Tosla ile, banka hesabı olsun olmasın tüm gençlere finansal ihtiyaçları için yeni nesil bir platform sunuyor.

Tosla para çeker mi?

Tosla hesabındaki paranı tüm Akbank ATM’lerinden ücretsiz çekebilirsin. Bunu için Tosla’na gir ve bakiyene tıkla. ‘Para Çek’ bölümüne geç ve ‘ATM ile’ butonuna tıkla. Çekmek istediğin tutarı belirle.

You might be interested:  Blog Yazmaktan Nasıl Para Kazanılır?

Tosla kart kaç TL Şok?

Tosla Kartın ile ŞOK Marketler’den alışveriş yap, ayda toplam 15 TL’ye kadar Tosback’i kaçırma!

Tosla nerede satılıyor?

Tosla Kart’ını Carrefoursa, Teknosa, D&R mağazalarından, Banabi uygulamasından ve Hepsiburada’dan satın alabilirsin. Buradan alacağın kartlar anonim olacak, yani üzerinde ismin yazmayacak sadece kart numarası yazacak.

Tosla kart ile Trendyol da geçerli mi?

Kampanya trendyol.com, m.trendyol.com veya Trendyol mobil uygulamasından Tosla Kart ile tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişte 30 TL iade kazanılmasını sağlamaktadır.

Tosla kart nerede?

Tosla Karta Para Yükleme

tüm Akbank ve ortak ATM’lerden. Şok marketlerden. Teknosa’lardan.

Tosla kart aylik kullanim ucreti ne kadar?

Tosla Kart’ını Tosla satış noktalarından 5 TL ödeyerek, Tosla uygulamasından ise 10 TL ödeyerek satın alabilirsin. Tosla Kart ile ilk harcaman sonrası Tosla Kart’ının ücreti, bir sonraki ayın 10. iş günü Tosla hesabına iade edilir. TL ödül yüklemeleri harcanmadığı takdirde bir sonraki ay geri alınacaktır.

Tosla karta EFT nasıl yapılır?

Tosla’ya gir ve TOSLA butonuna tıkla. Para göndermek istediğin arkadaşını seç, ne kadar göndermek istediğini gir ve tosla! Daha önce para gönderdiğin arkadaşlarını ‘Önerilenler’; yakınındaki arkadaşlarını ise ‘Yakındakiler’ bölümünde görebilirsin.

Tosla guvenilir mi?

Kullanım ve işlem ücretinin olmadığı, temassız ödeme seçeneğinin bulunduğu Tosla hesap silme işlemleri içinse kendisi ile iletişime geçmenizi gerektiriyor. Ayrıca Tosla güvenilir mi merak edenlere bildirmekte yarar var: Şirket, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) tarafından denetleniyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector