Trendyol Cüzdanımdan Kartıma Para Aktarma Nasıl Yapılır?

Bakiyemi kartıma geri aktarmak istiyorum. Trendyol Cüzdanım -> Özet -> Aşağı kaydır -> Kartıma geri yükle. Bu işlemi tamamladıktan sonra karta geri yükleme işlemleriniz bankanıza bağlı olarak 2 ila 10 gün arasında değişiklik gösterebilir.

Trendyol cüzdandan hesaba para ne zaman geçer?

Cüzdan ile oluşturulan siparişlerin geri ödemeleri en geç 10 dk içerisinde Trendyol Cüzdanım hesabınıza yatırılır.

Trendyol cüzdandan para nasıl çekilir?

Bakiyenizi kartınıza çekmek için aşağıda ki adımları takip etmeniz yeterlidir; Hesabın ->Trendyol Cüzdanım -> Özet -> Aşağı kaydır -> Kartıma geri yükle. Trendyol bakiye çekimine anında onay verir fakat kullanmış olduğunuz bankaya bağlı olarak paranın hesabınıza geçmesi 2 ile 10 gün arası sürebilmektedir.

Trendyol iade parası ne zaman gelir?

Bu işlemin tamamlanması ortalama olarak 2 ile 10 gün içerisinde para iadesi karşı tarafın hesabına yatırılır. Trendyol para iadesi ile birlikte satıcıdan yapılması istenen ürün iptali süreci ortalama olarak 3 gün şeklinde belirtilir. Ortalama olarak belirtilen 3 günlük sürenin bazı durumlarda uzayabilir.

Trendyol karta para iadesi kaç gün sürer?

İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız genelde bir kaç günde yansır. Banka kartlarında ise iadenin hesabınıza yansıma süresi daha uzundur. trendyol taksitle yapılan alışverişlerin ücretini bankaya tek seferde öder.

Para iadesi kaç gün sürer?

Tüketici, 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Tüketicinin cayma hakkını kullandığı tarihten itibaren, satıcı 10 gün içerisinde aldığı toplam bedeli tüketiciye iade etmek durumundadır.

You might be interested:  FAQ: Erasmus Devlet Ne Kadar Para Veriyor?

Iade ücreti ne zaman yatar?

İade işlemleri, kredi kartları ile yapılan ödemelerde 1-3 iş günü içerisinde, bankamatik kartlar ile yapılan ödemelerde ise 7-14 iş günü içerisinde kart hesabına yansımaktadır.

Karta iade işlemi hesaba ne zaman yansır?

İadenin tamamlanmasının ardından kredi kartına para iadesi 1- 8 gün içinde tamamlanır. Ancak iadenin kargolanması, onaylanması ve geri ödeme süresi, toplamda ortalama olarak 15 gün içinde tamamlanabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector