Trendyol Para Ne Demek?

Kredi kartı ya da banka kartına belli bir miktarda para yükleyerek yapılan alışveriş ödeme sistemidir. Trendyol Cüzdanım hesabına belli zamanlarda belli tutarlarda yükleme yapıyor. Bonus şeklinde tanımlanan bu parayı dilediğiniz gibi harcama imkanı sağlıyor.

Trendyol para nasıl kullanilir?

Hesabım>Trendyol Cüzdanım sayfasına tıklayarak cep telefonu numaranızı yazınız. Size gelen tek kullanımlık onay kodunu da ilgili alana girerek ‘Onayla’ butonunu tıklayarak aktivasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

1 Trendyol para kaç TL?

Normal kullanımlarda yapılan her alışveriş için %1 trendyol cüzdan para alınır. Aynı zamanda her 100 TL ve üzerin cüzdan yüklemesi yapıldığında 1 TL trendyol para kazanılır. Buna göre 200 TL yüklemelerde 2 TL, 500 TL yüklemelerde ise 5 TL hediye para alınacaktır.

Trendyol para ne işe yarar?

Trendyol Cüzdan ile yapacağınız alışverişlerden %2 bonus para hesabınıza yüklenir. Kampanyalı ürünleri kaçırmak istemeyenler için tek tıkla sipariş imkanı sunar. Alışverişe ayıracağınız bütçeyi hesabınıza yükleyerek daha tasarruflu ve kontrollü bir para harcama olanağı sunar.

20 TL Trendyol para nasıl kullanılır?

Trendyol cüzdan 20 TL nasıl kullanılır? Trendyol cüzdan hesabınızı oluşturduğunuz zaman 20 TL hediye Trendyol para anında cüzdanınıza yüklenmektedir. Bu bakiyeyi alışverişlerinizde Trendyol Cüzdanım ile öde seçeneğini kullanarak kullanabilirsiniz.

You might be interested:  Qr Kodu Ile Nasıl Para Çekilir?

Trendyol para ile nasıl alışveriş yapılır?

Cüzdanınızla ödeme yapmak için de ödeme aşamasında ‘Ödeme seçenekleri’ kısmında bulunan ‘Trendyol Cüzdanım’ seçeneğini seçerek ödemeyi gerçekleştirmeniz mümkündür. Trendyol Cüzdanım ile alışveriş yapmak için alışveriş sepetinizdeki toplam tutar kadar paranın hesabınızda tanımlı olması gerekiyor.

Trendyol hediye para nasıl kullanılır?

Trendyol Cüzdan Kurumsal Hediye Çekini nasıl yükleyebilirim?

  1. Trendyol’a üye olmak gereklidir.
  2. Hesabım menüsünden Trendyol Cüzdanım bölümünden cüzdan aktifleştirilmelidir.
  3. Aktifleştirilen cüzdana web üzerinden giriş yaparak ilgili alana kodun girilmesi gereklidir.

Trendyol Ne alırsan 1 lira?

İkincisi 1 TL Kampanyası

Trendyol.com’da pek çok kategoride gerçekleştirilen bu kampanya, kol saatlerinde hala devam ediyor. En şık kadın ve erkek kol saati modellerine en uygun fiyatla sahip olmak, ikincisini sadece 1 TL’ye satın almak için hemen alışverişe başlayın.

Trendyolda kac tl uzeri kargo bedava?

Trendyol elite üye programındaysan tüm 60 TL ve üzeri alışverişlerde kargon bedava!

Trendyol cüzdan en fazla kaç TL yüklenir?

Kredi kartı veya banka kartınızdan belirli bir tutarda para yükleyerek alışveriş yapmanızı sağlayan yeni bir ödeme aracıdır. Kartınızı kaydetmeden Trendyol Cüzdanım hesabınıza en fazla 1250 TL’ ye kadar yükleme yapabilirsiniz.

Trendyol cüzdan ne işe yarar?

Trendyol Cüzdanım, yeni geliştirilmiş olan hızlı ödeme yöntemidir. Yani alışveriş esnasında sepetinize ürünleri ekleyip ve her defasında tekrar tekrar kart bilgilerinizi girmenizi gerektirmez.

Trendyol cüzdana en az kaç tl yüklenir?

Trendyol cüzdanı 750 TL ile sınırlıyor. Hadi ® yükleme sınırlamasını anladık, sepeti de 750 TL ile sınırlamamızı istiyor. Yani alacağınız ürün 900 TL ise ve 750 TL cüzdan paranız var ise hiç niyetlenmeyin üstünü ne yükleyebilir ne de başka bir kartla tamamlayabilirsiniz. Tam bir saçmalık.

You might be interested:  Tiktok'Tan Nasıl Para Kazanılıyor?

Trendyol kaç paraya satıldı?

Trendyol’un 2018 yılında yüzde 75’i, 2021 yılında yüzde 86’sı Çin merkezli alışveriş sitesi ‘Alibaba’ tarafından 1 milyar 78 milyon dolara satın alındı.

20 TL Trendyol para kullan ne demek?

Bu kampanya sayesinde hesabınıza telefon numaranızla kayıt yaptırdığınız taktirde sizlere 20 TL tanılanmakta. Sizlere tanımlanan bu 20 TL’yi alışverişlerinizden sonra Cüzdanım hesabınız ile ödeme yaparken kullanabilirsiniz.

Trendyol indirim kuponu nasıl kullanılır?

Bunun için öncelikle, ‘Ürün detay’ sayfasında “Bu butik indirimlere kapalıdır” ibaresi yoksa aşağıdaki adımları takip ediniz. Sonra da ilk adım olarak ürünü sepete ekleyin. Daha sonra, sipariş özetinin hemen altında “İndirim Kuponu / Kodu ” alanına gidin. Kuponunuz varsa seçin ve “Ekle” butonuna basın.

Trendyol gel al 10 TL kuponu nasıl kullanılır?

Kupon kazanım ve kullanım şartları nelerdir? İlk Gel-Al siparişine özel olarak ve siparişini teslim aldıktan sonra 24 saat içerisinde tanımlanır. Kuponun tanımlandıktan sonra 1 hafta içerisinde yapacağın 50 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector