Trendyol Para Ne Zaman Yatar?

Trendyol para iadesi, ürün firmaya ulaştıktan sonra gerekli kontrol yapıldıktan sonra 2 ile 10 gün içerisinde tüketicinin kartına geri yatırılmaktadır.
Bu işlemin tamamlanması ortalama olarak 2 ile 10 gün içerisinde para iadesi karşı tarafın hesabına yatırılır. Trendyol para iadesi ile birlikte satıcıdan yapılması istenen ürün iptali süreci ortalama olarak 3 gün şeklinde belirtilir. Ortalama olarak belirtilen 3 günlük sürenin bazı durumlarda uzayabilir.

1 Trendyol para kaç TL?

Normal kullanımlarda yapılan her alışveriş için %1 trendyol cüzdan para alınır. Aynı zamanda her 100 TL ve üzerin cüzdan yüklemesi yapıldığında 1 TL trendyol para kazanılır. Buna göre 200 TL yüklemelerde 2 TL, 500 TL yüklemelerde ise 5 TL hediye para alınacaktır.

Trendyol ödemeleri nasıl yapılır?

En büyük müşteri ağına sahip alışveriş sitesi olan Trendyol kapıda ödeme yok. Trendyol’da alışveriş sadece kredi kartı ya da banka kartları ile yapılabiliyor. Trendyol online alışverişlerde kartla ödeme alıyor. Güvenliği ise 3D Secure sistemi ile sağlıyor.

Trendyol sipariş iptalinde para nereye yatar?

Web ve uygulama üzerinden yapılan sipariş, iptal ve iade işlemlerinde Trendyol cüzdan seçeneğini kullanırsanız iptal ve iadeler anında cüzdana yatırılacaktır.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Bursluluk Ne Kadar Para Veriyor 2017?

Trendyol cüzdan en az kaç TL?

En az 10 TL yükleme yapmanız gerekmektedir.

10 TL Trendyol para kullan ne demek?

Uygulama üzerinden cüzdan hesabınıza girdiğinizde ”Cüzdana özel avantajlarım” kısmında eğer 10 TL yükle 10 Trendyol Parası kazan ibaresi yer alıyor ise sizde bu kampanyaya katılarak 10 Trendyol Parası kazanabilirsiniz. Kampanya Trendyol Cüzdanım kısmında gözüküyorsa yüklemeniz halinde kazanabilirsiniz.

Trendyolda nakit ödeme nasıl yapılır?

Milyonlarca müşteri ağına sahip olan Trendyol’da kapıda ödeme seçeneği mevcut değildir. Trendyol’dan yapılan alışverişlerde yalnızca kredi kartı ve ya banka kartı ile ödeme seçenekleri bulunuyor.

Trendyol ödeme seçenekleri nelerdir?

Trendyol’da alışveriş sadece kredi kartı ya da banka kartları ile yapılabiliyor. Türkiye’nin en büyük E-Ticaret sitelerinden birisi olan ve son zamanlarda oldukça büyüyen Trendyol’da maalesef kapıda ödeme seçeneği yer almıyor.

Trendyol ödeme kaç günde gelir?

Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız genelde bir kaç günde yansır. Banka kartlarında ise iadenin hesabınıza yansıma süresi daha uzundur. trendyol taksitle yapılan alışverişlerin ücretini bankaya tek seferde öder.

Trendyol sipariş iptali para ne zaman yatar?

İptal ettiğiniz bir siparişin ücret iade işlemleri 2 iş günü içerisinde tamamlanır.

Sipariş iptalinde para iadesi kaç günde yapılıyor?

Siparişinizi iptal ettikten sonra ücret iadesi, bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 3 iş gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır. Ücret iadesi toplam tutar olarak yapılır. Yapılan iade tutarı kadar kart limitiniz açılır.

Sipariş iptalinde para ne zaman yatar?

Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır.

You might be interested:  Ziraat Atm Ye En Fazla Ne Kadar Para Yatırılır?

Trendyol Cüzdanımdan kartıma para ne zaman gelir?

Cüzdan ile oluşturulan siparişlerin geri ödemeleri en geç 10 dk içerisinde Trendyol Cüzdanım hesabınıza yatırılır.

Trendyol cüzdan 50 TL nasıl kullanilir?

Trendyol Cüzdanım kullanımı için; Kart bilgilerinizi girerek yüklemek istediğiniz para miktarını tanımlamanız gerekir. Ardından telefonuna gelecek onay kodunu sisteme girmelisiniz. Tüm bu adımların sonunda Trendyol Cüzdanım uygulamasını kullanabirsiniz. Her alışveriş öncesi hesabınıza para tanımlamanız mümkün.

Trendyol cüzdan en fazla kaç TL yüklenir?

Trendyol cüzdan yükleme limiti

Trendyol Canlı Yardımın aktardığı bilgilere göre Trendyol Cüzdana kimlik doğrulaması yapmış kullanıcılar en fazla 10.000 TL yükleyebilir. Eğer kimlik doğrulaması yapılmamışsa yüklenebilecek en fazla miktar 1.250 TL olacaktır. Bu arada Trendyol cüzdanın yükleme limiti her ay resetlenir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector