Turkcell Hediye Para Nasıl Kullanılır?

Hediye para, satın alınan ürünün tutarından düşülecek ve eğer varsa kalan tutar Turkcell faturasına yansıtılacak ya da TL bakiyesinden düşecektir. Satın alınan ürün tutarı, hediye para tutarından düşükse herhangi bir tutar yansımayacaktır.

Turkcell magaza hediye para nasıl kullanılır?

Kampanyadan yararlanmak için kasadaki görevliye QR ile ödeme yapılacağının söylenip, Paycell uygulamasındaki “QR İşlemleri”ne tıklanarak ekranın gösterilmesi veya QR’ın altında bulunan 6 haneli kodun söylenmesi gerekmektedir.

Turkcell hediye TL Nasıl Kullanılır?

Şirket açıklamasına göre, Turkcell, ‘Yüklediğin Kadar Kazan’ kampanyasıyla internetten www.turkcell.com.tr’ye girerek veya mobilden Hesabım uygulamasını kullanarak kredi kartıyla TL yükleyen Hazır Kart’lılar ses, SMS ve internet kullanımı için bir hafta boyunca yurt içinde geçerli olmak üzere, yüklediği kadar TL

Turkcell Salla Kazan App Store 10 TL Nasıl Kullanılır?

App Store’da 10 TL Hediye!

 1. Ayarlar ya da App Store aracılığıyla Apple Hesabım sayfasına girip “Ödemeleri Yönet” alanından “Mobil Ödeme”yi seçerek kolayca Turkcell Mobil Ödeme tanımı yapabilirsiniz.
 2. Kampanyadan SMS ile bilgilendirilmiş müşteriler yararlanabilir.

Turkcell Google Play 10 TL hediye nasıl kullanılır?

Google Play Store’de ödeme yöntemini Turkcell Mobil Ödeme seçen Android kullanıcıları Play Store’da geçerli 10 TL hediye kazanıyor.Hemen “GOOGLEPLAY” yazıp 2255’e gönder, hediyeniz hesabına yüklensin!

You might be interested:  Tiktok Dan Nasıl Para Kazanılır?

Turkcell 50 TL hediye nasıl kullanılır?

4) “Paycell Hediyelerim” kısmındaki 50 TL hediye para görselinde “Kalan Hediye Para” değeri 50.00 TL olarak gözüktüğünde hediye paranız kullanıma hazırdır. Güle güle harcayın! Hediye 50 TL Paycell uygulaması içerisinden satın alınacak Turkcell servis ve ürünlerinde geçerlidir.

Turkcell 50 TL yükleyince ne oluyor?

Gülümseten TL Yükle Kazan Kampanyası kapsamında Gülümseten Aylık 1GB ve Gülümseten Günlük 1GB hediye seçenekleri bulunmaktadır. 50 TL ve üzeri TL yükleme yapan müşterilerimiz Aylık 1GB kazanacaktır. 5TL ve 20 TL arası yükleme yapan müşterilerimiz günlük 1 GB kazanacaktır.

Turkcell yüklediğin kadar kazan TL Nasıl Kullanılır?

Kazanılan TL’ler bir hafta boyunca yurt içi ses, SMS ve internet kullanımlarında geçerlidir. Ses ve SMS kullanımları müşterilerin kendi tarifelerinden, internet kullanımı ise 100 KB/0,001907 TL üzerinden ücretlendirilecektir. Her hat, bir takvim ayı içerisinde aynı faydadan maksimum 4 kere faydalanabilir.

Yüklediğin kadar kazan nedir nasıl kullanılır?

Turkcell, “Yüklediğin Kadar Kazan” kampanyası kapsamında www.turkcell.com.tr veya Hesabım uygulaması üzerinden kredi kartı ile TL yüklemesi yapan Hazır Kart müşterilerine bir hafta boyunca geçerli olmak üzere ses, SMS ve internet kullanımları için yüklediği kadar TL hediye ediyor.

Turkcell App Store 10 TL Nasıl Kullanılır?

KATIL 10TL yazıp 2255’e SMS göndererek veya Paycell uygulamasından kampanyaya katılarak App Store’da Turkcell Mobil Ödeme ile kullanabileceğiniz 10 TL hediyeyi kazanabilirsiniz. Katılım ücretsizdir. Hediye para 1 hafta geçerlidir.

Turkcell Mobil Ödeme servisi nasıl açılır?

2222’ye MOBILODEME AC yazıp, göndererek veya çağrı merkezimizi arayarak hattınızı mobil ödemeye açtırabilirsiniz. Kurumsal hattınız mobil ödemeye kapalı ise şirket yetkiliniz ile iletişime geçmelisiniz.

App Store mobil ödeme nedir?

Operatörünüz destekliyorsa App Store ve iTunes Store’dan satın aldığınız öğelerin ve diğer satın alımların ödemesini mobil ödemeyle yapabilirsiniz. Mobil ödeme seçeneği şu anda bazı ülkelerde ve bölgelerdeki belirli operatörlerle kullanılabilir.

You might be interested:  Yapı Kredi Atm En Fazla Ne Kadar Para Çekilir?

Google Play 10 TL indirim nasıl kullanılır?

play.google.com/redeem adresini ziyaret edin. Kodunuzu girin.

Hediye kartı, hediye kodu veya promosyon kodunuzu kullanma

 1. Google Play uygulamasını açın.
 2. Sağ üst taraftaki profil simgesine dokunun.
 3. Ödemeler ve abonelikler. Hediye kodunu kullan’a dokunun.
 4. Kodu girin.

Turkcell Google Play 5 TL hediye nasıl kullanılır?

Google Play Hesabım sayfası “Ödeme Yöntemleri” alanından “Paycell I Turkcell Mobil Ödeme” seçilerek kolaylıkla Mobil Ödeme tanımı yapılabilir. KATIL PLAY yazılıp 2255’e gönderildiğinde Google Play’de Turkcell Mobil Ödeme ile yapılacak harcamalarda kullanılacak 5 TL hediye anında hattınıza yüklenecektir.

Play Store para nerede kullanılır?

Google Play bakiyenizle yapabilecekleriniz

 • Google Play’den içerik ve hizmet satın alabilir, abone olabilirsiniz.
 • Avrupa Ekonomik Alanı üyesi ülkelerde Google Play bakiyesi, Google Play Gazetelik abonelikleri için kullanılamaz.
 • Bakiyenizle aynı para biriminde satılan içeriği satın almak için bakiyenizi kullanabilirsiniz.
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector