Visa Karta Nasıl Para Yüklenir?

Nereden Bakiye Yüklerim?

  1. Banka ATM’leri ve PttMatik’ler.
  2. Migros, CarrefourSA, Şok, Teknosa mağazaları
  3. NKolay ve Pratik İşlem noktaları

Ininalda IBAN var mı?

ininal Kart’ından istediğin banka hesabına IBAN numarası girerek para göndermeni sağlayan özelliktir.

Ininala hangi bankalardan para yüklenir?

Artık Albaraka, Akbank, DenizBank, Garanti Bankası, Halkbank, İş Bankası, Kuveyt Türk, QNB Finansbank, Şekerbank, Yapı Kredi ve Ziraat Bankası ATM’lerinden ininal kartlarınıza para yükleyebilirsiniz!

Ininaldan para çekilir mi?

PTTMatik’ler ve banka ATM’leri* * Bu işlem sadece Visa logolu yeni ininal Kart’lar ile gerçekleştirilebilir. Bir yılda 500 TL nakit çekilebilir. Çekilmek istenen tutarın %1.15’i + 1,04 TL’sidir. Yani 100 TL çektiğin takdirde bakiyenden toplamda 102,19 TL düşer.

Ininala nasıl EFT yapılır?

ininal Cüzdan uygulaması üzerinden, Para gönder menüsüne girebilir, Bankaya transfer seçeneğini seçtikten sonra havale veya EFT yapmak istediğin kişinin adını ve IBAN numarasını girebilirsin. İşte bu kadar basit!

Kartın IBAN numarası nerede olur?

IBAN numarası banka ya da kredi kartlarının ön ya da arka yüzünde yazılı olmaz. Kartların ön yüzünde 16 haneli rakam grubu genellikle IBAN numarası ile karıştırılsa da IBAN numarası yalnızca hesap açılımı esnasında banka kullanıcısına verilen hesap döküm cüzdanının üzerinde yazılı olur.

Ininal karta para gönderilir mi?

EFT / Havale ile Ödeme Alma

ininal kart numaranı aynı bir banka hesap numarası gibi yurtiçinde havale veya EFT almak için kullanabilirsin. Sana para göndermek isteyen bir kişi herhangi bir bankadan şu şekilde ininal kartına para gönderebilir.

You might be interested:  Ziraat Günlük Para Çekme Limiti Nasıl Arttırılır?

Ininale nereden para yüklenir?

Banka ATM’lerinden, ininal Cüzdan’ına tanımlı hesabından veya 75.000 yükleme noktasından ininal Kart’ına bakiye yükleyebilirsin.

Ininal para yatırırken kaç tl kesiyor?

Yatırılan tutarın %1.15’i + 1,04 TL’dir. Yani 100 TL yatırdığın takdirde bakiyenden toplamda 2,19 TL düşer.

Ininal karttan en fazla kaç TL çekilir?

Bir kullanıcı bir yıl içerisinde en fazla 500 TL tutarında nakit çekebilir.* MASAK mevzuatı gereği 1.250 TL limitli kartların aynı yıl içinde nakit çekim tutarı 500 TL ile sınırlıdır. What Is İninal?

Ininal Kart kaç yaş sınırı?

ininal kart sahibi olmak için yaş sınırı sadece 12! Kullanmak için bir satış noktasına uğrayıp kartı alman yeterli!

Ininal EFT kaç dakikada gelir?

EFT için (Akbank ya da Garanti ‘den başka bir bankadan gönderim yapıyorsan) alıcı ismine İNİNAL ÖDEME VE ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ A.Ş. yazmalısın. 15 dk. içerisinde bakiye kartına yüklenecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector