Yapı Kredı Hesabıma Ne Kadar Para Var?

444 0 444 veya 0850 222 0 444 numaralarından Yapı Kredi Bankası hesap numarasıyla bakiye sorgulaması yaptırabilirsiniz. Kişiye özel sesli yanıt özelliği ile hızlı ve ayrıcalıklı bir hizmet alabilirsiniz.

Yapı Kredi banka kartımda ne kadar para var?

Yapı Kredi SMS ile Hesap Bakiyesi Sorgulama

SMS ile Yapı Kredi hesaplarınızın bakiyesini öğrenmek için BKHESAP yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra banka kartınızın son 4 hanesini ekleyin, 4400’a gönderin. Bankanız tarafından vadesiz hesabınıza ait bakiye bilgisi kısa mesaj olarak gönderilecektir.

Yapı Kredi Bankasında havale ücreti ne kadar?

TL Havale Hesaptan isme Şube Aynı ücret geçerlidir. 30 TL İşlem bazında TL Havale Hesaptan isme Çağrı Merkezi Aynı ücret geçerlidir. 18 TL İşlem bazında TL Havale Hesaptan isme İnternet İşlem ücreti alınmayacaktır. 1,2 TL İşlem bazında TL Havale Hesaptan isme Mobil İşlem ücreti alınmayacaktır.

Yapı Kredi Yatırım hesabı ücreti ne kadar?

Yatırım Hesap Bakım Ücreti:

Yatırım Hesaplarından tahsil edilmekte olan “Yatırım Hesabı Bakım Ücreti” 01 Ocak 2022 itibarıyla 6 ayda bir 76 TL (yıllık 152 TL) olarak tahsil edilecektir.

You might be interested:  Sık sorulan: Ptt Para Gönderme Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi TLcard kimlere verilir?

Yapı Kredi Play TLcard 26 yaşından küçükler ve öğrenciler için sunulan Play TLcard ile, ister yurt içi ister yurt dışında 7/24 alışveriş, nakit çekim ve bir çok ATM işlemi yapılabilir, üstelik kampanyalardan kazanılan puanlar ile alışveriş yapılabilir.

Yapı Kredi hesap dökümü nasıl alınır?

SMS yoluyla e-Hesap Özeti talimatı vermek için, EKSTRE yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı 4454’e SMS atabilirsiniz. Hesap Özetlerinizin doğru adrese gönderilmesi için, bankamızda kayıtlı e-posta adresinizin güncel olduğundan emin olmalısınız.

Yapı Kredi hesap özeti nereden bakılır?

Karta bağlı hesap/hesaplar ile yapılan tüm işlemler için Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden, Yapı Kredi ATM’lerinden, 444 0 444 Çağrı Merkezi’nden veya size en yakın Yapı Kredi şubesinden bilgi sahibi olabilirsiniz.

Havale ne kadar para keser?

EFT işlemlerinden alınan ücret, işlem tutarının 1000 TL ve altında olması halinde mobil bankacılık uygulamaları ve internet bankacılığı aracılığıyla yapılan işlemler ile düzenli ödemelerde 1 TL, ATM dışındaki diğer kanallar ile yapılan işlemlerde ise 5 TL olarak uygulanmaya devam edecek.

Havale ücreti ne kadar 2022?

Bilgilendirme: Bütün bankaların 2 Mayıs 2022 tarihine ait para transferi saatlerine EFT Saatleri bölümünden ulaşabilirsiniz.

Denizbank EFT Ücreti Ne Kadar?

Gönderim Kanalı (Hesaplama) EFT Ücreti Havale Ücreti
Şube: 1.000 TL altı 4.75 TL 2.38 TL
Şube: 1.00 TL – 50.000 TL 10 TL 5 TL

Yapı Kredi EFT ne kadar kesiyor?

Fonların Anlık ve Sürekli Transferi (FAST)

Asgari Tutar 3,11 TL
Azami Tutar 3,11 TL
Azami Oran (%)
Açıklama BSMV Hariçtir. EFT mesai saatleri dışında yapılan FAST işlemlerinde alınan işlem ücreti 4,66 TL’dir.
Güncelleme Tarihi 22.02.2022

Yatırım hesabı ücretli mi?

Yatırım Hesabı açılışlarında ücret alınır mı? Hayır. Yatırım hesabı açılırken, sizin adınıza Merkezi Kayıt Kuruluşu nezdinde açılan hesap için oluşan masraflar dahil olmak üzere herhangi bir açılış ücreti veya hesap işletim ücreti alınmamaktadır.

You might be interested:  1 Lige Çıkan Takımlar Ne Kadar Para Alıyor?

Yapı Kredi Akıllı Borsacım ücretli mi?

Komisyon ve Ücretler

Akıllı Borsacım kanalından gerçekleştirilecek alım satım işlemlerinde mevcutta uygulanmakta olan hisse senedi alım satım komisyonu ve BSMV uygulanmakta olup, Akıllı Borsacım hizmetinden faydalanmak ve ürünü aktive etmek için ayrı bir komisyon ve BSMV tahsil edilmez.

Vadesiz hesapta para kesintisi olur mu?

Hesap işletim ücreti, vadesiz hesapta para olması durumunda müşterinin hesabından otomatik olarak kesilir.

Yapı Kredi TL card kredi kartı mıdır?

TLcard, tüm Yapı Kredi müşterileri için sunulan vadesiz hesaba bağlı banka kartıdır. TLcard ile nakit taşımaya gerek olmadan ister işyerlerinde ister internette alışveriş yapabilir, dilerseniz nakit ihtiyacınızı karşılamak için ATM’lerden para çekebilir ve daha birçok bankacılık işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi TLcard ne işe yarıyor?

TLcard’ınız ile vadesiz hesabınızdan para çekebilir, tüm dünyada alışveriş yapabilir ve birçok bankacılık işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz! Üstelik World üye işyerlerinden yaptığınız alışverişlerden Worldpuan kazanırsınız.

Yapı Kredi TLcard limiti ne kadar?

Yapı Kredi Bankası tl card ile alışverişe limit konuldu. Günlük tek seferde pos cihazı 5000 TL üstü onay kimseye vermiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector