Youtube Hesabımda Ne Kadar Para Var?

YouTube uygulamasını açın. Profil resminiz > Kanalınız’a dokunun. Kanal performansınızın kısa bir özetini görüntülemek için orta kısımdaki menüden Analytics’e dokunun.

YouTube 1 saat izlenme kaç TL?

Youtube üzerinden yayınlanan bir reklamın 1000 izlenilmesi ortalama 4-20 TL arasında kazanç sağlamaktadır. Tabi içerik çok spesifik ve reklam verenlerin hedeflediği ise bu 50 hatta 100 TL’lere bile çıkabilir.

YouTube 1000 izlenme kaç TL?

YouTube’dan AdSense ile para kazanma potansiyeli kanaldan kanala değişir, ancak içerik oluşturucuların 1.000 izleyici tıklaması başına yaklaşık 3 ila 10 ABD Doları kazanacağı tahmin edilmektedir. Bu, günde 10.000 görüntülemeye sahip bir içerik oluşturucunun 300 ABD Doları veya daha fazla kazanabileceği anlamına gelir.

YouTube geliri ne zaman yatar?

Ödeme zaman çizelgeleri

Toplam bakiyeniz ödeme eşiğine ulaşmışsa ve bekleyen herhangi bir ödemeniz yoksa kazançlar, içinde bulunulan ayın 21’i ile 26’sı arasında ödenir.

YouTube geliri nasıl hesaplanır?

Youtube 1 milyon izlenme Kaç Para

Bu nedenle Youtube üzerinden para kazanmak için en iyi kıstas 1 milyon izlenme başına elde edilen gelir üzerinden yapılır. Bir önceki alt başlıkta bunun cevabını detaylı bir şekilde sizlere aktardım. 8 TL ya da 30 TL x 1000 (milyon) = 8000 TL ya da 30.000 TL yapmaktadır.

Youtube 100 bin görüntülenme kaç TL?

Business Insider’a konuşan 6 Youtuber, tek bir video için 100 bin görüntülemeden elde ettikleri kazancın bin 300 dolar (Griffin Miks) ile 2 bin 500 dolar (Ruby Asabor) arasında değiştiğini söyledi.

You might be interested:  Swift Ile Nasıl Para Gönderilir?

Youtube en az kaç izlenmeye para veriyor?

Para kazanma özelliklerini etkinleştirebilmek için minimum uygunluk koşulları

Şartlar
Kanal üyelikleri En az 18 yaşında olmalısınız 1.000’den fazla aboneniz olmalıdır
Ürün rafı En az 18 yaşında olmalısınız 10.000’den fazla aboneniz olmalıdır

Youtube 500 abone olunca ne oluyor?

500’ün üzerinde aboneye sahip içerik üreticiler Topluluk gönderilerine erişim sağlayabilir. Topluluk sekmesinin görüntülenmesi için 500 aboneye ulaştıktan sonra 1 haftaya kadar beklemeniz gerekebilir. Bu özelliği test etmeye devam ediyoruz. Topluluk sekmesi zaman içinde diğer kanallara da sunulabilir.

Youtube 4000 saat 10.00 abone nedir?

Bir diğer şart ise 1000 aboneye sahip olmanız. Yani buradan anlayacağımız son 12 ay içerisinde 4.000 saat herkese açık izlenme saatiniz ve 1000 aboneye sahip olursanız Youtube İş Ortağı Programına uygun olacaksınız ve para kazanmaya başlayacaksınız.

Youtube Shorts para kazandırır mi?

Shorts Fonu’ndan ne kadar kazanabilirim? Şartları karşılayan kanallar her ay 100 ile 10.000 ABD doları arasında bonus kazanabilir.

YouTube parayı nereye gönderiyor?

Kazançlarınız adres doğrulama eşiğine ulaştığında, AdSense hesabınızdaki alacaklı adresine bir PIN gönderilir. Tarafınıza ödeme yapabilmemiz için bu PIN’i AdSense hesabınıza girmeniz gerekir. PIN’iniz standart postayla gönderilir ve size ulaşması 2-3 hafta sürebilir.

YouTube neye göre ödeme yapıyor?

İçerik Üreticilerin YouTube’dan para kazanabilecekleri birincil yol reklamlardır. Kullanıcılar videolarda yayınlanan reklamları izlediğinde reklamcılık geliri oluşur. Reklamlardan gelen bu gelir YouTube ve İçerik Üretici arasında paylaştırılır. Bu sayede İçerik Üreticiler doğrudan çalışmalarından kazanç elde edebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector